Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

09.08.2013

«ЦІЛЮЩА, ЧИСТА, МОВ СЛЬОЗА, З ГЛИБИН ПІДЗЕМНИХ ВИПЛИВА…» ЩО ЦЕ?

NebaydujiyВирішив я ознайомитися з оригіналом проекту рішення про ремонт «історичної» криниці. Справді, чогось її вважають історичною 🙂 Але мене зацікавила сама назва проекту, який мають представити на конкурс 🙂 А саме: «Цілюща,чиста, мов сльоза з глибин підземних виплива»… От якби в дужках не розшифровувався сакральний зміст цього витвору. То ніколи б не здогадався, про що мова 🙂

Саме це мене надихнуло на те, щоб трішки пофантазувати і напридумувати для чиновників міськвиконкому назви майбутніх проектів та програм, керуючись підходом, який був використаний в проекті рішення 🙂 А то часом в чиновників трапиться творча криза 🙂 Одразу хочу запевнити, що ці назви можна використовувати на практиці. Я на авторське право не претендуватиму 🙂 Ось що в мене вийшло. Приємного читання 🙂 З повагою, Небайдужий 🙂

1. Через воду переводить, а сам з місця не сходить: «Програма капітального ремонту та реставрації мостів через р. Південний Буг».

2. Щось літало та й у воду впало; води не сколотило, а й само не полетіло: «Програма залучення малої авіації для патрулювання фарватеру, а також рятування людей і тварин на водоймах в межах міста Хмільника».

3. Баран біжить, село дрижить: «Організація святкового забігу за участю посадових осіб міської ради».

4. Шістдесят синів підперезано, а мати ні: «Програма залучення учнів професійно-технічних навчальних закладів міста для облаштування благоустрою навколо пам’ятника Матері».

5. Хата – не хата, вікон багато, є куди влізти, та нікуди вилізти: «Програма спорудження міської комунальної установи виконання покарань».

6. Не кінь і не пес, їсть дрова, а не овес: «Програма переведення індивідуального опалення квартир з газу на тверде паливо».

7. Взимку біле, навесні чорне, влітку зелене, восени стрижене: «Програма утримання газонів міста».

8. Ні сани, ні віз, а їде без коліс: «Програма переведення маршрутних таксі міста з колісного на гусеничний хід, з метою економії кошти на ремонті доріг».

9. Як натиснеш па педалі, побіжить в далекі далі: «Програма забезпечення міської школи мистецтв самохідними роялями».

10. Біла рілля, чорне насіння; Лиш той посіє, хто розуміє: «Програма боротьби з опечатками в офіційних документах міської ради та її виконкому»;

11. Біле поле, Мудрий на нім оре: «Програма надання незайнятих земель запасу міста санаторію МВС України для використання під городництво в зимовий період».

12. Хто мовчить, а всіх людей навчить: «Програма забезпечення освітніх закладів міста електронними навчальними терміналами та поступову заміну педагогів на електронні засоби самостійного навчання учнів».

13. Вийде на доріжку, всім підставить ніжку: «Програма залучення працівників ДАІ до регулювання руху пішоходів на тротуарах міста».

14. Така водиця тільки для письменного годиться: «Програма забезпечення криниць міста кодовими електронними замками».

15. Висит груша, нельзя скушать: «Програма забезпечення робочого кабінету міського голови турніком».

2 Comments on “«ЦІЛЮЩА, ЧИСТА, МОВ СЛЬОЗА, З ГЛИБИН ПІДЗЕМНИХ ВИПЛИВА…» ЩО ЦЕ?

Ramirez
10.08.2013 at 11:19

Facepalm…

Віталій
03.01.2014 at 22:29

Спеціально для Небайдужого!))) Новий варіант назви для проекту Хмільницької міської ради!))) Причому цей варіант на повному серйозі мають затвердити на наступній сесії міської ради))) Тобто проект під такою назвою мають подати на Всеукраїнський конкурс розвитку місцевого самоврядування… Ось його назва: «Обладнання, плити й кухонні машини послужать гарантом здоров’я дитини»  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *