Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

08.10.2013

ПРОКУРОР ПРОТИ МІСЬКОЇ РАДИ – ХТО КОГО?

vopross67Хмільницька міська рада збирається відхилити протест прокурора, який вимагає скасувати рішення, затверджене на останній черговій сесії міської ради.

Рішення, щодо законності затвердження якого в прокурора виникли сумніви, стосувалося передачі на умовах оренди гр. Кулібабі К.О. земельної ділянки по вул. Курортній, 10Б. Раніше цю ділянку орендувала гр. Плужнікова Н.Л.. Громадянка провела відчуження, розташованого на цій ділянці, власного нерухомого майна на користь гр. Кулібаби К.О. Зважаючи на це міська рада передала в користування гр. Кулібабі К. О. на умовах оренди й ділянку, під придбаним, нерухомим майном.

Але прокурор вбачає в цьому порушення чинного земельного законодавства і вимагає від міської ради його усунення шляхом скасування неправомірного, на його думку, рішення. А ось позиція, висловлена в проекті рішення міської ради, діаметрально протилежна: порушень не було, подання прокурора відхилити…

Які підстави стверджувати про неправомірність рішення наводив у своєму поданні прокурор, нам невідомо, а ось з аргументами міської ради можна ознайомитися, прочитавши проект рішення, який можна знайти ТУТ.

3 Comments on “ПРОКУРОР ПРОТИ МІСЬКОЇ РАДИ – ХТО КОГО?

Жека
09.10.2013 at 08:51

а хіба так можна, відхилити протест прокурора?

хз
09.10.2013 at 11:48

можна, і не протест а подання

Снайпер
10.10.2013 at 09:24

…мабуть, щось не поділили, от і штурхаються)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *