Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

27.06.2013

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ «ЗІРВАЛИ» ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

yokСьогодні в Хмільнику відбулося пленарне засідання Хмільницької міської ради. Але через принципову позицію депутатів воно було зірване.

На початку засідання депутати запропонували внести до порядку денного, причому першим, питання про звіт комісії, яка досліджувала питання невідповідності рішень міської ради тим, які озвучувалися на сесії…

Після висловлення аргументів «ЗА» та «ПРОТИ», питання внесення звіту до порядку денного все ж таки поставили на голосування. Але така ініціатива не отримала підтримки депутатів – «ЗА» проголосувало лише 19 обранців.

Після цього, за ініціативи депутатів, міський голова оголосив 5 хвилину перерву. Але це не виправило ситуації і було оголошено, що депутати від БЮТ та окремі депутати з Партії регіонів в знак незгоди з тим, що питання не буде включено до порядку денного, покинули сесійне засідання.

Після цього в залі залишилося тільки 20 депутатів і це стало причиною того, що пленарне засідання було закрите. Таким чином не було розглянуто жодного питання порядку денного. Як розвиватимуться події далі – невідомо…

8 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ «ЗІРВАЛИ» ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ольга
27.06.2013 at 19:38

Вау! Депутати міста Хмільника почали СТРАТЕГІЧНО МИСЛИТИ!!!! Це вже крок до демократії.

Небайдужий
27.06.2013 at 21:15

“Лёд тронулся, господа присяжные заседатели! Лёд тронулся!!!” І це дійсно приємно 😉

LEON
27.06.2013 at 23:29

Спокою в міській раді вже не буде. Якщо депутати фракцій “Батьківщина” і Партії регіонів блокуватимуть роботу слідуючих сесій а це в першу чергу недовіра меру і його першому заступнику, тоді даний конфлікт зможе вирішити лише обласна влада. Залишивши сесію, міські депутати показали хто в місті господар. Так тримати!!!

Артур
27.06.2013 at 23:29

Вітаю Товарисчи!!! ))) ми за вас

Пронира
27.06.2013 at 23:56

Правильна позиція депутатів. Невже дебіли та слюномети вважають, що можуть раком ставити все місто?? Смішно! )) Місто – це організм, який непотріб, що випадково потрапив до нього, перетравлює та викидує у вигляді проносу або вибльовує неперетравленим! Ось така реальність…

Поліна
28.06.2013 at 12:31

Нарешті і нашим депутатам набридло, що об них витирають ноги! Що не може не радувати! Давно пора показати, хто в місті справжній господар! Так тримати!

Олексій
28.06.2013 at 22:02

Дуже соромно за мера , я не думав Що він така гнида.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *