Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

28.12.2013

В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ ЗБІЛЬШИТИСЯ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ В «МАРШРУТКАХ»

taxiДо Плану діяльності виконавчого комітету Хмільницької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік мають намір внести зміни, доповнивши його наступним пунктом:

«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2011 № 60 «Про погодження вартості проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в м. Хмільнику».

На практиці це може призвести до підвищення вартості проїзду в маршрутках міста.

На жаль, проект рішення наразі не оприлюднено.

Якщо зміни буде внесено, то це питання буде розглядатися в першому півріччі 2014 року.

На думку розробників проекту рішення, впровадження такої ініціативи призведе до формування економічно-обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів.

Розробником відповідного проекту рішення буде визначено Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради.

Варто зазначити, що останній раз вартість проїзду в маршрутках Хмільника змінювалася ще в 2011 році.

7 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ ЗБІЛЬШИТИСЯ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ В «МАРШРУТКАХ»

LEON
28.12.2013 at 10:18

Подарунки меру міста, від неадекватного голови асоціації перевізників, бензопили і ікони “ордена сутулого” та охапки квітів, які вручалися від імені громади міста, що є брехнею, вимагають підвищення тарифів. 

Гадина
28.12.2013 at 19:06

Вони будуть обгрунтовані

Гадина
28.12.2013 at 19:08

Якщо мешканцям міста без різниці як їздити, за 2 грн чи за 2,50 то все пройде як по маслу тобто як минулого разу коли підвищували вртість

Небайдужий
28.12.2013 at 19:19

Саме так воно і буде. Ніхто й не пИсне. Будуть і за 3 грн їздити, якщо до цієї суми піднімуть плату.
Хоча, як на мене, кілометраж Хмільника не дає підстав і 2 грн за проїзд ставити. 1 грн- красна ціна для нашого міста, якщо порівнювати довжину наших маршрутів, приміром, з вінницькими. Я вже про київські відстані мовчу.
Якість же перевезень від підвищення ціни за проїзд не покращиться. Чого вартий лише маршрут №5 де доводиться чекати маршрутку інколи по півтори години…. 🙁

LEON
29.12.2013 at 10:32

 Перевезення громадян по місту. та вартость проїзду, це особливе питання. Обгрунтування повинні перевірити не спеціалісти МР а заключення повинна дати громадськість. Як це зробити, давайте подумаємо разом.             Я готовий виконувати будь які розумні доручення.

громадянка
29.12.2013 at 19:10

смішно з коментаря небайдужого “чого вартий лише маршрут №5 де доводиться чекати маршрутку інколи по півтори години….”, за цей час можна пішки дійти в любу точку міста і вернутись назад ))) це ж треба бути таким лінивим))

Небайдужий
29.12.2013 at 19:27

….смішно з коментаря небайдужого “чого вартий лише маршрут №5 де доводиться чекати маршрутку інколи по півтори години….”, за цей час можна пішки дійти в любу точку міста і вернутись назад ))) це ж треба бути таким лінивим))
 
Смішлива пані громадянко, скажіть це краще не мені, людям похилого віку або інвалідам, яким “чухати” зі своїми болячками до дач, що під Вербівкою, по кілька кілометрів і стільки ж- назад. А ті дачі, між іншим,- основне джерело забезпечення тих людей харчовими продуктами, враховуючи їхні мізерні пенсії та непомірні витрати на комунальні платежі та постійне лікування своїх вікових, здебільшого хронічних, хвороб.
Доживете до їхнього віку, тоді й побачимо, чи буде вам смішно, чи ні коли ви чекатимете “п’ятірку” більше години в спеку чи в дощ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *