Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

13.08.2013

ТЕПЕР В ХМІЛЬНИКУ МОЖНА МІТИНГУВАТИ БЕЗПЕРЕШКОДНО

mirniВиконавчий комітет Хмільницької міської ради скасував документ, яким регламентувалося проведення мирних зібрань на території міста, визнавши його неконституційність.

Такі дії міськвиконкому викликані протестом прокуратури щодо усунення порушень законодавства, що регламентує право громадян на мирні зібрання.

Тепер хмільничани можуть мітингувати та проводити акції безперешкодно. Нагадаємо, що документ, який було скасовано, містив окремі норми, які суперечили Конституції України.

Для довідки: відповідно до статті 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації. Для цього потрібно ПОВІДОМИТИ виконавчий комітет. Саме ПОВІДОМИТИ, а не отримати якийсь дозвіл чи погодження на проведення мирних акцій. Виконавчий комітет НЕ МАЄ ЖОДНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ПОГОДЖУВАТИ ЧИ ЗАБОРОНЯТИ ПРОВЕДЕННЯ МИРНИХ АКЦІЙ.

Заборонити проводити мирне зібрання може тільки СУД (а не виконком, міський голова чи міська рада) і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку — з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей.

5 Comments on “ТЕПЕР В ХМІЛЬНИКУ МОЖНА МІТИНГУВАТИ БЕЗПЕРЕШКОДНО

Віталій
13.08.2013 at 11:11

))) Це дуже добре. що рішення скасували…))) Головне. щоб самі працівники виконкому зрозуміли, як діяти тепер…))) Рішення про скасування зазначене під №268, а вже в наступному рішенні пішля збочені фантазії))) Вже в рішенні №269 знову йдеться про погодження (!!!)))))) релігійній громаді «Ранкова Зірка» проведення обряду водного хрещення в місті Хмільнику, та ще й зазначають, що “відповідальність за громадську безпеку і благоустрій території під час проведення цього заходу покладається на його організаторів відповідно до законодавчих вимог”… яких “законодавчих вимог”???? Блін. ну що за дитячий садочок!))) Хоча це ще добре, що не зобов’язують укласти угоду про пайову участь в розвитку інфраструктури та земельного сервітуту!)))))))))))))))))))))

жора
13.08.2013 at 21:51

Ну петя і рулить! Шок…

LEON
14.08.2013 at 09:16

Не заперечував би на протест прокуратури щодо прозначення першого заступника міського голови.

Руслан
16.08.2013 at 21:46

Ура! Всі на мітинг!

Віталій
16.08.2013 at 23:16

Тільки повідомлення не забудь подати, Руслане…))) А якщо серйозно, то я знаю негативний приклад по Хмільнику, коли цей, вже скасований документ, був застосований. Це сталося, коли мітингували працівники Військового санаторію. Тоді вони звернулися до міськради і їм сказали (мені говорили, що їм це сказав саме Петро Олексійович), що потрібно чекати 10 днів, а тоді вже мітингувати. І вони таки чекали отих 10 днів, втрачаючи час… От такі справи…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *