Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

15.06.2012

ЯКЕ Ж ВСЕ ТАКИ ПОГОДЖЕННЯ ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОГРАТИ У ФУТБОЛ В ХМІЛЬНИКУ?

Як і обіцяв, сьогодні на ім’я міського голови Василя Грушка було надіслано запит на інформацію щодо процедури погодження громадянами використання об’єктів спортивної інфраструктури міста. Для тих, хто не в темі, повідомляю:

  1. В інтерв’ю Інформаційній агенції «ПЕРСПЕКТИВА» перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков зазначив, що громадяни мають сплачувати за використання футбольного поля, що знаходиться на території школи №4 міста Хмільника;
  2. Олександр Ніжельський звернувся з запитом на інформацію з прохання дати відповідь на питання: «чи можна звичайним громадянам (не аматорським футбольним командам) приходити на футбольне поле школи №4, міського стадіону та грати у футбол?»;
  3. Пану Олександру було надіслано відповідь, в якій Петро Дреженков передумав і запевнив про те, що «використання об’єктів спортивної інфраструктури міста громадянами має здійснюватись за умови погодження такого використання з балансоутримувачами…».
  4. В мене виникло логічне питання про яке саме погодження йдеться і яким нормативно-правовим актом воно передбачене… В свою чергу я надіслав запит на інформацію, в якому попросив міського голову Василя Грушка про наступне:

«У відповіді, яку було надано на запит громадянина Ніжельського О.С. на запитання «чи можна звичайним громадянам (не аматорським футбольним командам) приходити на футбольне поле школи №4, міського стадіону та грати у футбол?», перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков зазначив, що «використання об’єктів спортивної інфраструктури міста громадянами має здійснюватись за умови погодження такого використання з балансоутримувачами…».

Керуючись вищевикладеним, прошу Вас, як Хмільницького міського голову, надати мені у письмовому вигляді  витяг з нормативно-правового акту, з вказанням його назви, органу влади, який його затвердив, а також номеру та дати затвердження, який містить описану процедуру отримання громадянами погодження, для того, щоб грати у футбол на футбольному полі, що знаходиться на території школи №4. Прошу надати витяг з документу, який містить описану процедуру саме для громадян, а не для аматорських футбольних команд, юридичних осіб чи фізичних осіб-підприємців, інших установ та організацій різної форми власності».

Пропоную вам копію мого запиту:

 

 

8 Comments on “ЯКЕ Ж ВСЕ ТАКИ ПОГОДЖЕННЯ ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОГРАТИ У ФУТБОЛ В ХМІЛЬНИКУ?

Месник
16.06.2012 at 08:23

забив гвоздя)

Віталій
17.06.2012 at 11:38

Та чого ж забив? якщо така процедура існує – то хіба важко її надати? Думаю в Петра Олексійовича з цим проблем не буде…

Путнік
18.06.2012 at 15:23

Якщо футбольне поле СШ №4 є складової частиною школи  то все майно є власністю територіальної  громади  міста в особі  міської ради. А право оперативного управлінням цим майном належить  Управлінню освіти  міської ради. Це передбачено господарським кодексом України ст.137.      А що до процедур використання цього майна то на 100 % відсотків впевнений що така процедура на місцевому рівні не розроблена.  А питати це потрібно  в управлінні освіти міської ради….. 

Віталій
18.06.2012 at 15:26

Тобто Ви вважаєте, що запит мав бути адресований не Грушку, а Коведі?
 

Пронира
18.06.2012 at 16:21

А ще краще – Табачнику))

Небайдужий
18.06.2012 at 16:24

Пане Путніку! Давайте так. По-перше: з’ясуємо, до якого типу майна належить футбольне поле школи- рухомого,  нерухомого, чи це зовсім не майно, а частина земельної ділянки (т. зв. “територія школи”)? Оскільки рухомим воно аж ніяк не може бути, бо нерозривно пов’язане із землею, то теоретично може бути нерухомим майном (спортивна споруда) або землею. Якщо воно- нерухоме майно, то повинно бути, як мінімум інвентаризоване місцевим БТІ (сумніваюся, що БТІ окремим об’єктом наважиться інвентаризувати футбольне поле). Якщо ж це частина земельної ділянки, то надання її в користування кому небудь повинне відбуватися зовсім не в тому порядку, який пропонує пан Дреженков. Тобто- з якої сторони не підійдіть, як не крутіть, то при усіх стараннях ви не знайдете механізму передачі його комусь в оренду “на один день”, чи навіть здачі в побутовий прокат “погодинно”, як того пропонує Петя 🙂

Віталій
18.06.2012 at 16:28

Пропоную все ж таки зачекати на выдповыдь Петра Олексыйовича…))) Щось мены пыдказуэ, що вын придумаэ ТАКЕ!!!)))))))

Месник
18.06.2012 at 23:13

він придумає. він мастак. людей розводити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *