Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.10.2016

18 ГРУДНЯ В ЖДАНІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАННІЙ ГРОМАДІ ВІДБУДУТЬСЯ ВИБОРИ

hromady18 грудня 2016 року, в Жданівській об’єднаній громаді, яка була нещодавно утворена, відбудуться перші вибори до ради громади.

Об’єдналися, фактично, 2 громади: Жданівська та Качанівська, до складу яких входять Війтівці, Дібрівка, Ольгине, Качанівка та Семки.

Після об’єднання та проведення виборів до новоутвореної ради в селі Качанівка більше не буде сільської ради, а замість сільського голови буде обрано старосту.

2 Comments on “18 ГРУДНЯ В ЖДАНІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАННІЙ ГРОМАДІ ВІДБУДУТЬСЯ ВИБОРИ

Пармезан
08.10.2016 at 23:12

А що так можна?
Адже був якийсь план утворення об’єднаних громад в Хмільницькому районі і серед них не було Жданівської.

Віталій
09.10.2016 at 02:02

Перспективний план не має відношення до об’єднання громад. Вірніше має, але не є визначальним. План – то бачення держави. А громади мають право об’єднуватись на власний розсуд, головне, щоб були суміжними, тобто мали спільні межі.
Але є дуже серйозний ризик: в Бюджетному кодексі, а також в законі про об’єднання чітко зазначається. що 60% ПДФО, а також державну підтримку об’єднанні громади отримають ВИКЛЮЧНО за умови, якщо їх межі збігатимуться з межами, які зазначені в Перспективному плані. І якщо в перспективному плані не з’явиться Жданівська громада, то максимум, чого доб’ються таким об’єднанням, це ліквідація в Качанівці сільської ради та перейменування в Качанівці сільського голови на старосту. Ще можуть, але не факт, обрати старост в Дібрівці, Ольгиному та Семках…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *