Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

29.03.2013

НЕВЖЕ ЗА РЕМОНТ ЛІФТІВ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ ДВІЧІ?

00233998Таке питання турбує мешканців трьох багатоквартирних будинків в Хмільнику, ліфти яких потребують капітального ремонту. На їх думку, при розробленні проектно-кошторисної документації, роботи, які мали б бути виконані на підставі угоди з обслуговуючою організацією в рамках технічного обслуговування та поточного ремонту, фактично не проводилися на протязі тривалого часу, а потім були віднесені до капітального ремонту. Таким чином є підозра, що мешканці платили за ненадані послуги, а тепер від них вимагають внести ще й 30% вартості ремонту.

Це питання було винесене на розгляд громадської ради, яка рекомендувала виконавчому комітету Хмільницької міської ради наступне:

«Рекомендувати виконавчому комітету Хмільницької міської ради зобов’язати

управління ЖКГ та КВ міської ради проаналізувати ситуацію з виконанням договірних зобов’язань підрядника по обслуговуванню ліфтів в багатоквартирних будинках м. Хмільника за договорами, укладеними  між КП «Хмільницька ЖЕК» та ТОВ «Інвар-Вінн» за весь період їх співпраці.

Також виконавчому комітету Хмільницької міської ради пропонується надати громадській раді інформацію про те, в який спосіб обирався підрядник для проведення капітального ремонту ліфтів в м. Хмільнику протягом 2012-2013 рр..

7 Comments on “НЕВЖЕ ЗА РЕМОНТ ЛІФТІВ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ ДВІЧІ?

Небайдужий
30.03.2013 at 12:03

Думав, думав, думав… і ніяк не збагну, це вони настільки тупі, щоб так відкрито красти бюджетні кошти? Чи настільки впевнені в тому, що в “потрібний момент” прокурор прикриє їх своїм “могутнім кріслом”? Якось воно вже явно і нахабно виходить….

LEON
30.03.2013 at 15:11

Сфера ЖКГ в нашому місті це “Бермудський трикутник” в якому безслідно зникають кошти,не лише громадян, які розраховуються за так звані комунальні послуги, а особливо бюджетні кошти, від них і слід пропадає.

і шо?
30.03.2013 at 23:26

народ, слід розмежувати: Богу – Богове, а кесарю – кесареве.

Небайдужий
31.03.2013 at 00:07

це ви про що? Розшифруйте…..

Пронира
31.03.2013 at 00:43

Довіра виборців потрібна тому, кого обирають, а не призначають на виборну посаду…

Гадина
31.03.2013 at 17:35

потрібно звертатись у всі інстанції , куди тільки можна та не можна. Сюжет інтригуючий

LEON
31.03.2013 at 18:56

і шо? 30.03.2013
народ, слід розмежувати: Богу – Богове, а кесарю – кесареве

Мене вже починають дратувати такі коментарі окремих дописувачів, які свідомо відводять від обговорення основного питання. Питання дійсно важливе і болюче для мешканців міста. Відкрито крадуться кошти громадян владними структурами. Зрозумійте існують питання при обговоренні яких ми можемо в дружній формі посміятися один з одного,але існують питання про які необхідно криком кричати. Можливо люди дійсно чекають ділової поради. Непотрібно світитися на сайті, ми і так практично знаємо хто із нас на що здатний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *