Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

08.07.2015

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОСИТЬ ПОДАВАТИ КАНДИДАТУРИ НА МІСЬКУ ДОШКУ ПОШАНИ

imagesЩороку напередодні Дня незалежності України виконком міської ради приймає рішення про занесення на міську Дошку пошани кращих трудових колективів та окремих громадян міста Хмільника.
У зв’язку з цим, виконавчий комітет міської ради звернувся до керівників трудових колективів, профспілкових організацій міста з проханням подавати кандидатури для занесення на міську Дошку пошани.

Пропозиції можна подавати до 20 липня цього року з відповідним обґрунтуванням щодо вагомого внеску трудового колективу або особи в соціально-економічний розвиток Хмільника, заслуг перед територіальною громадою, діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту і процвітання міста.

11 Comments on “ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОСИТЬ ПОДАВАТИ КАНДИДАТУРИ НА МІСЬКУ ДОШКУ ПОШАНИ

Віталій
08.07.2015 at 21:16

А давайте когось подамо? Ну, наприклад, Шеремету? Я думаю, що хто хто, а він зробив багато для міста… Я серйозно…

Небайдужий
08.07.2015 at 21:42

Ні, давайте краще Дермана. Його знають всі. І він цілими днями на місто працює 😉

Віталій
08.07.2015 at 21:46

Дермана було б прикольніше, а от Шеремету справедливіше…) Хоча не думаю, що сам Шеремета погодився б. Зараз отримати якусь нагороду від міської влади автоматично означатиме, що ти з нею заодно… До речі, Дерман, напевно, також відмовиться з цієї ж причини…)

Генадій
09.07.2015 at 14:20

Я особисто буду голосувати проти Шеремети. Щось я не бачив, що він зробив для міста?!

XXL
09.07.2015 at 18:19

нема чого там депутатам робити, навіть якщо це Шеремета, адже це їх обов*язок працювати на благо міста.

Володимир Шеремета
09.07.2015 at 19:27

Боже збав! Не потрібно Шеремету ні на які дошки заносити. Взагалі це залишки совка.
Згадую історію, як в Україні члени іноземної делегації запитали про дошку пошани одного з підприємств: ‘А що то за фото людей у вас висять?’ – їм намагались пояснити, мовляв ‘То наші кращі працівники, ті хто гарно працює’ – здивування іноземців: ‘А що, у вас є ті, хто погано працює???’.

Мишко
10.07.2015 at 08:19

Якщо когось iз депутатiв пропонувати на дошку пошани, то це – Карпенко. А Шеремета – перефарбований регiонал, який швидко змiнив ” фуражку”, I лише ходить та трендить “по темi”.

Володимир Шеремета
10.07.2015 at 08:35

Чому ж відразу ‘перефарбований’ 🙁
Это мой натуральный цвет 🙂

Небайдужий
10.07.2015 at 09:00

Дошка пошани- атавізм совєцького рабовласництва.
Рабська праця- сама малоефективна форма виробництва в світовій історії. Раб не зацікавлений в результатах своєї праці, тому працює тільки так, щоб вижити і, при можливості, нашкодити хазяїнові, чи щось у нього поцупити. Відповідно, хазяїн не може забезпечити раба гідною матеріальною винагородою за його працю, вигадуючи віртуальні замінники оплати праці, т.зв. “моральне заохочення”. В рабовласницькому совку такими віртуальними замінниками винагороди були подяки, грамоти, присвоєння “почесних звань”, розміщення портрету раба на т.зв. “дошці пошани” й інша подібна лабуда.
При нормальному типу економіки, де праця є вільною, а не примусовою, людина продає свою працю на вільному ринку за таку суму грошових коштів, за яку її погоджуються купити роботодавці, покупці товару або споживачі послуг цієї людини. За таких відносин винагорода за працю є цілком матеріальною і відповідає її якості. Ніяких грамот, подяк, почесних звань чи занесень на дошки пошки вільна людина не потребує і сприймає всю цю лабуду, як намагання її розлохматити та принизити. Всім подібним речам може радіти тільки раб, котрий не здатен на якісну й високоефективну працю, а тому потребує моральних компенсаторів для підвищення власної самооцінки.
Володимир Шеремета відреагував абсолютно нормально. Так, як і має реагувати на подібні пропозиції вільна людина.
Чіпляйте на “дошку пошани” портрети рабів. Вони вам будуть дуже вдячні. А краще, причепіть туди якусь корисну інформацію про місто та громаду.
Треба позбуватися совкового рабського менталітету. Він не лише в пам’ятниках та назвах вулиць, він в основному в головах. А звідти його вибити найтяжче.

Віталій
10.07.2015 at 09:03

Саме так) І нічого навіть додати)))

Mahasun
14.07.2015 at 13:47

Коментар Небайдужого мінуснули 3 раба. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *