Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

09.04.2014

ПИТАННЯ ПРО НЕДОВІРУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ВНЕСЛИ В ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ…

uvagaПитання про недовіру Хмільницькому міському голові Василю Грушку внесли до порядку денного сесії, яка має відбутися 14 квітня.

З клопотанням все ж таки внести це питання до порядку денного звернувся голова голови постійної комісії міської ради з питань законності, охорони громадського порядку та соціального захисту населення  Сергій Гуцалюк.

Також відповідний проект рішення з’явився на Офіційному сайті міста Хмільника. Пропонуємо ознайомитися з витягом з проекту рішення, в якій говориться про те. за які заслуги міського голову мають намір відправити у відставку…

Отже:

Зважаючи на суспільно – політичну ситуацію в країні, враховуючи пропозиції депутатів міської ради 6 скликання, звернення Народного Віче Хмільницької громади від 24.01.2014 року та 25.01.2014 року щодо необхідності направлення звернення до Президента України та голови Верховної Ради України, міська рада 27 січня 2014 року на позачерговій 51 сесії розглянула питання та прийняла рішення  «Про суспільно – політичну ситуацію в країні».

Вказаним рішенням було затверджено звернення Хмільницької міської ради, як виразника волі територіальної громади міста до вищих посадових осіб держави, в якому зокрема вказувалося на глибоку стурбованість та обурення хмільничан кровопролитною війною, що реально точилася на вулицях та майданах країни, зростанням кількості жертв серед мирного населення.

Глибокий кризовий стан,  спровокований помилками Уряду України, що призвів до жорсткої ескалації суспільної напруги змусив кожного небайдужого члена територіальної громади відповідно реагувати на ситуацію та використовуючи своє право на свободу слова і думки, на вільне вираження своїх поглядів та переконань, гарантоване ст. 34 Конституції України, зажадати від міської ради прийняти вказане рішення, скориставшись правом територіальної громади на представництво її  інтересів.

Звернення міської ради мало б бути терміново надіслане Президенту України та голові Верховної Ради України, опубліковане в засобах масової інформації  та на веб – сайті міста. Контроль за виконанням  рішення  міської ради покладався на міського голову.

Це рішення міської ради не носило нормативного характеру, не встановлювало та не позбавляло прав та обов’язків інших осіб, це був вираз оцінки громадою Хмільника тієї ситуації, що склалася в країні, бажання вільно виразити свої погляди та переконання, зокрема щодо непогодження з тим, що відбувається в країні,  заклик змінити життя на краще.

Цей заклик був підтриманий також і Хмільницьким міським головою В. Грушком.

Саме міський голова відповідно до вимог ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» мав забезпечити виконання цього рішення та представляти територіальну громаду, раду у відносинах з державними органами, в тому числі і в суді відстоювати позицію міської ради.

Натомість, як показав хід подальших подій, Хмільницькою міжрайпрокуратурою вищевказане рішення міської ради було оскаржене до Вінницького окружного адміністративного суду з вимогою визнання його протиправним та скасування, а головна посадова особа територіальної громади міста – міський голова В. Грушко замість того, щоб належно представити інтереси територіальної громади в суді та відстояти рішення міської ради за яке він сам же і голосував – визнав позов, особисто не був присутній на засіданні суду та не направив до суду належно уповноваженого представника, самоусунувшись фактично від виконання наданих йому законом обов’язків та повноважень.

Як наслідок – позов міжрайпрокурора був задоволений повністю.

Своїми діями міський голова В. Грушко проігнорував та знехтував  інтереси територіальної громади міста Хмільника та міської ради, не забезпечив представлення цих інтересів в суді, самоусунувся від виконання своїх обов’язків, передбачених ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

22 Comments on “ПИТАННЯ ПРО НЕДОВІРУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ВНЕСЛИ В ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ…

володимир
10.04.2014 at 06:45

. Уже декілька днів потвори грушка повзають по місту і збирають підписи щоб васю злодюгу не вигнали з мерства! Є інформація  що підписи збирають синок мера, терещенко, сташко, племінниця грушка так звана света міс аналізу з мясного павільйону, поноскевич та подібні їм тварі! Воно вася так хоче падло втримати крісло мера , що просере ще й крісло у своєму свинарнику, тобто у ветлічебніці. Гнида злодіойська іди геть з життя міста, і не просто а до в’язниці.  Можете уявити ті списки на підтримку ,коли їх формують васіні родичі та дуполизи…Ответить

Серж
10.04.2014 at 07:40

Гнати їх треба мітлою – всіх прихвостів  й Васю!!! Вже надоїли 

Сергій
10.04.2014 at 16:55

Ви тут всі такі примітивні як АМЕБИ які не дивляться далі, і подальший розвиток міста… і сраколизи карпенчихи!!!! я не за Грушка, але скотину карпенчиху до влади не допущу!!! хай краще буде Грушко.

Віталій
10.04.2014 at 17:01

Маю до пана Сергія 2 запитання:

1. Яким чином Грушко може асоціюватися з розвитком міста? Просто постійно відслідковою ситуацію з цим питанням і можу зробити висновок, що місто таки суттєво втратило через політику Грушка… Чи може Ви маєте на увазі якогось іншоо Грушка, а не міського голову Хмільника?;

2. А хіба “карпенчиха” рветься до влади?))) Щось не пам’ятаю, щоб вона висувала свою кандидатуру на посаду хоча б секретаря міської ради… Чи може ви маєте на увазі якусь іншу “карпенчиху”, а не Тетяну Карпенко?)))

Сергій
10.04.2014 at 17:21

Саме тетяну! Адже саме фінансує і допомагає Вам. А ро звиток міста, повязаний з нашим мером, не має різниці з яким:
1. Ми його самі вибирали, більшістю голосів міста!
2. Гроші на нові вибори ніхто не дасть, то якщо зняти мера то хто буде правити?
А отже якщо нікого не буде у верхівці місцевої влади, і тоді станеться як пишеться у Біблії: “Разделяй и властвуй” і кожен буде гребсти під себе все що тільки зможе, а ж до наступних виборів… 

LEON
10.04.2014 at 17:55

Сергійю, непотрібно так хвилюватися і приймати близько до серця фінансові питання. Запамятай мій друже, ” Свято месту пусто не бывает”. В даний час в країні мають пройти. майже в 500 населених пунктах, вибори сільських та міських голів.Якщо необхідно проводити вибори мера ніхто не буде запитувати де взяти гроші, в ЗУ все сказано. Коли? і ЯК?  Хочу нагадати тобі, що править тільки батюшка в церкві, можливо з грушка бувби непоганий диякон але мер з нього нікудишній.  

Сергій
10.04.2014 at 18:12

а я не кажу що з нього чудовий мер. Але перевибори не через голосування жителів, а через голосування міських депутатів… а в нас там більшість ППшників які думають тільки про своє збагачення і нічим від нього не відрізняються… Зняти Грушка і поставити когось з них – це те саме що зняти Януковича і поставити ТИмошенко…

Віталій
10.04.2014 at 19:06

Сергію, я не зовсім зрозумів про те, як “тетяна фінансує і допомагає” нам…))) Але можете не уточнювати… Переконаний. що після “умозаключєній” Сергія Панаскевича Ви мене нічим не здивуєте…)))
Щодо обрання Грушка на посаду мера… Ви навіть не уявляєте, як помиляєтеся… Не віддавали за Грушка свої голоси більшість хмільничан… Не вірите? Пропоную ознайомитися з матеріалом за цим посиланням… Я його підготував одразу після виборів… З нього Ви зрозумієте, як розподілилися голоси хмільничан і чому Грушко став мером… http://pravongo.org/rozdumy-pislya-oholoshennya-rezultativ-vyboriv%E2%80%A6/
А щодо керівництва містом… Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні2 чітко встановлює, що за відсутності міського голови (відпустка, лікарняний тощо) його обовязки виконує секретар міської ради… Так що закон все передбачив… Але тут підключилися амбіції міського голови, який свідомо блокує обрання секретаря: то позачергову сесію скликати відмовляється. то кандидатуру винести не має бажання… 

Віталій
10.04.2014 at 19:07

))) Тобто хай залишається Янукович?)))

Сергій
10.04.2014 at 21:42

Якщо зараз поставити Тимошенко, то вона не краща за яника, а то і гірша…

Віталій
10.04.2014 at 21:44

Тобто Яник мусить лишитися, бо все одно нічого не зміниться?)))

Сергій
10.04.2014 at 21:47

те саме і в нас, зняти Грушка і поставити когось з нинішніх депутатів, абсолютно нічого не змінить, тому що там зараз вони всі однакові, нічим не кращі за Грушка… тому навіщо змінювати з цирком шило на мило?

Віталій
10.04.2014 at 21:57

Тому що посадова особа, яка не дотримується конституції України, не виконує вимоги чинного законодавства, не стоїть на сторожі інтересів членів територіальної громади міста має бути відсторонена від виконання обов’язків, а не продовжувати свою справу… Отмазка, мовляв, немає ким замінити – якась слабенька… )))

Хмільничанин
10.04.2014 at 22:23

сергій ти заздрісна амеба.В тебе окрім як вилити свій тупорилий гнів більше нічого не виходить, борсаєшся в багнюці то й борсайся  громаді всерівно , бо ти ніхто і навіть не депутат і про тебе ніхто нічого не говоритеме  бо ти повний НУЛЬ.

Сергій
10.04.2014 at 22:28

а мені здається Ваші претензії до нього, з того що він не стоїть на сторожі інтересів членів територіальної громади якісь слабенькі… і повірте, якщо не більшість, але все ж таки половина міста за нього. Тому що він зробив багато не хорошого, але і багато хорошого він також зробив і так думає більша частина міста. Він не найкращий, але до нього нікого кращого не було!

Сергій
10.04.2014 at 22:32

я, на відміну від Вас, ні на кого свій гнів не виливаю. А про дупетатів, так, я не дипутат, но  я більше… я один із громади, як простий громадянин і простий Хмільничанин.

Віталій
10.04.2014 at 22:45

___ Сергію, от тільки давайте не будемо про те, що Грушко щось зробив… Він наробив, а не зробив… І я це можу довести на прикладах… Наприклад повністю розвалив комунальні підприємства міста: КП “Жмільницька ЖЕК” та КП “Хмільниккомунсервіс”… І я це можу довести цифрами…))) Ще – повністю нівелював ідею створення в місті ОСББ, кинувши мешканців багатоповерхівок… Також можу пригадати ліфти, вірніше – їх ремонт…))) А ще можна згадати “реформи” в галузі освіти…))) І не зайвим буде пригадати якість ремонту доріг, чи не так?))) Також Василь Пилипович створив таку кадрову кризу в міській раді, що інколи диву даєшся. що таке взагалі можливо… І я ще не згадав безпідставні “наєзди” на підприємців та земельні махінації… )))
А от в здобутки Грушка завжди записують те. що в місті з’явилися гарні квітники… Пане Сергію, а чи не переважує шальки терезів в одну сторону?))) 

Сергій
10.04.2014 at 23:30

Люди в місті бачать якраз гарні квіти, а не решту… Наєзди на підприємнців  – правильні, вони завжди думали тільки про себе і свої сім”ї, а не про благоустрій міста. Земельні махінації були дозволенні сесією міської ради, одже вони були за! всі депутати міської ради були ЗА!!!! і половина з них отримали ділянки які потім продали! і це також Факт! Ось я за те, якщо виганяємо Грушка, то нафіг за ним всіх депутатів міської ради, без права мати депутатський мандат. От тоді буде справедливо. Сидять одні “Жирдеморди” я тягнуть одіяло від одного до іншого. і всі під себе і під себе, коли вже їм вистачить?. Чи я не правий?

Віталій
10.04.2014 at 23:37

))) Звичайно не правий…))) Бо коли ми говоримо про розвиток міста, то не варто говорити про клумби…))) А щодо земельних мазінацій, то я можу привести кілька прикладів, коли і міський голова, і секретар ради запевняли, що виділяти землю в промисловій зоні чи в іншому місці цілком законно… І депутати голосували. не всі правда, але рішення справді проходили… Причому керувалися запевненнями керівництва міста, що все законно… На практиці ж виявлялося, що депутатів просто вводили в оману… І я можу представити аудоізаписи, як доказ…)))
Щодо законності наєздів на підприємців, то це міф, який роздуто, щоб виправдати дії Дреженкова на посаді секретаря… я можу представити багато судових рішень, коли підприємці таки відбивалися від тих наєздів… Тобто вони були абсолютно незаконними… )))

Сергій
10.04.2014 at 23:46

Наший депутатів не так легко ввести в оману, всі вони прекрасно знали про що голосували. А коли взяли за срачину то потрібно знайти козла на якого все скинути… Дреженков, взагалі не людина, його давно “повісити” потрібно було. Ви просто щоб прогнати Грушка, але залишити мерію, а я за те, якщо прогнати Грушка – то і прогнати всіх депутатів, без винятку, тому що вони, ще раз наголошую, нічим не кращі за нього. А якщо залишити мерію, то і залишити Грушка. Нитка за голкою….

LEON
11.04.2014 at 07:34

Сергію, можливо це буде грубий приклад  але я його приведу у відповідь на приведену тобою цитату.Ви просто щоб прогнати Грушка, але залишити мерію, а я за те, якщо прогнати Грушка – то і прогнати всіх депутатів, без винятку, тому що вони, ще раз наголошую, нічим не кращі за нього. Стадо овець завжди іде за вожаком – бараном але приходить час коли вожак веде стадо не туди куди потрібно. В такому випадку не вирізають все стадо а пускають на шашлик лише вожака – барана.

Хмільничанин
11.04.2014 at 22:22

Сергію і дались тобі ті депутати , краще поінтерисуйся чому проти грушка вже порушено дві кримінальні справи і чи не з твоєї зарплати відраховані податки яуі крав мер і замазував тобі очі “клумбочками” а сам купував джипики, чи може він з тобою ділився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *