Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

14.04.2012

РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА В ХМІЛЬНИКУ – СКІЛЬКИ МОЖНА ПОРУШУВАТИ ЗАКОН?

Попри інформацію. яку було розміщено на ГФХ, Положення про надання послуг у сфері розваг на території м. Хмільника все ж таки мають намір винести на чергове пленарне засідання Хмільницької міської ради, яке має відбутися 26 квітня. Про це повідомляють “Життєві обрії”. Таким чином є реальна загроза, що відповідне Положення буде прийняте з порушенням Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

На думку експертів громадської організації «ПРАВО», зважаючи на те, що сам проект Положення про надання послуг у сфері розваг на території м. Хмільника було оприлюднено 12 квітня 2012 року, то, відповідно до норми ст. 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, строк, протягом  якого  від  фізичних  та юридичних осіб,  їх об’єднань приймаються  зауваження  та  пропозиції,  встановлюється розробником  проекту  регуляторного акта і не може бути меншим ніж один місяць та більшим ніж три місяці з дня  оприлюднення  проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Таким чином Положення про надання послуг у сфері розваг на території м. Хмільника не може бути винесене на розгляд сесії Хмільницької міської ради, яке має відбутися в квітні. Мінімальний термін, якого необхідно дотриматися складає 1 місяць. Тобто не раніше 12 травня 2012 року…

2 Comments on “РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА В ХМІЛЬНИКУ – СКІЛЬКИ МОЖНА ПОРУШУВАТИ ЗАКОН?

Віталій
16.04.2012 at 14:09

Навіть незважаючи на те, що міський голова повідомив, що внесення проекту Положення в розділ “Проекти рішень за квітень” було “технічною помилкою”http://pravongo.org/cherhova-tehnichna-pomylka-chy-perevyschennya-povnovazhen/, питання затвердження цього Положення все ж таки було внесене до порядку денного квітневої сесії. Зважаючи на це, я вирішив звернутися до міського голови з запитом на інформацію з проханням вказати назву НПА, а також конкретну статтю, яка дозволяє це зробити…

Віталій
18.04.2012 at 01:31

Інформаційний запит на імя міського голови щодо цього питання вчора було надіслано…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *