Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

29.01.2014

ЗВЕРНЕННЯ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ПРЕЗИДЕНТА ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

image002На офіційному сайті міста Хмільника оприлюднено звернення до Президента України та Верховної Ради України, яке було затверджено рішенням Хмільницької міської ради під час позачергової сесії.

З перебігом самої сесії можна ознайомитися ТУТ

Звернення, яке було затверджено міською радою має бути направлено Президенту України, Голові Верховної Ради України, а також опубліковане з засобах масової інформації.

Пропонуємо текст самого звернення:

Звернення Хмільницької міської ради 6-го скликання

до Президента України та Верховної Ради України щодо

суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні

Хмільничани  глибоко стривожені та обурені кровопролитною війною, що точиться на вулицях та майданах України. Кількість жертв щодня зростає з обох сторін. Гинуть та стають каліками молоді люди. Ескалація напруги зростає, і зараз від позиції кожного громадянина залежать долі сотень і тисяч наших співвітчизників.

Глибокий кризовий стан, спровокований помилками Уряду України, що забезпечував проведення переговорів з приводу умов Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом. Такі провали в роботі неприпустимі, тому слід висловити недовіру Кабінету Міністрів України, чого вимагає громада Хмільника.

Від імені громадян міста Хмільника вимагаємо від Президента України, органів виконавчої влади, правоохоронних та судових органів, народних депутатів України:

засудити застосування зброї та спеціальних засобів, що спрямовані на позбавлення життя та здоров’я громадян;

  • засудити застосування катувань щодо громадян України з боку підрозділів правоохоронних органів України;
  • негайно зупинити застосування сили проти громадян України та їх переслідування;
  • вивести внутрішні війська з міста Києва в місця їх постійної дислокації;
  • керівництву силових структур, військових частин, СБУ, МВС залишатися за місцем дислокації і не відправляти бійців на війну проти власного народу;
  • невідкладно відправити у відставку Уряд, який виявив свою неспроможність належно відобразити інтереси народу України у міжнародних відносинах, забезпечити лад у державі, який не користується довірою народу та призначити Уряд народної довіри;
  • не приймати рішення щодо введення надзвичайного стану в Україні;
  • відмінити диктаторські закони, прийняті у неконституційний спосіб 16 січня 2014 року, оскільки вони суперечать Конституції України та чинному законодавству і звужують права людини;
  • відновити чинність Конституції України 2004 року, привести у відповідність до норм конституції виборче законодавство та прийняти рішення про проведення дострокових президентських та парламентських виборів у вересні 2014 року з метою подолання системної загальнодержавної кризи.

 

10 Comments on “ЗВЕРНЕННЯ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ПРЕЗИДЕНТА ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Небайдужий
30.01.2014 at 00:41

Сесію було проведено на підставі підробленого розпорядження міського голови. Отож, це звернення буде скасоване 100%.

Віталій
30.01.2014 at 00:49

Це звернення не може бути скасоване навіть теоретично…))) А от рішення, яким воно було затверджене – може… якщо, звичайно, хтось побачить якісь неправомірні дії з боку міського голови, подасть до прокуратури чи суду і виграє справу…))) Але кому воно тра?)))

Небайдужий
30.01.2014 at 00:59

Одна з вимог- забезпечити лад у державі, який не користується довірою народу… Цю вимогу президент вже давно виконав 😆

Пронира
30.01.2014 at 12:32

Така весела сесія відбулась, стільки приколів та нова порція відвертого дбілізму від постійниx героїв, а матеріал на офсайті http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=78804 просто вражає “краткостью” і лаконічністю… Трошечки недопрацювали)))

Віталій
30.01.2014 at 12:54

Прошу не сприймати, як натяк чи заклик до чогось, а просто переглянути і спробувати знайти асоціації))) https://www.youtube.com/watch?v=8Eu8K_lNSKo&feature=share

Небайдужий
02.02.2014 at 15:39

Віталіє, а з якого то фільму фрагмент? Закортіло весь фільм подивитися 🙂

Володимир Шеремета
02.02.2014 at 15:55

Дійсно дуже актуальне відео. Показати б нашим опіздіціонерам яценюку, тягнибоку та кличку.

LEON
02.02.2014 at 16:42

Яка різниця між Януковичом і опозицією? Януковичу Путін дав 15 млрд. доларів і опозиції планують надати 15 млрд. доларі від МВФ та ЄС;” Говорячи про суму пакета, Яценюк зазначив: “Мінімальна сума, яка необхідна, щоб стабілізувати ситуацію в Україні – 15 млрд доларів. Це мінімум. Це і широка програма підтримки МВФ, і макрофінансова допомога ЄС та інших міжнародних організацій”.
Також він зазначив, що такий пакет може бути запропонований тільки новому українському уряду в тому випадку, якщо нова українська опозиція після конституційної реформи отримає всю повноту влади./ukraine/01feb2014/thesis.html. Різниця в тому, що Путін і Янукович домовлялис за закритими дверима а тут мова іде відкрито, скільки необхідно і скільки дадуть. А ми думаємо, що опозиція працює безкоштовно? Оце бабло крутиться)))) 

XXL
02.02.2014 at 18:01

Поноскевич надрукував дане звернення, в “Я та Місто”, за підписом Петі. Вася видно знов “очканув” підписати звернення своїм прізвищем, а з Петі що взяти він же екс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *