Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.10.2013

В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ МАЮТЬ СКОРОТИТИ…

zvilneniaДо штатного розпису Хмільницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мають внести зміни, скоротивши 3 штатні одиниці.

Відповідний проект рішення оприлюднено на Офіційному сайті міста Хмільника.

Скорочення торкнеться посади «фахівець із соціальної роботи». Наразі в центрі працює 8 фахівців, а після скорочення має залишитися 5.

Такі дії міської ради зумовлені необхідністю приведення штатної кількості працівників центру до вимог нормативних актів, в яких вказано, що на 6000 осіб міського населення має бути 1 фахівець із соціальної роботи.

41 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ МАЮТЬ СКОРОТИТИ…

Небайдужий
14.10.2013 at 10:29

Хоч якась хороша новина… Вони б ще в міській раді апарат процентів так на 50% скоротили. А то розплодили дармоїдів…

Пронира
14.10.2013 at 10:35

Біда в тому, що дармоїди залишаться, а працювати буде нікому))

Небайдужий
14.10.2013 at 10:58

А що, хіба там коли небудь були такі, що працювали? 😉

Естер
14.10.2013 at 22:58

Зарплату отримувати це теж робота. А який непосильний труд її розподілити так щоб вижити.))))

Руслан
15.10.2013 at 20:34

ви напевно єдині, кого втішає новина, про звільнення людей з робочих місць. Одна лиш думка спливає в голові – дебіли ви а не патріоти.

Небайдужий
15.10.2013 at 22:03

 
http://www.youtube.com/watch?v=c_IaN_xWq3A
Em Am Мы не пашем, не сеем не строим
H7 Em Мы гордимся общественным строем
Am Мы бумажные, важные люди
H7 Em Мы и были , и есть мы, и будем
G D Наша служба трудна изначально
G D G Надо знать, что желает начальник
Em Am Угадать, согласиться не спорить
H7 Em И карьеры своей не испортить
Чтобы сдвинулась с места бумага
Тут и гибкость нужна и отвага
Свою подпись поставить и визу
Все равно, что пройти по карнизу.
Нас не бьют за отказы-запреты,
Мы как в танках своих кабинетах
Мы сгораем когда разрешаем
И поэтому все запрещаем
Нет прочнее бумажной постройки
Не страшны ей ветра….ускоренья
Мы бойцы, мы службисты- солдаты
Колосальнейшего аппарата
b Хор: Мы бумажные, важные люди
Мы и были , и есть мы, и будем
Мы не пашем, не сеем не строим
Мы гордимся общественным строем

Ramirez
16.10.2013 at 21:43

Дійсно, приводу для радості взагалі не бачу. З чого потішаєтесь?

Небайдужий
16.10.2013 at 22:55

З економії бюджетних коштів

Ramirez
17.10.2013 at 08:19

Тобто вам на душі покращає, якщо скорочені працівники підуть реалізаторами на базар і замість хоч якихось відрахованих податків, будуть взагалі класти йух на обожнюваний вами бюджет?   

Небайдужий
17.10.2013 at 08:58

Вперше чую про чиновників-поповнювачів бюджету 🙂

Ramirez
17.10.2013 at 10:36

А-а, то вони в конвертах з/п отримують? ))) 

Небайдужий
17.10.2013 at 10:40

Пане Раміресе, ви прикидаєтеся, чи дійсно не знаєте, звідки беруться гроші на зарплату чиновникам? 🙂

Пронира
17.10.2013 at 11:03

Та облиште ви цю безглузду дискусію. Людей, що потрапляють під скорочення шкода, але в МР купа непотрібу, який потрібно звідти вимести…

Небайдужий
17.10.2013 at 11:25

Як не стараюся, але ніяк не можу примусити себе жаліти скорочених чиновників…. Це- вище моїх сил. Ну не може не радувати мене той факт, що на зароблені мною та сплачені до бюджету гроші у вигляді купи різноманітних податків та зборів, стане менше нахлібників. Радісно, коли з твоєї шиї злазять дармоїди, які, живучи за твої гроші, усіляко тобі шкодять та ще й тебе ж і зневажають.
Ну не люблю я українських чиновників… і вже ніколи не полюблю.
Ось такий я черствий і бездушний. 😉

Ramirez
17.10.2013 at 11:31

Ну відкрийте мені очі, поясніть звідки беруться гроші для чиновників, і куди йде добра третина відрахунків. 

Ramirez
17.10.2013 at 11:39

Соціальна служба в справах сім”ї – дармоїди?!! Ви хоч поняття маєте, що це за робота?! Вам хоч раз приходилося навідуватись у неблагополучні сім”ї, де п”яний дядько через все село пожене вас з сокирою за те. що ви втручаєтесь в його справи?!! А дітей відбирати приходилось?! Не на папері, а насправді, в реальності. Коли ні міліція, ні працівники служби не можуть пробитися в хату, щоб забрати ту голодну і холодну дитину, бо мати кричить на всю округу, що зараз вскриє собі вени? Ви – паперовий спеціаліст, і вся ваша робота – то кілька позовних заяв в місяць. Які податки ви сплочуєте і про що взагалі говорите?  

Естер
17.10.2013 at 12:04

пане Ramirez хоч наведіть хоч б один приклад  коли це і де  працівники центру відбирали дітей з неблагополучних сімей, куди ні міліція ні працівники служби не могли пробитися?
Соціальні працівники мають бути, а в наших центрах вони займаються далеко не тим чим мали б займатися, на мою думку.

Небайдужий
17.10.2013 at 12:37

Ну відкрийте мені очі, поясніть звідки беруться гроші для чиновників, і куди йде добра третина відрахунків.”


Ну раз ви так просите…. Розв’яжіть задачку для молодших класів. В бюджеті є 1 грн. З нього взяли 1 грн на зарплату чиновнику. Із зарплати чиновника назад до бюджету забрали 30 коп. Питання: скільки грошей залишилося в бюджеті?
Звідки беруться гроші в бюджеті, сподіваюся, пояснювати не треба? Чи ви й досі вважаєте, що вони там беруться із відрахувань на заробітну плату чиновників?:)
Другий ваш месседж, пане Раміресе, навіть не хочеться коментувати. Важко щось пояснити людині, котра не знає чим насправді займаються працівники соціальної служби в справах сім’ї і як абсолютна більшість з них ставиться до своєї роботи та простих громадян. Так, відвідування неблагополучних сімей- процедура не з приємних. Але, по-перше: цим займаються далеко не всі, а по-друге: користь з тих відвідин досить сумнівна. А ваш ляп про мою роботу (про яку ви також ніякого уявлення не маєте), так то взагалі клоунада 🙂
Киньте свою канцелярську посаду в суді і спробуйте заробити на себе та свою сім’ю за допомогою кількох позовних заяв на місяць. Цікаво, чи виживете ви з таких заробітків (з яких, до речі, до бюджету доведеться сплатити більшу частину від заробленого, я вже мовчу про інші витрати, пов’язані з процесом самостійного заробляння грошей)? І тільки тоді ви будете мати моральне право щось говорити людині, котра все життя сама на себе заробляє, та ще й сплачує гроші до бюджету для того, щоб утримувати таких, як ви.
Ось саме через таку паразитичну свідомість, яку ви щойно тут продемонстрували, я й не люблю українських чиновників 😉
Ще питання є?

Ramirez
17.10.2013 at 13:20

А скільки платників податку є державними службовцями? 10-15% від усієї кількості? І ці 10% – теж повертають третину до бюджету. А як щодо тих, хто йде в тіньову сферу, яка не обкладається податком або від цього податку можна відлиняти? Що на цьому отримує держава? І хто є паразитом? А щодо вашої діяльності, то це і справді навіть не хочеться обговорювати. Не натягуйте на себе цієї надлишкової важливості. До чого це? Особливо, що стосується мого утримання (ахах, це була бомба))   
Естер, точно! Ви ж мали безпосереднє відношення до служби. А нагадайте, будь ласка, чого у вас не склалось? 

Віталій
17.10.2013 at 14:00

Ги…))) Ану, Естер, розкажіть но чому це Ви мали відношення до служби і що це у вас там не склалося?)))))))))))))))) Ржу німажу. Раміресе!)))))))))))))))))))))))))

Небайдужий
17.10.2013 at 14:39

Пане Раміресе! Я до останнього моменту сподівався, що ви вирішили просто поприколюватися за допомогою свого ексцентричного твердження про те, що бюджетники наповнюють бюджет, повертаючи до нього частину своєї заробітної плати, отриманої з того ж таки бюджету, але ….. Ви мене вкотре переконали, що перебування на бюджетній посаді докорінно і безповоротно змінює розумові здатності людини. При цьому перевершили усі мої попередні припущення… Я навіть подумати не міг, що все настільки серйозно і запущено 🙁
Якщо в цій державі бюджетники мають такі гіпертрофовано завищені уявлення про важливість своєї ролі в суспільстві, ця держава не має майбутнього…  Сумно 🙁

Ramirez
17.10.2013 at 14:39

F*ck… Емс… ага, значить Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді… Брр… А чого я увесь час думав, що мова про службу у справах дітей?.. 
 
Пора на пенсію… 

Віталій
17.10.2013 at 14:42

))) Навіть не уявляю, чого Ви думали про службу у справах дітей))))))))))))))))))))

Ramirez
17.10.2013 at 14:48

Небайдужий, роль роллю, думаю, обговорення цього питання – трохи інша тема. Розумові здібності звичайно змінює, але я не памятаю, щоб десь стверджував, ніби бюджет наповнюється за рахунок податку з держслужбовців. Я лише казав, що держава дає рубль, а забирає 30 коп. назад. При тому, що заробив я власне рубль. Які висновки з цього можна іще зробити? 
І – ну давайте вже ж – розродіться, якими мають бути уявлення чиновників з мінімальною з/п, щоб держава, накінець-то здобула право на майбутнє. Дуже цікаво.  

Ramirez
17.10.2013 at 14:50

Віталій, право на завтик має кожен)) 

Небайдужий
17.10.2013 at 19:06

Я лише казав, що держава дає рубль, а забирає 30 коп. назад. При тому, що заробив я власне рубль. Які висновки з цього можна іще зробити?
Це- ілюзія. Ілюзія того, що по-перше: чиновник, начебто, як і всі інші члени суспільства, також щось платить до бюджету, а по-друге: що держава оцінює його працю дорожче, аніж реально її оплачує.
Насправді ж, чиновник до бюджету НІЧОГО не платить, оскільки ті 30 коп., які, як вам здається “держава у вас забирає”, ви й не отримували ніколи. Вони, як були в бюджеті, так там і залишилися. Тому державі у вас просто нема чого забирати. Вона вам тільки дає. Держава для того, щоб викликати у вас ілюзію того, що ваша праця коштує 1 грн, а не 70 коп, просто вас обдурює, роблячи вигляд, що НАРАХУВАЛА вам за роботу 1 грн, тоді, як насправді, оцінює вона вашу працю лише на 70 коп, які вам реально і виплачує. Тобто, ті 30 коп. для вас- не реальні, а ВІРТУАЛЬНІ. Тобто- ілюзія.
Ось такий фокус від держави 😉
Зовсім інша ситуація у всіх інших громадян, які НАПОВНЮЮТЬ бюджет. Їм споживачі, покупці чи роботодавці виплачують те, що вони дійсно заробили, а держава з цього їхнього РЕАЛЬНОГО заробітку забирає до бюджету податками та зборами РЕАЛЬНІ гроші. Сума ця для кожного своя (в залежності від доходів), але тим не менше, КОЖЕН з цих громадян утримує армію чиновників, котрі лише СПОЖИВАЮТЬ кошти з бюджету, які туди надходять від усіх інших, нічого до бюджету не сплачуючи.
А майбутнє у цієї держави з’явиться лише тоді, коли усі чиновники зрозуміють, що живуть вони за рахунок пересічних громадян і почнуть до них ставитися, як до своїх роботодавців, у яких вони лише перебувають на службі, а не керують ними.
Сподіваюся, що так зрозуміло? 😉
 

Ramirez
18.10.2013 at 11:42

Цікаво, у скільки б обійшлося для бідних “інших громадян, які НАПОВНЮЮТЬ бюджет” ваше утримання, якби здійснилась ваша мрія і вас би обрали до ВРУ? Яка там з/п за натискання кнопок? 25000 в місяць? + безкоштовні чартерні рейси, відпочинок і лікування в Криму. Так, звичайно, ви просто ненавидите чиновників))) 

Небайдужий
18.10.2013 at 12:12

Я коли небудь мріяв бути обраним до ВР?…. Не знав…. Це звідки на вас таке одкровення зійшло?
Пане Раміресе, з вами все добре? 😆

Пронира
18.10.2013 at 12:33

Серії гучниx викритів прокотились коментарями форуму)))))

Небайдужий
18.10.2013 at 12:42

І не кажіть. 😉

Ramirez
18.10.2013 at 13:10

Нє нада пєть воєнних пєсєн 😉
 

Небайдужий
18.10.2013 at 13:44

Яка там з/п за натискання кнопок? 25000 в місяць? + безкоштовні чартерні рейси, відпочинок і лікування в Криму.”
До речі, оцей ваш погляд на роботу депутата ВР дуже показовий. Наша біда в тому, що так само, як і ви, думає 90% кандидатів в народні депутати та 90% виборців. Поки перші й другі не второпають, що народний депутат- не кнопкодав на високій зарплаті та з купою усіляких інших пільг, до якого в потрібний момент можна звертатися “шоб порєшать свої вопроси” (як правило, в обхід закону), а обрання людини депутатом- не приз за благодійність чи “досягнення” в бізнесі та праці, а призначення на висококваліфіковану, відповідальну і досить непросту роботу, будемо й далі жити в тому ж лайні, в якому зараз і живемо.
Кваліфікований і добросовісний законотворець (мер, прокурор, суддя, міліціонер і т.д.)  з лихвою відпрацює, і свою зарплату, і відпочинок в Криму, й решту пільг. Це ж стосується й усіх інших чиновників на всіх інших рівнях. Якщо чиновник кваліфікований, порядний і добросовісний, то проти такого чиновника я нічого не маю. Навпаки, готовий підтримувати і сприяти в його роботі всіма доступними мені законними способами. Однак, на превеликий жаль, такі чиновники у нас хоч і трапляються, але дуже рідко і є виключенням із правила. Система, котра переважно складається з їхніх антиподів, таких людей нещадно пресує і, зрештою, вони або ламаються і стають частиною системи, або переходять на якусь іншу роботу. Такі реалії 🙁

Ramirez
18.10.2013 at 14:42

А з чого ви взяли, що я не знаю, як ТРЕБА? І які повинні бути вимоги до кандидатів в ВРУ? Друга справа, що ця спроба ідеалізувати утопічна. Хіба що… коли з”явиться Великий Брат, який буде слідкувати своїм всевидячим оком і обіцяти реагувати на кожне порушення відповіднтим чином. Аналог Москви, чи й вона сама, хто зна? 

Небайдужий
18.10.2013 at 16:35

А з чого ви взяли, що я не знаю, як ТРЕБА? І які повинні бути вимоги до кандидатів в ВРУ?
Тоді, таки, ви приколювалися…. Да… значить мені зрадило почуття гумору… Старію 🙁

Ramirez
18.10.2013 at 17:09

Ні з ЧЮ в вас нормально. З “Дарів мера”, наприклад, я ржаффф))

Небайдужий
18.10.2013 at 17:26

“Дари мера”- то усна народна творчість хмільничан. Так само, як і “Каплиця безподобних Петра і Василія” 🙂 Я тільки відтворив те, що почув на вулицях міста.

КАРКУША
18.10.2013 at 19:24

А ще в нас є памятник Колобку!

Пронира
18.10.2013 at 20:11

Чому колобку?))

КАРКУША
18.10.2013 at 20:18

А подивіться на матір від входу в ДК! Тільки присядьте!

Небайдужий
18.10.2013 at 22:36

та там і присідати не потрібно. Видно вікно і на ньому- Колобок 🙂

центавр
20.10.2013 at 09:19

я би цих дармоїдів взагалі би порозганяв, куди очільники дивилися, одразу було ж видно, що їх беруть більше ніж потрібно, хабарі взяли від тих кого прийняли на роботу, а потім скорочують  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *