Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

08.10.2013

ВІТАЄМО ПЕТРА ДРЕЖЕНКОВА З ДНЕМ ЮРИСТА!

petia

Вже традиційно, Громадський форум Хмільниччини вітає секретаря міської ради Петра Дреженкова з Днем юриста. Минулого року ми також це робили і дуже сподівалися, що Петро Олексійович проникнеться щирістю привітання і побажань. Але не так сталося, як гадалося: за минулий рік Петро Олексійович досяг в своїй професійній діяльності небачених висот…

Тому, користуючись нагодою і беручи до уваги привітання міського голови, яке розміщене на Офіційному сайті міста Хмільника, вітаємо Петра Олексійовича з Днем юриста і сподіваємося, що хоч на цей раз він проникнеться словами, і головне – змістом побажання:

«Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості та об’єктивності, Ви присвятили своє життя служінню його величності Закону та Високим принципам права».

3 Comments on “ВІТАЄМО ПЕТРА ДРЕЖЕНКОВА З ДНЕМ ЮРИСТА!

Ramirez
08.10.2013 at 15:54

Цікаво, а що таке “кришталева чесність”? З кришталем зазвичай прозорість асоціюють)) А щоб чесним кришталь був… не чув, не чув)) Та то таке, чіпляюсь до слів, бо кришталеві ще бувають і рУмки))) 
 
А юристів – зі святом звісно, підтримую. 

Небайдужий
08.10.2013 at 16:15

Петя у нас- голова! Юрист-новатор, я б навіть сказав- юрист-винахідник і раціоналізатор! Себто- оптимізатор!
Кому ж іще, окрім Петі могли в голову прийти геніальні ідеї роздавати земельні ділянки “кому нада” не у власність чи оренду, як того вимагає “недосконалий” Земельний кодекс, а за договорами строкового сервітуту? Хто ж іще міг додуматися, що бажані рішення суду можна отримати, обдуривши той суд за допомогою офіційного бланку міської ради та за підписом міського голови? Хто б міг додуматися опечатати двері ЗАГСу, вибиваючи із нього борги по орендній платі? А продукування рішень сесій, які ті сесії не слухали і за які не голосували? А вимагання поборів із підприємців під виглядом “пайової участі” заднім числом? А наїзд на “хвальоних футболістів” з вимоами укладати договори оренди (а чого не сервітуту) футбольного поля на час тренувань? А відкриття в галузі педагогіки, яке доводить, що чим більше дітей напхати в один клас, тим краще вони вчитимуться і, взагалі, хто хоче, той і без школи вивчитися зможе? А роздача земельних ділянок під приватну забудову без врахування генплану міста? І багато-багато інших епохальних винаходів, відкриттів та раціоналізаторських пропозицій не тільки в галузі права, а й в інших сферах людської діяльності.
Непересічна особистість! Що там і казати.
Надовго запам’ятають хмільничани роки буремної дяльності цього видатного юриста сучасності місцевого масштабу! І ще довше відчуватимуть на собі плоди його невтомної діяльності на посаді фактичного очільника міста.

Віктор
08.10.2013 at 19:33

Ох, Небайдужий, так привітав, що й не залишив іншим слів для вітання)))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *