Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

12.06.2014

В ХМІЛЬНИКУ СТВОРЯТЬ ОПЕРАТИВНУ ГРУПУ ІЗ СУПРОВОДУ ПРОЦЕСУ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

загруженноеВ Хмільнику створять оперативну групу із супроводу процесу реформування місцевого самоврядування. Це вирішили учасники розширеного засідання депутатської групи «Громадянська варта», яке відбулося в конференц-залі міської ради.

Необхідність проведення цього заходу була зумовлена резонансом, який був спричинений проведеними на минулому тижні дебатами, що відбулися в рамках україно-польського проекту «Суспільний капітал для українського самоврядування».

Під час дебатів було презентовано та обговорено Концепцію реформування місцевого самоврядування. Учасники дебатів дійшли висновку, що перед громадами виникне багато викликів, на які потрібно буле оперативно та фахово реагувати. Саме тому членами депутатської групи «Громадянська варта» було ініційовано проведення розширеного засідання, під час якого було вирішено створити оперативну групу із супроводу процесу реформування місцевого самоврядування.

В якості доповідача депутати запросили керівника громадської організації «ПРАВО» та експерта проекту «Суспільний капітал для українського самоврядування»

Віталія Дороха.

Також під час засідання учасники рекомендували міському голові Хмільника Василю Грушку визначити відповідальним за практичний супровід процесу реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою секретаря міської ради.

Зважаючи на важливість питання, учасники зібрання рекомендували міському голові регулярно, на чергових сесіях міської ради, офіційно інформувати депутатів про хід реформування АТУ та місцевого самоврядування, а також провести консультації з керівництвом Хмільницької райдержадміністрації та Хмільницької районної ради щодо їх офіційної позиції в питанні майбутнього реформування місцевого самоврядування та АТУ регіону.

Варто відзначити, що учасники зібрання вирішили підтримати пропозицію редактора міськрайонної газети «Життєві обрії» Павла Окоодька щодо запровадження рубрики «Реформа місцевого самоврядування».

10 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ СТВОРЯТЬ ОПЕРАТИВНУ ГРУПУ ІЗ СУПРОВОДУ ПРОЦЕСУ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Сергей Марьянчук
12.06.2014 at 22:54

Сподіваюсь рекомендації почує та буде їх регулярно виконувати/дотримуватися не тільки міський голова, а і вся “команда”.

Віталій
12.06.2014 at 23:04

Міський голова вже почув – він був присутній на заході)))

Сергей Марьянчук
12.06.2014 at 23:22

)) За стільки років, всі вони чули – а “робили”/крали – попєрєднікі!

“Твоя думка важлива – почую кожного” (С) Витя-батон

Віталій
12.06.2014 at 23:27

переконаний. що, якщо громадськість займатиме активну позиції, то її справді почують…)))

Nataliia Velychko
12.06.2014 at 23:30

“kapital spoleczny” perekladajetsia na ukrajinsku jak socialnyj kapital, a ne suspilnyj.

і шо?
14.06.2014 at 16:53

Не за то братися потрібно… Адміністративна реформа – це не тільки укрупнення районів та областей, хоча про останні мова поки що не йдеться… Реформа повина стосуватись саме адміністрування влади на місцевому рівні, відповідно коштів і ричагів управління…

володимир
15.06.2014 at 07:38

Правильне рішення, бо у дибіла грушка мізків вистачить лише на клумби! А стратегічно мислити на майбутнє і для нащадків це дійсно робота розумних людей.

AA
15.06.2014 at 15:12

Володимир, напишіть і нарешті дайте відповідь, і хто ж це ці дійсно розуні люди ? Ви що вважаєте себе і вашу команду самими розумними жителями міста???

LEON
16.06.2014 at 06:06

У всякому разі, не учасники інтелектуальної гри Що?Де?Коли?,хоча більшість моглиб приймати в ній участь, проте достатньо освдчені,інтелектуально розвинені і адекватні)))

володимир
16.06.2014 at 21:53

Розумні люди , це просто розумні люди але вашому мозкові це розумію важко сприйняти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *