Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

13.03.2013

ВОДОГІН ПО ВУЛИЦІ КУТУЗОВА В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ НАМІР ПОБУДУВАТИ БІЛЬШ, ЯК ЗА 1 500 000 ГРИВЕНЬ

Vova gadВодогін по вулиці Кутузова в Хмільнику мають намір побудувати більш, як за 1 500 000 гривень. Будівництво має здійснюватися в рамках Програми забезпечення населення міста якісною питною водою на 2013-2020 рр.

Раніше планувалося здійснити тільки капітальний ремонт, але на наступне пленарне засідання Хмільницької міської ради мають винести проект рішення, яким внесуть зміни з зазначеної програми, змінивши формулювання «Капітальний ремонт водопроводу» на «Будівництво водогону». Також планується збільшити і об’єми фінансування робіт з 1 080 000 гривень до 1 600 000 гривень.

Відповідний проект рішення виконавчого комітету міської ради про погодження місць розміщення наметів оприлюднив Офіційний сайт міста Хмільника.

Наразі невідомо, чи вимагатимуть від мешканців вулиці Кутузова до фінансування робіт з будівництва водогону (як це сталося з ліфтами в багатоквартирних будинках). В Положенні, яке зобов’язує мешканців співфінансувати певні роботи, про необхідність співфінансувати будівництво нових об’єктів нічого не сказано. Мова йде лише про капітальний ремонт та реконструкцію. Пропонуємо витяг з Положення:

«Дольова участь населення у фінансуванні робіт  від загальної кошторисної вартості робіт з реконструкції та капітального  ремонту   визначається за спільним рішенням вуличного (будинкового) комітетів та постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва».

3 Comments on “ВОДОГІН ПО ВУЛИЦІ КУТУЗОВА В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ НАМІР ПОБУДУВАТИ БІЛЬШ, ЯК ЗА 1 500 000 ГРИВЕНЬ

Вася
13.03.2013 at 14:08

Будівництво цього водогону це болюче питання для м.Хмільника. Якщо я не помиляюся і це водогін від водозабірної станції, так там законано стільки коштів, що важко навіть уявити, а все тому, що водогін прокладено по дорозі, яка перегружена автотранспортом. Цей район нашого міста розміщено на болотистій місцевості з високим рівенем грунтових вод. Всі ці фоктори негативно впливають на стан існуючого водогону. На мою думку, цей водогін необхідно забрати з дороги. Де і як його прокласти це вже інша справа, нехай про це думають спеціалісти. Враховуючи суму коштів, які виділяються і апетити наших керівників, їх бажання отримувати відкати , прикати і таке інше, на його будівництво будуть виділятися кошти в сумі 1-1,5 млн. грн. щорічно, на протязі 2-3 років.

LEON
13.03.2013 at 14:14

Ваш коментар пане Вася. ???))))

Микола
13.03.2013 at 23:59

ВАСя А зрештою і цих коштів нехватить. Цим Придуркам потрібно, аби ввірвати довгостроковий проект на велику суму, а далі шукай вітра в полі. Найкращого фахівця з підстав, як це чмо+чмо немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *