Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

26.01.2014

У ВІННИЦІ СТВОРИЛИ НАРОДНУ РАДУ… НА ЧЕРЗІ – ХМІЛЬНИК…

135px-Coat_of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svgБільше 130 депутатів усіх рівнів взяли сьогодні, 26 січня, участь у засіданні Вінницької народної ради, яке пройшло в приміщенні обласної державної адміністрації. На початок форуму, 12.00, для участі в ньому зареєструвалися 61 депутатів районних рад, 58 — міських, сільських та селищних, 26 — обласних і двоє — народних (Володимир Яворівський та Геннадій Ткачук).

Про це повідомляє інтернет-видання «20 хвилин».

За неофіційною інформацією там були присутні й депутати з Хмільниччини.

Як повідомляється в матеріалі інтернет-видання «20 хвилин»,

учасники зібрання доручили присутнім депутатам місцевих та районних рад створювати в себе на місцях Народні ради.

То ж є досить висока вірогодінсть того, що незабаром на Хмільниччині, буде створено Народні ради.

Нагадаємо, що в п’ятниці, хмільничани висунули вимоги до представників органів влади міста та району.

12 Comments on “У ВІННИЦІ СТВОРИЛИ НАРОДНУ РАДУ… НА ЧЕРЗІ – ХМІЛЬНИК…

Небайдужий
26.01.2014 at 19:53

За неофіційною інформацією там були присутні й депутати з Хмільниччини.
 
Цікаво, хто саме?
 
То ж є досить висока вірогодінсть того, що незабаром на Хмільниччині, буде створено Народні ради.
 
І їх буде створено 100%. Тут у наших депутатів немає ніякого вибору. Загальноукраїнський процес пішов і з нього не варто випадати.

Депутатам-регіоналам (тим, які перебували в ПР несвідомо) в цій ситуації слід дружньо повиходити з тієї агонізуючої партії і продовжувати роботу вже в місцевих Народних радах. Свідомих регіоналів- непідпускати до Народних рад навіть на відстань гарматного пострілу. Вони самі обирали свій шлях, тоді коли поширювали на наших теренах ригівську інфекцію.

LEON
27.01.2014 at 01:00

Депутатам-регіоналам (тим, які перебували в ПР несвідомо)  в цій ситуації слід дружньо повиходити з тієї агонізуючої партії і продовжувати роботу вже в місцевих Народних радах. 
А це ще, що за превілейована каста? Вониж захищали владу, проти якої повстала вся країна. Та сьогодні в Хмільнику у владі працюють разом з членами ПР і не члени ПР і  їх місце на задворках історі тому, що вони підтримували цю партію заради своєї карєри. Як доказати хто свідомо а хто несвідомо  перебуває в ПР?   Це щож виходить, петя, вася і їм подібні завтра встануть поряд з опозиційними депутатами і скажуть, що вони демократи ї на цьому все закінчилося.  Ні панове, так не повинно бути. Забудьте про це навіть думати, не те, щоб говорити чи писати. Вони на колінах повзали, щоб вступити в ПР а  через партію прийшли до влади а сьогодні ми повинні по звінку зверху, чи за протекцією залишити їх при владі.

Лёля
27.01.2014 at 20:04

“Тут у наших депутатів немає ніякого вибору. Загальноукраїнський процес пішов і з нього не варто випадати.” Вибір є завжди. навить у такій ситуації. наразі взагалі обговорюється легитимність народних рад, законність їх створення. І якщо депутати свідомо порушуючи діюче законодавство щодо органів місцевого самоврядування та органів влади створять чергову народну раду, то ще питання – хто ці депутати: герої або злочинці проти народу. 
 

Небайдужий
27.01.2014 at 20:31

Леля, а ви хоч знаєте, що таке оті “Народні ради” і чим їх створення суперечить чинному законодавству? А може воно нічому не суперечить?
Розберіться спочатку 😉

Лёля
27.01.2014 at 20:55

http://i-vin.info/news/khto-ye-khto-u-vinnytskiy-narodniy-radi-4148   члени Народної ради, які не мають досвіду державного управління, роботи в органах місцевого самоврядування, юридичної освіти, які не відповіли на жодне юридичне питання. Ви  бажаєте довірити свою долю та долю своїх сімей цім “діячам” ?????

Лёля
27.01.2014 at 20:59

саме жахливе, що цей перелік – то не ті люди, що стояли на Майдані з 22 жовтня. А ті громадські діячі самі в шоці від того, що сьогодні відбувається в області. саме через те, що на Майдані стояли – правозахисники, юрісти, економісти тощо. Якім чомусь не знайшлось місця в “Народній” раді
 

Лёля
27.01.2014 at 21:02

Принаймі до завтрашнього засідання ВР ми не можемо казати про відставку уряду, губернаторів у нас призначає Президент, якого ще не звільнили від його обовязків, обласну раду обрано на виборах і перевиборів ще не було. Крім того, якщо це люди, які мають бути на чолі нашої області – то вони так само МАЮТЬ БУТИ ОБРАНИМИ НАРОДОМ шляхом виборів, не на призначати себе самих коханих в залі, де присутні 100 чоловік. 
 

Небайдужий
27.01.2014 at 21:19

А Хмільницька міська рада який стосунок має до Вінницької обласної ради? Це- абсолютно різні органи. Не треба їх плутати.
І хто вам сказав, що до міжфракційного депутатського об’єднання Хмільницької міськради “Народна рада” будуть входити якісь “ліві” люди? Звідки така інформація? 😉

Пронира
27.01.2014 at 21:33

І хто вам сказав, що до міжфракційного депутатського об’єднання Хмільницької міськради “Народна рада” будуть входити якісь “ліві” люди?” Ну, судячи з попереднього матеріалу про невиxованість та безпринципність міського голови, наш народ “лівиx” не допустить…)))

Лёля
27.01.2014 at 21:46

ну, Грушко вже написав заяву заради благополуччя громади м. Хмільник.  То мабуть для того, щоб в народну раду піти
🙂

Лёля
27.01.2014 at 21:50

ні. не так. грушка вже змусили написати заяву. Мабуть вже для того, щоб в народну раду запросити 🙂 

Віталій
31.01.2014 at 14:36

Цікавий матеріал про події навколо Вінницької Народної Ради: http://vinnitsaok.com.ua/yak-i-pro-scho-domovlyalysya-hubernator-vinnychchyny-z-narodnoyu-radoyu-171539.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *