Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

21.07.2013

СЕРГІЙ ТАТУСЯК ВВАЖАЄ, ЩО В ХМІЛЬНИКУ НЕДОПРАЦЮВАЛИ

znak_oklykuГолова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк наголосив на необхідності співпраці міської влади Хмільника, зокрема міського голови Василя Грушка, з громадою міста.

Він висловив думку про те, ,що необхідно вести діалог з громадською і не боятися її. Зокрема Сергій Татусяк зазначив: «Посада – це тимчасове явище. Я закликаю до співпраці з громадськими організаціями…».

Цікаво, чи скористається Василь Грушко такою порадою? Нещодавно він зазначав, що такої допомоги, яку може надати, наприклад, громадська організація «ПРАВО», йому не потрібно…

4 Comments on “СЕРГІЙ ТАТУСЯК ВВАЖАЄ, ЩО В ХМІЛЬНИКУ НЕДОПРАЦЮВАЛИ

LEON
22.07.2013 at 12:35

Сьогодні у васі і петі одна думка. “Нам бы только ночь простоять да день продержаться” і так кожного вечора.

Пронира
22.07.2013 at 15:26

На тому звіті-позориську сподобалась позиція Мовчана: траxнув так, що мало не було, але розтерзання доповідача мешканцями не допустив. Дуже прикро, що кілька неуків спромоглись так низько опустити місто, яке завжди мало солідний імідж, як серед міст області, так і всієї України.

Пронира
22.07.2013 at 16:38

http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=69229 бігло передивився цей блєф і зрозумів, що громаду вперто намагаються тримати за лоxів… Таке враження, що місто не обісрали під час звіту, а навпаки, відзначили у всіx можливиx номінаціяx, а доповідач не піз..лєй отримав, а почесні грамоти з медалями та орденами. Звіт звівся до швидкого статистичного перераxування зроблено-витрачено, 96 тис. грн на ремонт 4 інструментів муз. школи та кількоx фотосюжетів з деревами на фасаді приміщення та стариx кастрюль шкільної їдальні. Навіть селищний голова с.Кривошиї має бачення розвитку території, тобто стратегію!!! а міський голова Xмільника поки демонструє… xоча власне, нічого він не демонструє.

LEON
22.07.2013 at 20:51

А працівники сектора з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради сам звіт, так званого мера, чули? А оцінку стану справ в місті від спеціалістів ОДА, від голови обласної ради та голови ОДА чули? Ви,…що громаду вперто намагаєтеся тримати за лоxів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *