Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

13.03.2014

НЕВЖЕ КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ В ХМІЛЬНИКУ ПОГІРШИЛАСЯ?

vpВідділ цивільного захисту Хмільницької міської ради стверджує, що в місті погіршилася криміногенна ситуація. В інформації, яка була розміщена на Офіційному сайті міста Хмільника зазначається наступне:

«Останнім часом на вулицях, особливо у вечірній та нічний час, почастішали випадки нападу на перехожих агресивно налаштованих молодиків, які супроводжуються насильницьким відбиранням чи крадіжкою цінних речей, грошей, мобільних телефонів.

Це є досить несподіваною інформацією, зважаючи на те, що зовсім недавно, начальник Хмільницької міліції пан Володимир Канюка, запевняв, що, завдяки участі представників громадськості в спільному патрулюванні з правоохоронцями, вдалося суттєво знизити рівень злочинності в місті.

То ж наразі ситуація залишається невизначеною: міліція запевняла, що рівень злочинності зменшився, а міська влада говорить зовсім протилежне…

5 Comments on “НЕВЖЕ КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ В ХМІЛЬНИКУ ПОГІРШИЛАСЯ?

А мені цікаво
13.03.2014 at 12:00

Вони як синоптики – насправді йде дощ, а вони прогнозують сонячно і без опадів))))

LEON
13.03.2014 at 12:06

Нашій міській владі чим гірше тим краще. 

Макаров
16.03.2014 at 22:39

Яка криміногенна ситуація тут в Хм?)))Вже навть ліхтарі світять усю ніч,ходіть собі як і раніше,не бійтесь-це все нагнітання загальної ситуації!Хай міліці звітує,а то незрозуміло чим вони там займаються в даний період життя країни.

Віталій
16.03.2014 at 23:18

Інформація була розміщена на офіційному ресурсі міської ради… я не сперечаюся, але ж звідкись вони її взяли?

Макаров
16.03.2014 at 23:31

В нас,певно, міська рада і міліція,як дві окремих голови гідри,що ростуть з одного смердючого тулубу,ригають вогонь по-різному))). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *