Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

10.06.2014

В ХМІЛЬНИКУ МАСОВО ХВОРІЮТЬ ХВОЙНІ ДЕРЕВА

images (1)В Хмільнику масово хворіють хвойні дерева. Про це під час останнього пленарного засідання поінформував депутат Хмільницької міської ради Володимир Мельничук.

Депутати прийняли відповідне рішення, в якому йшлося про наступне:

  1. Невідкладно вивчити ситуацію щодо масового зараження хвойних дерев в межах курорту Хмільника, залучивши до цієї роботи необхідних суб’єктів спостережень і висвітлити її в місцевих і регіональних ЗМІ за подібним прикладом адміністрації Національного музею ім.. М.І.Пирогова.
  2. Звернутись до відповідної інспекції лісозахисту з вимогою або пропозицією дослідити причини захворювання дерев і можливі шляхи та методи профілактики таких проблем.
  3. Підготувати та оприлюднити висновки та план дій по вказаній проблемі на черговій сесії міської ради, надавши кількісні її характеристики, в т.ч. порядок ліквідації заражених дерев, облік та використання такої деревини.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МАСОВО ХВОРІЮТЬ ХВОЙНІ ДЕРЕВА

Пронира
10.06.2014 at 16:23

http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=85326
Які хворі дерева? Шо ви ф самом дєлє?)) Щойно завершився “двомісячник із санітарного утримання та благоустрою міста”, всі подяки та грамоти отримали, а ви про якісь там хворі Йолки…))

Віталій
10.06.2014 at 19:08

Ну не знаю))) Може благоустрій просто до йолок не дійшов? )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *