Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

05.04.2013

ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

infaВідповідь на це питання спробують знайти міські обранці. На наступне пленарне засідання Хмільницької міської ради депутати запросять редакторів двох місцевих газет – міськрайонної «Життєві обрії» та міської – «Я та МІСТО». Депутати хочуть з першоджерел отримати інформацію про формування інформаційної політики з висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, посадових осіб.

Справа в тому, що за оте «формування інформаційної політики» міська влада вплачує редакціям обох газет. Під час сесії прозвучали суми, які було сплачено в минулому році:

Газета «Я та МІСТО» – 59 000 гривень;

Газета «Життєві обрії» – 21 000 гривень.

Нагадаємо, що нещодавно інформаційний простір сколихнула інформація про конфлікт між редактором газети «Життєві обрії» та секретарем міської ради Петром Дреженковим, який пригрозив привести редактора на нараду в наручниках.

6 Comments on “ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

зеник
07.04.2013 at 12:04

Нехай панаскевич включить свої мізки і спробує організувати достойне видання про яке скажуть добре слово читачі, а не петя якому на руку те жополизтво! А потім і на дошку пошани можна. За бюджетний кошт кожен буде файним бізнесменом …

LEON
07.04.2013 at 12:43

НЕ “ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?” а хто дав право формувати інформаційну політику Хмільницької міської ради, шляхом використання приватного видання “Я та місто”, маючи в своєму розпорядженні і являючись співзасновником газети “Життєві обрії”? Тут необхідна і депутатська комісія, тут є і робота для правоохоронних органів. Хто і чому прийняв таке рішення?

Руслан
07.04.2013 at 20:43

а Ви зеник створіть власне достойне видання, про яке читачі скажуть добре слово.

АА
07.04.2013 at 22:05

А що це за тупі рекламні ” значки” з силіконом на форумі пане Віталію ??? Що скінчились гроші благодійні ???

LEON
07.04.2013 at 22:34

АА не відволікайте від теми, яку обговорюємо.

Чижик
08.04.2013 at 15:01

Досить ображати один одного! Образливі коментарі видаляю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *