Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

25.05.2014

НОВЕ ДОСЯГНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА

Міський голова Хмільника Василь Грушко напевно дуже заздрив славі екс-секретаря міської ради Петра Дреженкова, якого свого часу визнали ворогом преси. От і доклав Василь Пилипович всіх зусиль, щоб прославитися не гірше за свого колишнього заступника… І таки прославився – потрапив на сайт проекту «Небутискотом» в якості… Краще самі дивіться, в якій якості… Вітаємо Василя Пилиповича з таким досягненням! Такий крок сприятиме підвищенню іміджу Хмільника не тільки на національному, але й на міжнародному рівні…

Новый рисунок (1)

8 Comments on “НОВЕ ДОСЯГНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА

AA
26.05.2014 at 11:38

Ви б.. ідіоти ! Що ви вчепилися з тією промисловою зоною. Таке враження, що там мали будувати ще один машинобудівний чи літакобудівний завод, але мер вирішив роздати місце під хати !!! Так ???
Вже Машзавод,Ремзавод “кончили”,- треба знов будувати. ???!!!
І з яких джерел це вийшло ??,- тих що біля лісного озера, чи ще звідкись ???
А місто “прославиться ” і “зросте” імідж через вас,- групка людей з діагнозом – ПАРАНОЯ !

Віталій
26.05.2014 at 13:24

Шановний АА. Пропоную те саме написати на сайті, звідки взято інформацію… А то якось незаслужено: пишуть там, а піну пускають тут…)))

AA
26.05.2014 at 14:44

А хто туди розмістив цей матеріал ???? Не ваша сепаратиська братва ??? !!!

Віталій
26.05.2014 at 14:52

Ну за всю сепаратистську братку не скажу,, а за себе можу сказати з впевненністю: нє, не я…)))

Жека
28.05.2014 at 11:00

То от який ти сепаратист клятий? =)

володимир
28.05.2014 at 22:58

Роздав і продав по кілька ділянок в одні руки , це різні речі)) А от коли бидлюку не дають розкрадати місто то це не параноя а свідомість. І коли мер такий “популярний” на всю країну то нехай помислить над тим що відбуваєтья в місті, але чи є чим мислити то вже інше питання.

Сашок
31.05.2014 at 18:38

І дійсно, хрен з тою промзоною. Нехай там родичі та друзяки Бойків, Грушків та Терещенків підзароблять трішки. Понарізали вулиці та ділянки хаотично – кому та містобудівна наука потрібна, нехай люди будуються. То вже потім проблеми будуть з магазином, дорогою та інші. Але то потім. Якийсь генплан дурні придумали. Прораховують скільки для нормальної життєдіяльності міста потрібно якої промисловості, шкіл, дитсадків, магазинів, парків… Ото придурки. Ветеринари діють по-іншому – все каструють. А шо? Не працює сьогодні промисловість – значит вже ніколи не запрацює. Будемо радонову воду пити. Зато крепкі будемо, як бики з баранами.

Піп
04.06.2014 at 00:37

Яка може бути промислова зона в курортному місті???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *