Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

04.04.2013

В ХМІЛЬНИКУ ПИТАННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ЛІФТІВ ДОСЛІДЖУВАТИМЕ ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ

photoПід час пленарного засідання Хмільницької міської ради було створено депутатську комісію, яка має на меті дослідити питання проведення капітального ремонту ліфтів в багатоквартирних будинках міста.

З такою пропозицію до депутата Сергія Гуцалюка звернулися представники чотирьох багатоквартирних будинків, в яких зупинено ліфти.

На думку мешканців. при розробленні проектно-кошторисної документації, роботи, які мали б бути виконані на підставі угоди з обслуговуючою організацією в рамках технічного обслуговування та поточного ремонту, фактично не проводилися на протязі тривалого часу, а потім були віднесені до капітального ремонту. Таким чином є підозра, що мешканці платили за ненадані послуги, а тепер від них вимагають внести ще й 30% вартості ремонту.

Свого часу це питання піднімалося на позачерговому засіданні громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради, яка рекомендувала виконкому зобов’язати управління ЖКГ та КВ міської ради проаналізувати ситуацію з виконанням договірних зобов’язань підрядника по обслуговуванню ліфтів в багатоквартирних будинках м. Хмільника за договорами, укладеними  між КП «Хмільницька ЖЕК» та ТОВ «Інвар-Вінн» за весь період їх співпраці.

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПИТАННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ЛІФТІВ ДОСЛІДЖУВАТИМЕ ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ

Небайдужий
05.04.2013 at 08:11

З останніх публікацій на ГФХ видно, що в Хмільнику настав час “збирати каміння” 🙂 А понарозкидували його тут чимало 😉

Вася
05.04.2013 at 08:21

Пора за роботу братися правоохоронним органам.

Гадина
05.04.2013 at 21:13

ще рано, подивимся що там депутати накопають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *