Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

16.03.2013

В ХМІЛЬНИКУ ВЛАДА КИНУЛА ОСББ НАПРИЗВОЛЯЩЕ?

duliaВлада Хмільника кинула ОСББ міста напризволяще – такий висновок напрошується після виступу керівника ОСББ «Сім’я» Андрія Аврамчука під час наради, яка відбулася в залі засідань міської ради.

«Я довго мовчав, але в мене накипіло…», – зазначив в своєму виступі Андрій Сергійович.

Зокрема він наголосив, що новостворене ОСББ, яке він очолює, не отримало, попри щирі обіцянки міських очільників, жодної копійки на здійснення першого капітального ремонту будинку після передачі його на баланс ОСББ. Більше того: мешканці, за свої кошти виготовили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даху й передали її до міськвиконкому, де вона таємничим чином пропала. А коштує вона 10 000 гривень…

Також очільник ОСББ підняв питання необґрунтованих вимог з боку міської влади щодо зобов’язань прибирати територію, яка фактично ОСББ не належить.

Нагадаємо, що створення в місті ОСББ було чи не головним пунктом передвиборної програми діючого мера Василя Грушка. Неодноразово Василь Пилипович наголошував на всебічному сприянні в створенні ОСББ, – свого часу була навіть прийнята відповідна міська програма.

Після того оберти навколо питання «побудинкової ОСББзації» в Хмільнику були дещо зниженні, а коли було затверджене Положення про участь коштів міського бюджету в першому капітальному ремонті будинків після передачі їх на баланс ОСББ стало зрозуміло, що дії міської влади сильно розходяться з словами.

Більше того – відповідна програма сприяння створенню в місті ОСББ навіть не увійшла до переліку міських програм, які будуть реалізовуватися в 2013 році.

13 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВЛАДА КИНУЛА ОСББ НАПРИЗВОЛЯЩЕ?

даша
16.03.2013 at 07:53

(…) свинопас зі своїм конченим безязиким маразматіком який всупереч своїй конченій вимові (…) як на срачку. А ви люди чого чекали від цього бидла, так, саме бидла, бо іншої характеристики для них немає . Для васі головне щоб два автомобіля які знаходяться у ньго в сімї (вартістю близько 200000 доларів були справні, і мотоцикл не ломався). А ви про якусь херню ОСББ переймаєтесь- наївні ! Мало не забула нагадати хмільнику про молодшу з їхньго клану світлану-міс аналізу. Скромна лабаранша з м’ясного павільйону також прокатується на авто за 100000 доларів. Де платять на державній службі такі зарплати щоб так жити і шикувати? А петя тоже маладец за два роки сколотив такий статок що нам і не снилось(він на машини не хворий, у нього інший комплекс-квартири). Міліція та прокуратура протріть очі………

юрій
16.03.2013 at 07:54

Ого!

Гадина
16.03.2013 at 10:15

Ця реакція Даши тільки початок, час толерантності та поваги закінчився. Саме страшне не правосуддя, саме страшне це людський гнів!!!

LEON
16.03.2013 at 10:21

даша, я розумію, що це крик душі і, що вони вже дістали, не тільки мешканців ОСББ, а й всіх в місті, проте обговорень на сайті, це мало. Все, що вони натворили в місті, необхідно якимись чином групувати і передавати до прокуратури в суд.

Вася
16.03.2013 at 10:28

… оберти навколо питання «побудинкової ОСББзації» в Хмільнику були не дещо знижені а на пропозицію створити ОСББ в будинку де проживає мер, люди послали тих хто пропонував на х… Сам мер навіть не вийшов до ініціативної групи. А навіщо йому головна біль в будинку де він проживає? Адже там проживає керівництво ЖЕКу, які все зроблять безкоштовно.

Пронира
16.03.2013 at 11:26

Даша щиро переймається долею міста та мешканців)))

Пронира
16.03.2013 at 11:41

Пане Андрій, а можна докладніше дізнатись про проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даху, котра зникла та Ваше бачення цієї ситуації??

рекерекет
16.03.2013 at 14:19

скажіть а скільки у петі квартир і за якими адресами вони знаходяться він що хоче здавати їх в оренду…

LEON
16.03.2013 at 15:21

Ні, він користується моменто.))))),

Микола
16.03.2013 at 16:54

Ці керівники не вирішують жодного питання на благо хмільничан. Реалізовують лише ті ідеї, в яких мають власний інтерес. Цей Петя придурковатий так себе пихато веде наче воно цар.

Я
16.03.2013 at 17:10

К стенке и расстрелять!

ХХL
16.03.2013 at 17:54

ЖЕК кинули, ОСББ кинули,ще кинуть “Хмільниккомунсервіс” і все можна відпочивати. Нема проблем.

Микола
19.03.2013 at 13:51

Даша,правоохоронні органи, які Ви згадуєте зробили свого часу все можливе щоб Грушко став міським головою. Він потрібен був всім зацікавленим в дерибані “міських активів”, а таких діячів в місті та й не тільки набралося чимало. За два роки такого господарювання теза про дерибан явно підтвердилась, але на жаль це ще не кінець. Частина депутатів, “базарна кагорта”, окремі “правоохоронці”, байдужіть громади зробили свою справу, Хмільник отримав такий бренд, що відмиватися прийдеться ще довго. Тому зараз як на мене потрібно не “ховати ” ситуацію, а розносити її як найширше і в різні інстанції. Думка та дії широкої громадськості можливо вплинуть на процес ліквідації цього позирища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *