Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

14.11.2013

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГУБЕРНАТОРУ ІВАНУ МОВЧАНУ НАДІСЛАЛА ДЕПУТАТКА З ХМІЛЬНИКА

image002Депутат Хмільницької міської ради пані Тетяна Карпенко звернулася з відкритим листом до губернатора Вінниччини Івана Мовчана.

Причиною такого кроку стала відсутня реакція з боку облдержадміністрації на попередні звернення, в яких йшлося про необхідність проведення перевірки діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради в земельній сфері, а також у сфері архітектури та містобудування.

На думку пані Тетяни в Хмільнику склалася досить резонансна ситуація, наслідком якої є протистояння між керівництвом міської ради та депутатським корпусом.

Також Тетяна Карпенко висловила впевненість, що обласна рада не стоятиме осторонь проблем міста Хмільника та втрутиться в ситуацію, що склалася, і перевірку делегованих повноважень буде все ж таки проведено.

Пропонуємо Вашій увазі сам лист…

vidkrutuy list

6 Comments on “ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГУБЕРНАТОРУ ІВАНУ МОВЧАНУ НАДІСЛАЛА ДЕПУТАТКА З ХМІЛЬНИКА

Пронира
14.11.2013 at 23:38

Видно пан Мовчан до Xмільника влітку приїздив без ручки та блокнотика, не занотував свої обіцянки і… забув про ниx. До речі, а чим закінчилась історія ремонту 4-x муз. інструментів за 92 чи 96 тис грн?

Жека
15.11.2013 at 09:59

 
 
У міській раді з’явилось нове управління “Управління
і воно закликикає хмільничан пересідати на велосипеди. чудова пора, середина листопада, саме час відмовитись від автопереїзду і пересуватись на велосипеді. http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=74357

Жека
15.11.2013 at 10:02

У міській раді з’явилось нове управління ” Управління жилого-комунального господарства та комунальної власності”. і воно закликає хмільничан пересідати на велосипеди. чудова пора, середина листопада, саме час відмовитись від автопереїзду і пересуватись на велосипеді. http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=74357

Небайдужий
15.11.2013 at 12:28

Малахольні….

жора
15.11.2013 at 21:47

Грушко як завжди дивує..  То його дратує що в хмільнику багато іномарок, то йому жителі Хмільника нагадують бидло. А чи не забагато ти на себе тягнеш? Задумка їздити на велосипеді дуже гарна, тільки хотілось спершу побачити васю не на джипі чи на байку а на лісапеті (це як мінімум, а краще коником)

проходящий
25.11.2013 at 19:45

Интересно реакция губернатора будет или он поддерживаут деребан Хмельника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *