Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

19.04.2013

ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВІДХИЛЕНО

znak_oklykuВиконавчий комітет Хмільницької міської ради відхилив пропозиції громадської ради, причому – в переважній більшості – без жодних пояснень причини відхилення.

Самі пропозиції стосувалися забезпечення фінансової підтримки громадської ради, створення в місті Центру підтримки підприємництва, унеможливлення створення в школах міста класів, в яких навчатиметься понад 40 учнів та законності підвищення тарифів на комунальну послуги. На останньому засіданні громадської ради керуючий справами виконавчого комітету Андрій Барабан запевнив, що це тільки проекти рішень і чіткого наміру відхиляти пропозиції громадськості влада міста не має. Але все ж таки всі пропозиції було відхилено.

6 Comments on “ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВІДХИЛЕНО

Руслан
19.04.2013 at 22:23

Як несподівано)))

Небайдужий
19.04.2013 at 22:32

Погоджуюся з Русланом 🙂

Віталій
19.04.2013 at 22:41

))) А як же тут не погодитися?))) Але пригадується, як, під час засідання громадської ради, Барабан доводив, що то всього на всього тільки проект рішення…))) І що виконком ще має ці пропозиції обговорити))) Виявляється, що я – такий собі злий пророк…))) Моя теза щодо того, що проект рішення є чітким наміром відмовити виявилася пророчою…)))

Небайдужий
19.04.2013 at 22:55

А як могло бути інакше? Проект рішення виконкому- це те ж саме рішення, але не затвержене виконкомом. Щось я не пам’ятаю, щоб Хмільницький міськвиконком коли небудь відступав від текстів проектів рішень пічас їх прийняття… 🙂

LEON
20.04.2013 at 05:56

Громадська рада це кістка в горлі міської ради і особливо у петі. Для того, щоб обгрунтуват причини відмови необхідно визнати свої помилки. А де ви таке бачили? На словах вони за громаду і з громадою, проте працювати спільно не хочуть і не вміють.

Anonim
20.04.2013 at 06:56

А можна висвітити УСІ пропозиції ГР які були висунені на останньому зібранні? А то не ясно у чому саме вам відмовлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *