Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

04.04.2014

НЕВЖЕ САБОТАЖ ТА СВІДОМЕ ІГНОРУВАННЯ?

00233998Невже працівники міської ради саботують винесення питання про висловлення недовіри міському голові на найближчу сесію міської ради? Принаймні таке враження складається після ознайомлення з порядком денним сесії, який було опубліковано на Офіційному сайті міста Хмільника.

До порядку денного включено наступні питання:

  • Про обрання секретаря Хмільницької міської ради.
  • Про внесення змін до рішення 34 сесії Хмільницької міської ради 6   скликання від 21.12.2012р. № 998 «Про утворення цільового фонду для фінансування заходів з благоустрою та соціально – культурного розвитку міста Хмільника».
  • Про визначення АПНВП «Візит» податковим агентом зі справляння туристичного збору.
  • Про внесення змін до Комплексної програми покращення умов медичного обслуговування жителів міста на 2012-2015 роки.
  • Про затвердження звіту про незалежну оцінку будівлі котельні по вул. 1 Травня, 56.
  • Земельні питання.
  • Різне.

Наразі незрозуміло, чому питання про висловлення недовіри міському голові Василю Грушку не потрапило до порядку денного. Нагадаємо, що рішення про внесення питання про недовіру Хмільницькому міському голові до порядку денного найближчої сесії міської ради було прийнято під час засідання постійної комісії міської ради з питань законності, охорони громадського порядку та соціального захисту населення.

Тоді за це питання проголосувало 4 міських оранці, 1 депутат утримався і лише депутат Вадим Терещенко проголосував проти…

4 Comments on “НЕВЖЕ САБОТАЖ ТА СВІДОМЕ ІГНОРУВАННЯ?

Віталій
04.04.2014 at 19:53

До речі, проекти рішень про обрання сектераря та недовіру міському голові так і не оприлюднено: http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?ch=3&fl=npa_04_2014_proects 

Віталій
04.04.2014 at 23:50

До речі. на Офсайті з’явилася інформація про проведення позачергової сесії 2 квітня… Ось цитата: “працівники виконавчих органів міської ради надали свої коментарі щодо того, чому на звернення групи депутатів, виконавчі органи міської ради не повідомили всіх депутатів ради про скликання позачергової сесії за ініціативою групи депутатів”. Людоньки, так це ж справді саботаж… Тобто вони повідомили, але не всі?Тільки за затвердженим кимось списком? Чи за чиєюсь вказівкою? 

LEON
05.04.2014 at 07:09

Дійсно це саботаж, В роки війни за саботаж розстрілювали без суду і слідства. Цей факт наводить на думку і постає питання. Чому все так далеко зайшло?)))  Невже цього не бачити ніхто? Чому ми говоримо про сепаратизм, бандитизм, порушення прав громадян, маючи на увазі, що все це проходить десь в іному місці? Все це ми маємо в себе.  Цей владний саботаж необхідно викорінювати. 

Віталій
05.04.2014 at 10:17

Щодо порушення прав людини і громадянина, то це дуже правильна теза… Всі ті порушення шукають десь, говорять банальні речі про захист прав людини, не звертаючи увагу, що це право, ЇХ ПРАВО, порушується тут і зараз… Для прикладу – оприлюднення публічної інформації міською владою. Начебтоо “незначне” право в порівнянні, наприклад, з правом на життя… Але право на інформацію є конституційним правом кожного з нас. І якщо хтось декларує намір протидіяти корупції, то без доступу до інформації про діяльність органів влади тут ніяк… Як то кажуть: хто володіє інформацією – володіє світом… 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *