Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

07.07.2013

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПРОЕКТУ!

uvaga12 липня 2013 року, в місті Хмільнику (приміщення читального залу Хмільницької районної бібліотеки для дорослих), відбудеться презентація проекту громадської організації «ПРАВО» «Поширення досвіду представлення групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування».

Мета проекту – підвищити ефективність діяльності громадських організацій з невеликих міст України щодо представлення та відстоювання прав і групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування через застосування таких механізмів, як громадська рада, громадська експертиза та антикорупційна громадська експертиза проектів нормативно-правових актів.

До участі в проекті запрошено представників органів державної влади та місцевого самоврядування, представників громадських організацій та організацій політичних партій, представників засобів масової інформації та громадських активістів.

 Презентація проекту відбудеться 12 липня 2013 року, в місті Хмільнику, в читальному залі районної бібліотеки для дорослих. Початок об 11.00

Контакти:

Координатор проекту – Олександр Вознюк

098 53 257 53

geodezist_78@mail.ru

Керівник проекту – Ольга Брига

067 366 86 53

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *