Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

29.04.2014

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ТО ТЕМИ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В ХМІЛЬНИЦЬКИХ МАРШРУТКАХ

taxiМіська влада закликає громадськість взяти участь в консультаціях, які будуть присвячені підвищення вартості проїзду в маршрутках міста. Зважаючи на те, що під час громадських слухань представники Хмільницької громади розкритикували ініціативу щодо підвищення вартості проїзду, було проведено моніторинг пасажиропотоку. І саме це збираються обговорити під час консультацій з громадськістю.

Але чи об’єктивним був цей моніторинг – наразі сказати не можна. Але в день, коли він проводився, були нарікання окремих громадян, що працівники міської ради, яких було залучено до його проведення, поставилися до цього досить формально: приступали доо моніторингу близько 9.00, коли маршрутки починають свій рух набагато раніше, і закінчували моніторинг, коли закінчувався їх робочий день, хоча маршрутні таксі продовжували свою роботу…

3 Comments on “ПОВЕРТАЮЧИСЬ ТО ТЕМИ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В ХМІЛЬНИЦЬКИХ МАРШРУТКАХ

Марко
29.04.2014 at 22:04

Сьогодні в маршрутці отримав квиток, на якому було вказано вартість 2,50 грн., хоча заплатив 2 грн. 🙂 Запитав чому 2,50 грн., на що водій відповів “з понеділка буде 2,50 грн.”, чому? міськрада вирішила” о_0. Щось я такого не чув? Помітив, що з понеділка на маршрутках їздять особи (здається не з міської ради), які моніторять пасажиропотік.

LEON
30.04.2014 at 07:32

Не зрозумів, а що в наших маршрутках дають квитки? Це щось нове,із-за цього клаптика паперу підвищують вартість проїзду на 50 коп. Спочатку нехай вибачаться перевізники і влада міста за нанесену образу громаді міста в Поминальний день 27 квітня, коли вони відмовилися підвозити людей до кладовищ.

Українка
04.05.2014 at 12:30

Перевізники взагалі обнагліли!!!Якщо їм не вигідно перевозити пасажирів, то хай зменшать кількість маршруток і встановлять точний графік на кожній зупинці,щоб люди могли орієнтуватися!
Я вважаю,що можна у нашому місті не підвищувати ціни, а вибрати інший варіант для перевізників!Замість того,щоб запробляти гроші, потрібно з розумом поставитися до теперішньої ситуації в державі!Розумію,що пальне підвищилося у ціні, але ж самі водії уміють його економити…(всі це знають)!
У інших містах відстань за 2.50 можна проїхати чималий кілометраж, а у нас Хмільник не такий і великий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *