Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

28.06.2014

В ХМІЛЬНИКУ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАТИ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ

CIMG4474Громадська організація «ПРАВО» продовжує навчати майбутніх правових консультантів. Нещодавно відбулася чергова сесія, під час якої учасники поглиблювали свої знання в сфері права.

Під час цього заняття майбутні правові консультанти дізналися про цивільне законодавство України, про набуття і перехід права власності та права користування, а також про особливості водокористування водоймами жителями села.

CIMG4468CIMG4480CIMG4481

Навчальна програма містила теоретичну та практичну частина, яка містила приклади з повсякденного життя.

Це вже не перша зустріч учасників навчання. Під час попередньої зустрічі, яка відбулася на початку червня, майбутні правові консультанти вивчали історію розвитку та теорію прав людини, механізми їх захисту, систему органів державної влади та місцевого самоврядування, а також особливості відносин людини і влади в сучасній державі.

CIMG4483CIMG4487CIMG4489

В подальшому громадська організація «ПРАВО» продовжуватиме навчання, щоб дати можливість правовим консультантам ознайомитися з різними сферами права, щоб в майбутньому надавати якісну безоплатну правову допомогу мешканцям сільських громад.

Для довідки:

Навчання правових консультантів відбувається в рамках проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі», який громадська організація «ПРАВО» реалізує в партнерстві з Хмільницькою райдержадміністрацією, Хмільницькою районною радою, Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції та Хмільницькою районною бібліотекою для дорослих, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

3 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАТИ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ

Віталій
29.06.2014 at 13:14

Хочу подякувати всім учасникам за активну участь!))) Сподіваюся. що вам сподобалися наші семінари. Також висловлюю сподівання, що й наступні зустрічі будуть не менш цікавими…

khmelnik
29.06.2014 at 19:40

Навчання в ресторані-мабуть весело:-)

Віталій
29.06.2014 at 20:42

Не повірите – справді весело. А головне – корисно…))) А якщо серйозно, то це вимушена необхідність. Справа в тому, що в Хмільнику, попри те, що це – місто-курорт, абсолютно відсутня така послуга. як конференц-сервіс. Тобто відсутнє місце, де можна було б отримати якісні та не дорогі послуги з проживання. харчування та проведення (зал) подібних заходів… в санаторіях це не завжди вдається, та й ціни там. я Вам скажу – чистий грабьож…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *