Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

28.02.2014

ПИТАННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ МОЖУТЬ ВІДТЕРМІНУВАТИ ДО ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА

stritСаме така ідея отримала найбільше схвалення під час засідання «круглого столу», яке відбулося в залі засідань Хмільницької міської ради та стосувалося перейменування вулиць міста Хмільника, які носять назви радянської доби.

Під час обговорення ініціативи з перейменування вулиць було наголошено на необхідності чіткого дотримання відповідних процедур, передбачених чинним законодавством України.

Також свою думку висловили представники державних структур, до відання яких відноситься реєстрація майнових прав, ведення реєстру виборців тощо. За їх інформацією, перейменування вулиць може обійтися хмільничанам в межах 200 гривень.

Нагадаємо, що під час віче хмільничани виступили з ініціативою перейменувати вулиці міста, які носять назви радянської доби. В свою чергу депутатська група «Громадянська варта» виступила з ініціативою проведення круглого столу, щоб обговорити можливі негативні наслідки зміни назв вулиць для хмільничан. .

8 Comments on “ПИТАННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ МОЖУТЬ ВІДТЕРМІНУВАТИ ДО ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА

Віктор
28.02.2014 at 22:01

Сьогодні всі присутні на зібранні чітко почули, що нічого страшного в цьому процесі не має. Крім того, жодної копійчини на переоформлення земельних актів тощо не потрібно буде витрачати!!! Головне тепер провести певні процедури відповідно до законодавства та існуючих в місті норм і все! Хоча сам процес займе трошки часу та зусиль…
Щодо вказаної в статті суми – 200 грн. Трішки розшифрую її. Для пересічного громадянина, який проживає в приватному будинку потрібно буде заплатити за виготовлення нової таблички – це в районі 50 грн. (сам недавно замовляв). Для жителів багатоповерхівок цього робити не потрібно буде, оскільки цим питанням буде займатися місцевий ЖЕК, звісно якщо будинок на його балансі. Якщо ж ні, то погодьтесь, розкидати 50 грн. на, наприклад, 50 кв. – це не кошти! Далі в паспортному столі після сплати держмита в розмірі 0,85 коп. поставлять новий штамп. Ось і все!
А звідки ж 200 грн.?  Поясню.
Лише для тих, хто вніс свої ділянки чи приватне майно в єдиний державний реєстр потрібно буде внести зміни, які коштуватимуть 51 грн., якщо людина захоче мати витяг про дані зміни на руки, то їй потрібно буде сплатити ще 120 грн. Лише в цьому випадку виходить біля 200 грн.    

КАРКУША
28.02.2014 at 22:05

Тому написано що “перейменування вулиць МОЖЕ!!!!!!!!!!!!!!!! обійтися хмільничанам в межах 200 гривень”

громадянка
28.02.2014 at 22:26

більше 40 вулиць та провулків міста чекає на нові назви….
 

XXL
01.03.2014 at 00:30

Але в статті не вказано, що основною вимогою при перейменуванні вулиць, є підтримка нової назви більшістю жителів цієї вулиці  !!!

Віталій
01.03.2014 at 00:33

Прикол в тому, що мешканці можуть, як підтримати нову назву, так і запропонували СВОЮ нову назву, або взагалі візмовитися від перейменування…

Захма
01.03.2014 at 09:29

А яким чином мешканці з тої чи іншої вулиць будуть приймати участь у перейменуванні? Хто буде ініціювати збори? Чи знову якийсь підгрушковський псевдогерой організує якесь-там віче і почнуть голосувати самі не знають за що і хто, а іншим потім думай як то все розгребти і які ще наслідки будуть…

громадянка
01.03.2014 at 13:44

Для цього можно задіяти голів вуличних комітетів. 

Віталій
01.03.2014 at 14:04

Звичайно можна. Якщо погодяться. Якщо я не помиляюся, то ті, хто ініціює перейменування, має організувати й процес обговорення, а не перекидати все на голів вуличних комітетів… 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *