Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

03.01.2014

В ХМІЛЬНИКУ «АФГАНЦІВ» КИНУЛИ З ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ…

marВ Хмільнику черговий скандал з земельними ділянками. На цей раз невдоволеними лишилися воїни-афганці. Вони закидають міській владі порушення законодавства, яке гарантує пільги ветеранам війни в Афганістані.

Така ситуація стала причиною звернення «афганців» до депутата міської ради Олега Доліна. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення воїнів-афганців:

У вересні 2012 року міський голова Грушко В.П. запропонував голові Хмільницької міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані Гончаруку В.М. посприяти у виділенні десяти земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову учасникам бойових дій. Відповідне клопотання від спілки ветеранів війни в Афганістані, разом з пакетом документів кожного претендента не земельну ділянку, було передане до Хмільницької міської ради для взяття на облік. Але з часом виявилось, що дані документи зникли, нам було запропоновано їх поновити, що ми і зробили повторно. Час йшов, земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво активно виділялись мешканцям не тільки Хмільника, а й взагалі чужим людям, але наших прізвищ в цих списках не було, хоча відповідно до ст.14 п.13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ми маємо право на першочергове забезпечення земельними ділянками під забудову, нас годували і годують обіцянками до цих пір. За останні два роки владою міста було роздано триста земельних ділянок, але афганцям їх дісталось тільки дві, в районі газового господарства та по вул. Південнобузька, що, на нашу думку, є грубим порушенням діючого законодавства в частині соціального захисту пільгових категорій громадян.

В наступному році буде відзначатись 25-та річниця виведення радянських військ з території Афганістану, також 2014 рік оголошено роком вшанування учасників бойових дій на території інших держав, тому просимо Вас привернути увагу міської влади до наших проблем та допомогти в їх вирішенні.

Члени спілки ветеранів війни в Афганістані:

Яремко Г.П., Рибак М.М., Морозенко Я.В., Усенко С.А., Шоган С.В., Блажкун В.Г., Крот О.В., Мельник A.B.

Депутат Хмільницької міської ради Олег Долін звернувся з лепутатським запитом на ім’я міського голови в якому виклав наступні вимоги:

1. Надати відповідь, чому при розподілі земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва не було виконано ст.І4.п.13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині першочергового забезпечення учасників бойових дій земельними ділянками для індивідуального житлового будівництва.

2. За наявності вільних земельних ділянок невідкладно розглянути питання про надання їх учасникам бойових дій в Афганістані.

3. Надати відповідь на цей запит в терміни, встановлені законодавством, та повідомити

мене про відповідні заходи реагування.

На скільки нам відомо, офіційної відповіді на запит ще немає. Сподіваємося, що відповідь міського голови буде адекватною та по суті, що стане запорукою вирішення цього питання на користь воїнів-афганців…

За матеріалами міськрайонної газети «Життєві обрії»

3 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ «АФГАНЦІВ» КИНУЛИ З ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ…

LEON
04.01.2014 at 10:54

А відповідна “мзда”, від ветеранів війни в Афганістані, до міської влади поступила?))))) 

SOS
04.01.2014 at 13:48

Мабуть Вася розраховував купити підтримку афганців в 2015р .,на місцевих виборах.

LEON
08.01.2014 at 12:30

вася напевно нічого не розраховує. Він може рахувати тільки відкати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *