Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

21.07.2013

ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ХМІЛЬНИКА ПІД ЗАГРОЗОЮ

grosiПро це зазначив директор департаменту регіонального економічного розвитку Андрій Гижко, коментуючи доповідь Василя Грушка. Така ситуація може скластися через низький рівень заробітної плати в Хмільнику, який є найнижчим в області серед міст обласного підпорядкування, і один з найнижчиху загальному рейтингу міст і районів.

В свою чергу голова Вінницької ОДА Іван Мовчан зазначив, що обласна влада не перераховуватиме вільні кошти на вирівнювання бюджетів, адже є чимало інших проблем у соціальній сфері, розв’язання яких потребує додаткового фінансування.

4 Comments on “ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ХМІЛЬНИКА ПІД ЗАГРОЗОЮ

жора
21.07.2013 at 22:22

Вася хороший, це мельничук в усьому винен, а ще інопланетяни, та турецькі заробітчани бюджет пошатнули…..)

Небайдужий
21.07.2013 at 22:28

Це “проектанти” бюджету трохи помилилися 😉

Сашок
21.07.2013 at 23:05

Мабуть винні підприємці міста ,бо достав їх своїми безкоштовними обідами так ,що вже й зарплати немають за що видати.Але в звіті васі говорилося що по підприємцях ходили перевірки ,якась кількість була наказана бо знайшли порушення,але як доповідав працівник Облдержадміністрації в Х мільнику по санаторіях виплочують зар.плату по 600грн.,але їх не провіряють бо там васі виділяють найкрвщі номери ,а особливо в санаторїї “Поділля”,бо там Репях директор (голова партії регіонів по місту)його дружбан.

LEON
22.07.2013 at 11:49

Звіт васі про виконання доручень губернатора був похожий на блеяння баранчика. Який бюджет, хто про нього думав, коли Люба Григорівна щось робила, вася різав дерева, петя іздив маршрутом Хмільник-Вінніця, Вінниця-Хмільник, тоді у ноьго у Вінниці коханка була.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *