Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

15.11.2012

НЕВЖЕ СКОРО ПРАЦІВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЧНУТЬ ДЯКУВАТИ ЗА ЗАРПЛАТУ?

Такий висновок напрошується після ознайомлення з матеріалом, який було розмішено на Офіційному сайті міста Хмільника. В ньому йшлося про співпрацю «міської влади з дитячими навчальними закладами міста Хмільника» (таке враження, що можлива якась ворожнеча). В цьому матеріалі, який було підписано управлінням освіти міської ради, висловлювалася подяка очільникам міста за подаровані дитячим садочкам ноут-буки.

http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?pokaz=59141

В нашому розумінні слово «подаровані» має чітко визначене значення. Той, хто хоче подарувати комусь якусь річ, купляє її і дарує…

Але наші чиновники цього скоріш за все не розуміють. Наприклад, під час передвиборних перегонів занадто часто звучали хвалебні оди очільникам всіх рівнів, які, будучи кандидатами в депутати, за бюджетні кошти «дарували» шкільні автобуси, комп’ютери тощо. Наголошуємо, саме ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ, тобто наші з вами…

Після публікації на Офіційному сайті міста виникло бажання перевірити, а чи не перейняли наші «очільники міста» практику «подарунків» від кандидатів в депутати? На ім’я міського голови був направлений запит з проханням уточнити, за які такі кошти «подарували» ноут-буки дитячим садочкам?

Сьогодні отримали відповідь, в якій міський голова повідомляє наступне:

«На Ваш запит про закупівлю ноутбуків у ДНЗ міста міська рада повідомляє наступне: Відповідно до міської програми розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освітніх закладах міста Хмільника на 2011 – 2015 рр, затвердженої рішенням №188 11сесії міської ради 6 скликання 23 червня 2011 року, при формуванні бюджету на 2012 рік рішенням №453  18   сесії міської ради 6 скликання від 29.12.2011 року було виділено 20000,00 грн для придбання ноутбуків у дошкільні заклади міста. У листопаді 2012 року було закуплено 4 ноутбуки для ДНЗ №1,№3,№5,№7 на загальну суму 13384грн.»

От і виникає питання, чи почнуть працівники міської ради дякувати «очільникам міста» за виплачену заробітню платню чи, наприклад, за виділення когтів на харчування дітей в тих же самих дитячих садочках?

3 Comments on “НЕВЖЕ СКОРО ПРАЦІВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЧНУТЬ ДЯКУВАТИ ЗА ЗАРПЛАТУ?

Букашка
15.11.2012 at 16:47

Цікаво виходить з дитячими садочками:  на харчування і навчання дітей, ремонти значна частина коштів іде з кишені батьків. Якщо чиновникам офіційно дякують за ноутбуки, якими будуть користуватися завідуючі ДНЗ, то хай би хоч раз отак офіційно подякували батькам, за відремонтовані майданчики, коридори, кімнати… Це ж також свого роду подарунок. (Це ж саме стосується і шкіл. )
 

Гігібайт
15.11.2012 at 17:04

Похвали мене моя губонько…

Пронира
15.11.2012 at 17:21

Букашка має рацію відносно потенційниx користувачів зазначеної теxніки)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *