Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

20.09.2012

СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКАРІ НАВЧАЛИСЯ ОСНОВАМ ПРАВОЗАХИСТУ

В хмільницькій районній бібліотеці для дорослих відбулося навчання для сільських бібліотекарів з сіл Вишенька, Лозна, Скаржинці та Соколова. Бібліотеки цих сіл беруть участь в проекті громадської організації «ПРАВО» «Сільським громадам – належний рівень правової допомоги».

Під час навчання були розглянуті питання захисту прав людини, здійснено порівняльний аналіз Загальної декларації прав людини, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Конституції України. Учасники навчання також дізналися про структуру органів державної вдали та місцевого самоврядування в Україні, а також про повноваження цих органів.

Наступний семінар відбудеться через тиждень.

Нагадуємо, що проект «Сільським громадам – належний рівень правової допомоги» реалізується громадською організацією «ПРАВО», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», у співпраці з Хмільницькою райдержадміністрацією, Хмільницької районною радою, Хмільницькою бібліотекою для дорослих, Хмільницькою ОДПІ, Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції, а також громадською організацією «Молодіжна Рада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *