Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

03.09.2013

Нічні кінопокази в Хмільнику – ідея має право на життя

нічний кінопоказЦього літа, щосуботи, у всіх охочих хмільничан та гостів міста була можливість відвідати нічний кінопоказ, який відбувався в парку ім. Т.Г. Шевченка. Переглядалися кінострічки різних жанрів; відомих режисерів кіно та за участі не менш відомих голлівудських зірок.

Ці заходи проходили звісно за спонсорської допомоги, адже сам кінопоказ потребував затрат як матеріальних (приміщення, обладнання) так і фізичних. З першим охоче, допомогли Хмільницька міська рада, громадська організація «ПРАВО» та студія «Арт-Лайф», за що їм велика подяка.

Загалом було показано більше 10 стрічок світового кінематографу. Ось лиш кілька: «Війна світів», «Мачо і Боатн», «На відстані кохання», «Прибулець Павло», «1+1», «Значить війна», фільм з кінопроекту «Україно, goodbye!», «У гонитві за щастям», «Початок», «Мирний воїн», «Невидима сторона».

Перший кінопоказ стартував завдячуючи активній громадянській позиції молодих людей (Віктор Літинський, Ірина Кошель, Ольга Іванова). Це було щось нове для хмільничан, тому на місці, де почався кінопоказ, і стати не було де. За підрахунками організаторів перший кінопоказ відвідало понад 100 осіб. Ура, ура, ура! Але, щоб це не була разова акція, було прийнято рішення робити захід щосуботи. Тут варто опустити усі перешкоди, які траплялись з організацією самого заходу. Все ж таки варто розуміти, що проведення навіть такого маленького заходу потрібує великих зусиль. Але всі зусилля організаторів не пройшли даремно. Кількість бажаючих подивитися цікаві фільми постійно зростала – людей навіть не лякав дощ. За час проведення нічних кінопоказів, захід «обріс» постійними відвідувачами, що не могло не радувати організаторів. Учасники почали спілкуватися між собою не тільки в соціальних мережах, а й під час кінопоказу, а то й просто на вулиці.

З всього цього можна зробити висновок, що такі заходи справді потрібні хмільничанам. Організатори налаштовані на продовження роботи в цьому напрямку. Але з настанням холодів вони стикнулися з низкою додаткових проблем, варіанти вирішення який зараз опрацьовуються ініціативною групою. Щиро бажаємо ініціативній молоді знайти найприйнятніший формат для майбутніх кінопоказів.

нічний кінопоказ
нічний кінопоказ

нічний кінопоказ

нічний кінопоказ

12 Comments on “Нічні кінопокази в Хмільнику – ідея має право на життя

LEON
03.09.2013 at 18:16

Ідея цікава і має право на життя, але умови для роботи. Ви мене вибачте.)))Чим допомогла Хмільницька міська рада?

Небайдужий
03.09.2013 at 18:19

А що? Хіба Хмільницька міська рада в цьому випадку чимось мала допомагати?….

LEON
03.09.2013 at 18:30

Ці заходи проходили звісно за спонсорської допомоги, адже сам кінопоказ потребував затрат як матеріальних (приміщення, обладнання) так і фізичних. З першим охоче, допомогли Хмільницька міська рада, громадська організація «ПРАВО» та студія «Арт-Лайф», за що їм велика подяка.
Громадська організація «ПРАВО» та студія «Арт-Лайф», за що їм велика подяка, я бачу за що. А міська рада, що надала територію міського парку, точніше танцювальну площадку в парку?)))) Чи своє О Д О Б Р Я М С ?))))

і шо?
03.09.2013 at 22:49

А шо МАЛООО?)))

Руслан
04.09.2013 at 15:17

LEON, а проектор на вугіллі працює чи педальний?

Ester
04.09.2013 at 15:18

міська рада те що мала зробити, наскільки мені відомо, зробила, а саме повідомила правоохоронців, щоб Вас під час показів охороняли. правда правоохоронці не дуже раді цій ініціативі, але це вже лірика.

жора
04.09.2013 at 18:36

А що вася з петью зі своєї кишені платять за світло? Чи це не гроші тих самих хмільничан? Ото зробили людям добре, надавши освітлення, за їх же кошти )))))

жора
04.09.2013 at 18:43

А ще руслан-розумник, скоро продадуть дружбу під черговий ганделик чи магазин то твої діти будуть кіно дивитись максимум під мостом та в куфайці, щоб не мерзнути. І доречі ціна кінотеатру як ціна трикімнатної квартири!!!! Оце заїбісь торгуємо…. А ти руслан телепню оспівуй васю та петьку, доки ті кишені напаковують.

Romanyuk
04.09.2013 at 21:41

АХАХХАХА! Говорити всі можуть, а от взяти і зробити одиниці))) Да, були недоліки в кінотеатрі, але їх можна врахувати і покращити все))

і шо?
06.09.2013 at 22:35

і де в хмільнику квартира навіть трьохкімнатна за більше ніж 100000 долярів?..

LEON
06.09.2013 at 22:44

Квартири відсутні, от будинків в приватному секторі хоч гатку гати.

LEON
06.09.2013 at 22:47

Руслан, проектор Perpetuum Mobile.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *