Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

17.02.2014

ЗАПРОШУЄМО ДО ХМІЛЬНИКА ОБГОВОРИТИ СИСТЕМУ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ…

pdВ Хмільнику відбудеться презентація нового проекту громадської організації «ПРАВО» «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі». Під час заходу буде презентовано, власне, сам проект, а також обговорено систему надання безоплатної правової допомоги, яку громадська організація, спільно з районною радою та райдержадміністрацією, має намір запровадити в Хмільницькому районі.

Захід відбудеться 20 лютого в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих (читальний зал).

Початок об 11.00.

Участь в заході візьмуть представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадськості та засобів масової інформації.

Для довідки:

Проект громадської організації «ПРАВО» «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі» має на меті створити та налагодити механізм надання первинної безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі Вінницької області. Сам проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і є логічним продовженням попередніх проектів, які, фактично, започаткували в Хмільницькому районі нові механізми надання безоплатної первинної правової допомоги.

Проект реалізується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою райдержадміністрацією, Хмільницькою районною радою, Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції та Хмільницькою районною бібліотекою для дорослих.

3 Comments on “ЗАПРОШУЄМО ДО ХМІЛЬНИКА ОБГОВОРИТИ СИСТЕМУ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ…

А мені цікаво
19.02.2014 at 14:07

А хто буде присутній із влади? Ця тема надзвичайно актуальна зараз, хай би взяли активну участь у заході та посприяли, чим можуть.

LEON
19.02.2014 at 17:16

Громадська організація”ПРАВО” спільно з районною радою та райдержадміністрацією, запроваджує в Хмільницькому районі систему надання безоплатної правової допомоги. Напевно  буде районне керівництво, йому в даний час необхідно побільше спілкуватися з людьми.

Віталій
19.02.2014 at 18:26

Цілком вірно, пане ЛЕОН. Офіційні листи-запрошення було направлено керівництву райради, РДА, управління юстиції тощо… Хто саме буде – не заю, але представники цих органів влади будуть точно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *