Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

22.11.2012

ПОДАТКОВА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА

Хмільницька ОДПІ, на своїй офіційній інтернет-сторінці, розмістила інформацію, в якій говориться «…про спроби вчинення шахрайських дій та дискредитації, як окремих працівників, так і Державної податкової служби в цілому».

В матеріалі йдеться про те, що «шахраї звертаються від імені керівників структурних підрозділів податкової служби з усними чи письмовими проханнями надати матеріальну допомогу неіснуючому працівнику податкової служби „для проведення невідкладної операції” зазначаючи при цьому реквізити рахунку у  банківській установі для перерахунку грошових коштів, просять від імені керівників податкової служби придбати на „кругленьку суму” ваучери для поповнення рахунку оператору мобільного зв’язку та  повідомити їм коди поповнення,  в телефонному режимі від імені керівників податкових органів звертаються до суб’єктів підприємницької діяльності з проханням терміново позичити грошові кошти, за якими приїжджає „посередник”, агітують суб’єкта підприємницької діяльності прийняти участь у „Всеукраїнському рейтингу сумлінних платників податків” натякаючи при цьому, що розмір суми „добровільного внеску” напряму вплине на показники такого „псевдо рейтингу”.

Беруться зловмисники і „вирішити питання” щодо працевлаштування в податковій службі близьких осіб підприємців  або „гарантують” за грошову винагороду протиправне сприяння підприємницькій діяльності суб’єкта господарювання з боку того чи іншого податкового органу».

В Хмільнику подейкують, що нещодавно «жертвою» такого «податкового розводу» став навіть один, досить потужний суб’єкт господарювання. До представників бізнес-структури зателефонували начебто від імені працівників податкової і попросили позичити досить кругленьку суму.

Податкова інспекція просить про всі спроби вчинення шахрайських дій негайно повідомляти на „Телефон довіри” відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Вінницькій області Управління внутрішньої безпеки ДПС України:  (0432) 66-02-05.

2 Comments on “ПОДАТКОВА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА

Глеб
23.11.2012 at 00:31

Говорят, что в Хмельнике от этих молодцев пострадала “Корона” 🙂 Причём тысяч на 5 🙂

Lininskoi
26.11.2012 at 21:49

И это полная правда.Пострадало бы больше но руководство налоговой вовремя розчехлило эту провокацию.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *