Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

29.07.2014

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН МАЮТЬ БУТИ НА ПОСИЛЕНОМУ КОНТРОЛІ. ТАКІ ДА!

завантаження (1)На Офіційному сайті міста Хмільника з’явилася інформація про те, що міський голова Василь Грушко наголосив на необхідності посилення контролю за роботою зі зверненнями громадян.

Зокрема він зазначив наступне:

«На жаль, спостерігається формальне ставлення окремих посадовців до опрацювання звернень громадян. А це є неприпустимим. Звертаючись до органів влади, громадянин очікує від кожного з нас дієвих заходів для вирішення проблемного питання. Тому переконливо прошу кожного, хто опрацьовує клопотання громадян, належним чином реагувати на громадські запити».

От саме так і сказав Василь Пилипович. Слова, звичайно, правильні… Але!

Саме на ці слова варто звернути увагу самому міському голові… Перечитати кілька разів і, по можливості, вивчити на пам’ять… Бо саме за його підписом громадяни отримують банальні відписки. Іноді абсолютно дурнуваті… Так було зі зверненням пана Марченка, коли він намагався відстояти своє право на земельну ділянку, так було з колективним зверненням щодо ремонту ліфтів в Хмільнику тощо… Можна привести ще дуже багато прикладів, коли саме міський голова, підписуючи ту чи іншу відписку, забував про те, що «звертаючись до органів влади, громадянин очікує від кожного з нас дієвих заходів для вирішення проблемного питання»…

Тому, користуючись нагодою, і знаючи, що Василь Пилипович є палким шанувальником та читачем Громадського форуму Хмільниччини, дозволимо нагадати йому просту істину:  звертаючись до органів влади, громадянин очікує від кожного посадовця, а особливо – від Вас, шановний Василь Пилипович, дієвих заходів для вирішення проблемного питання.

А то, попри правильність подібних звернень, Ваша теперішня позиція щодо необхідності посилення контролю за роботою зі зверненнями громадян. схожа на реакцію ось цього персонажа:

3 Comments on “ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН МАЮТЬ БУТИ НА ПОСИЛЕНОМУ КОНТРОЛІ. ТАКІ ДА!

КАРКУША
30.07.2014 at 09:30

Грушко сам громадян не поважає і бреше! Вже забрехався! А поиім а хто ето сделал! Лицемір!

Хмільничанин
30.07.2014 at 20:09

КЛОУН, Він розраховує на обмнженість хмільничан , зомбуючи їх постійно клумбочками.

Захма
05.08.2014 at 08:26

В цього лицеміра – хто приніс мзду той і в виграші! Спробуйте на його ім’я звернутись і отримаєте тупі відписки… До нас в двір приїздив, обіцяв – все виправлю, а далі при вшивому дрежику – ми вам не будемо допомагати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *