Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

19.07.2014

ВЛАДА ЗРОБИЛА ЩЕ ОДИН КРОК ЩОДО РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

conceptКабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Планом заходів передбачається розробити концептуальні пропозиції щодо внесення змін до Конституції України, до Бюджетного, Податкового та Земельного кодексів, виборчого законодавства, а також щодо законодавчого врегулювання порядку вирішення питань адміністративно-територіального устрою України.

План заходів передбачає внесення змін до низки законів України, зокрема: «Про органи самоорганізації населення», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також розробку та затвердження нових, наприклад, «Про місцеві органи виконавчої влади».

Також План заходів передбачає розробку навчальних програм для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та державних службовців з питань децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування, утворення регіональних робочих груп з підготовки перспективного плану формування територій громад відповідного регіону, а також проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади із залученням представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, міжнародної технічної допомоги.

Всі зазначені в Плані заходи з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування мають бути здійснені на протязі 2014 року.

Варто зазначити, що План заходів затверджено на реалізацію Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яку було затверджено Кабінетом Міністрів України 1 квітня 2014 року.

Віталій Дорох

Громадська організація «ПРАВО»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *