Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

03.04.2014

ПРАЦІВНИКИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ШВИДКОЇ НЕВДОВОЛЕНІ СВОЇМ КЕРІВНИЦТВОМ

загруженноеПро це вони розповіли під час зборів трудового колективу, на якому був присутній головний лікар Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Пірникоза.

Працівники швидкої закидали своєму керівництву численні порушення трудового законодавства з боку головного лікаря Хмільницької станції швидкої допомоги Інни Браславської.

Також люди скаржились на поведінку свого керівника, на те, що їх примушують списувати медикаменти, на недоплату коштів, на нераціональне використання транспорту.

Під час виступів люди вимагали повернути в штат молодших медпрацівників, оскільки ситуації на викликах бувають різні і одному фельдшеру дуже важко, а інколи і неможливо

надати допомогу.

Також медпрацівники вимагали перенесення приміщення швидкої в центр міста, адже через те, що воно знаходиться за містом, спецавтомобілі за рік наїжджають зайвих 70 тисяч кілометрів і не можуть потрапити на виклик у встановлені нормативи.

На превеликий жаль, почути якісь переконливі аргументи щодо цієї ситуації від керівництва так і не вдалось.

Варто зазначити, що на думку Анатолія Пірникози, причиною виникнення конфліктної ситуації стало невміння чи небажання головного лікаря Хмільницької станції швидкої допомоги Інни Браславської прислухатись до думки колективу.

Використано матеріали міськрайонної газети «Життєві обрії»

4 Comments on “ПРАЦІВНИКИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ШВИДКОЇ НЕВДОВОЛЕНІ СВОЇМ КЕРІВНИЦТВОМ

LEON
03.04.2014 at 20:43

.небажання головного лікаря Хмільницької станції швидкої допомоги Інни Браславської прислухатись до думки колективу.
І що далі? Куди цю думку Анатолія Пірникози прицепити? Свого часу за думкою нашого мера, цього напевно ніхто не заперечить, з центра міста швидку перевели до ЦРЛ.  І чого ми досягли? Невдоволення мешканців і працівників швидкої допомоги. 

Естер
03.04.2014 at 22:57

тут все просто “я начальник – ти дурак, ти – начальник я дурак” + “я нічого не бачу, не чую, не знаю -моя хата скраю” )))
 
 

Віталій
03.04.2014 at 23:32

А то справді думка мера чи в рамках якоїсь програми реформування медицини? 

Антон
06.04.2014 at 16:47

Саме так. Але страждають від цього свавілля люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *