Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

24.02.2014

ШУКАЄМО ЮРИСТА ДЛЯ ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ!

uvagaГромадська організація «ПРАВО» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади юриста, в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі».

До обов’язків юриста входитиме надання первинної правової допомоги та комунікація з правовими консультантами з сіл Хмільницького району.

Оплата праці юриста здійснюватиметься на договірних умовах.

Кандидати відбиратимуться після проведення співбесіди.

Всім бажаючим потрібно зголошуватися до 20 березня 2014 року.

Звертатися потрібно в Центр правової інформації та консультацій, який діє на базі офісу громадської організації «ПРАВО» та знаходиться в районному Будинку культури, а також на електронну адресу  – doroh-hm@yandex.ru та за телефоном – 067 425 84 95.

P.S.Інформація для дуже дотепних хмільничан! Нам справді потрібен юрист, так що прохання в коментарях Дреженкова не пропонувати…  🙂 

9 Comments on “ШУКАЄМО ЮРИСТА ДЛЯ ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ!

Рабинович
24.02.2014 at 10:22

а звідки буде фінансуватися оплата праці, чи буде постійною і стабільною, вкажіть хоч приблизний розмір зарплати,  чи буде офіційне оформлення на роботу?

Небайдужий
24.02.2014 at 13:34

Прочитав: “Шукаємо ЮМОРИСТА” і відразу ж захотів запропонувати свою кандидатуру, а коли прочитав, що “юриста”, то передумав 😉

громадянка
24.02.2014 at 14:30

Шановні дописувачі ! Набільш достойним кандидатом, з  високим об’єктивністю подання даних, з найкращою освітою та правових знань є тільки одна людина в Хмільнику. Людина яка  є професіоналом, як має фундаментальні та спеціальні правові знання, глибоко переконана у винятковому призначенні права та законності для суспільства, кваліфіковано користується юридичним інструментарієм при розв’язанні юридичних проблем в ім’я захисту прав і законних інтересів громадян. Людина яка покликана затверджувати і захищати головні цінності суспільства, захищаючи права громадян.
Не будемо приховувати й відверто зізнаємося, що це є  Віталій Дорох.

громадянка
24.02.2014 at 14:49

Юриста чи Юмориста ?? ))  Але я думаю що сильно не помилилася.

громадянка
24.02.2014 at 14:55

Про юмориста можна написати так. Це людина, яка займається плагіатом бо сам толкового нічого не вміє писати! Людина яка може «обісрати». У  якої  велика фантазія, манія величі.

Віталій
24.02.2014 at 15:41

От я тепер не зрозумів: Ви мене похвалали чи, як Ви висловилися – “обісрали”?))) Але то таке. В будь якому випадку я не образився… ))) А щодо вакансії – то це зовсім не жарт і нашому центру справді потрібен брист. Так що прошу бажаючих зголошуватися за вказаними в матеріалі контактами…

Саша
24.02.2014 at 20:31

Шановні дописувачі ! Набільш достойним кандидатом, з високим об’єктивністю подання даних, з найкращою освітою та правових знань є тільки одна людина в Хмільнику. Людина яка є професіоналом, як має фундаментальні та спеціальні правові знання, глибоко переконана у винятковому призначенні права та законності для суспільства, кваліфіковано користується юридичним інструментарієм при розв’язанні юридичних проблем в ім’я захисту прав і законних інтересів громадян. Людина яка покликана затверджувати і захищати головні цінності суспільства, захищаючи права громадян. Не будемо приховувати й відверто зізнаємося, що це є Петро Дрежинков.

Віталій
24.02.2014 at 23:57

Якщо когось з можливих кандидатів на посаду юриста Центру цікавлять подробиці нашої пропозиції, то прошу звертатися за вказанити в оголошенні контактами… 

Lfr
25.02.2014 at 12:26

пропоную на посаду юриста Хайдарову Наталію…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *