Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.10.2012

2:0 НА КОРИСТЬ КАТЕРИНЧУКА – Філонов також зняв свою кандидатуру

Сьогодні стало відомо, що Микола Філонов, який балотувався на окрузі №13, також зняв свою кандидатуру на користь Миколи Катеринчука…

Як повідомляє інтернет-видання «20 хвилин», Микола Філонов в своїй заяві зазначив:

«Не є таємницею, що нинішня влада намагатиметься за будь-що сформувати у Верховній Раді конституційну більшість і обирати президента у парламенті. Люди будуть позбавлені права обирати главу держави. Щоб не допустити цього я вирішив відкинути власні амбіції і зняти кандидатуру на користь представника Об’єднаної опозиції Миколи Катеринчука».

Свого часу на користь Миколи Катеринчука зняв свою кандидатуру і Олег Побережний, якого висунула політична партія «УДАР»…

57 Comments on “2:0 НА КОРИСТЬ КАТЕРИНЧУКА – Філонов також зняв свою кандидатуру

Так Надо
18.10.2012 at 18:51

Молодець))) сміливе рішення)) чи просто очікуване???

Віталій
18.10.2012 at 18:53

Як на мене – то цілком очікуване…))

Небайдужий
18.10.2012 at 18:56

“Мавр сделал своё дело. Мавр может уходить.” 😆

Так Надо
18.10.2012 at 18:56

Поясніть, будь ласка, чому?

Небайдужий
18.10.2012 at 19:18

Ви хіба не здогадалися самі?
Філонов був технічним “пі-ар” кандидатом Катеринчука. Його завданням було якомога гучніше “шуміти” в інформаційному просторі, постійно згадуючи прізвище “основного кандидата”. З цим завданням пан Філонов впорався цілком успішно. Проаналізуйте кампанію Філонова і ви самі в цьому переконаєтеся. Тепер, коли його місія закінчилися, пан Філонов має знятися з перегонів, щоб не “плутався під ногами” 😉
Між іншим, команда інтернет-видання “Свобода слова в Україні” майже в повному складі виконує аналогічну місію, підігруючи кандидатам від ОО на кількох одномандатних округах. Така у тих кандидатів політтехнологія, а у команди “ССУ”- спосіб заробляння грошей на виборах. 😉

Так Надо
18.10.2012 at 19:36

Значить пан Катеринчук пройде по нашому округу? ну раз всі його піарять… так?

Віталій
18.10.2012 at 19:39

Ну не варто зараз робити такі прогнози. Все ж таки до виборів ще є час… Все може бути… А може Катеринчук зніме свою кандидатуру на користь Юрчишина чи Зубка?)))

Так Надо
18.10.2012 at 19:44

та ну, Ви що??? не думаю))) особливо на користь цих двох… розсмішили! та і пізно вже, сьогодні ж останній день!!!! нє успєєт)))

Віталій
18.10.2012 at 19:47

Ну до 24.00 ще є 3 години…))) Якщо дуже приспічить – то можна встигнути…)))
 

Так Надо
18.10.2012 at 19:49

подивимося-подивимося))) як кажуть у нас в Хмільнику: ранок вечора – мудріший)))

DC_Dent
19.10.2012 at 16:02

Вибори вже практично на носі.
Зроблю свій прогноз по нашому мажоритарному округу ))
Переможе з мінімальним відривом Юрчишин, а Катеринчук почне судитися і кричати на всіх кутках про фальсифікації ))  

Небайдужий
19.10.2012 at 16:51

Сьогодні на Youtube з’явився новий ролик про Петра Юрчишина:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=97hAV7ShFpI#!
Що скажете, пане DC_Dent? 😉

DC_Dent
22.10.2012 at 11:00

Що скажете, пане DC_Dent?

В контексті усього бруду, що старанно готувався командою Катеринчука і за тиждень до виборів вилився в бік ПЮ – скажу, що справи у Катеринчука йдуть зовсім погано, якщо таке відверте безглуздя публікує ))
Я свічку не тримав, коли Юрчишин формував свої капітали, але в історії кожного бізнесмена є куча незадоволених партнерів, які вважають, що з ними нечесно повелися – і ні Юрчишин, ні Катеринчук – не виключення. Для незаангажованої людини очевидно, що останній – просто тертий політичний калач і знає як знайти та використати “чорнуху” у виборчому процесі.
Я намаюсь обєктивно оцінювати будь-яку інформацію і чесно вислухав усю промову поляка – у сухому залишку окрім особистої образи і награної цільової анти-агітації більше нічого немає.

Насправді, мені сумно з того, що за гарним фотогієнічним обличчям “опизиціонера” Катеринчука знаходиться безпринципна малосовісна людина, яка заради влади не соромиться порсатися у багні і поливати ним інших навколо себе. Сподіваюся, такі речі допоможуть думаючим людям скласти про нього остаточне враження.

Як і раніше, бажаю Петру Васильвочу переконливої і чесної перемоги. З повагою до усіх кандидатів – але станом на сьогодні саме він заслуговує на неї найбільше!

Небайдужий
22.10.2012 at 11:21

…. саме він заслуговує на неї найбільше!

І чим же він її заслуговує??? 😉
 

DC_Dent
22.10.2012 at 12:04

Як мінімум тим, що не грає в брудні ігри і зробив для Хмільника, району та його мешканців в “тисячу” разів більше реальних речей аніж будь-хто інший із кандидатів, а тим паче (як виявилось) майстер чорного піару та по сумісництву горе-опозиціонер МК.

Віталій
22.10.2012 at 12:13

Пане DC_Dent. Я завжди з задоволенням читаю Ваші коментарі, але на цей раз не можу Вас зрозуміти… Ви вважаєте, що кандидата варто обирати тільки за те, що він “багато зробив”? Тобто обрання депутатом для такої особи є своєрідним бонусом за благодійність? Чи за успішне ведення власного бізнесу? Чи враховуєте Ви ще один цікавий чинник, а саме: кандидат, за якого Ви пишете, не одне скликання є депутатом Хмільницької районної ради. Чи враховуєте Ви в своїх міркуваннях те, що саме кандидат “зробив” НЕ як бізнесмен, а як депутат місцевої ради? Ви ж не гірше за мене розумієте, що депутат ВРУ не роздавати милостиню, а приймати ЗАКОНИ… Якщо володієте такою інформацією – поділіться, будь-ласка… А то я, відверто кажучи, не знаю…

DC_Dent
22.10.2012 at 12:53

Віталій, я розумію вашу позицію. Вона справедлива, але в наших реаліях абсолютно не реальна.. на жаль.
Я раніше вже висловлював свою позицію з приводу виборів – немає ідеального кандидата, за якого я б віддав свій голос не замислюючись. Мій вибір важкий, це по суті компроміс між серцем та розумом і я роблю його, керуючись виключно логікою і вона на даний момент є порівняльною і базується на тому, що людина вже зробила, а не декларує.. і статус її ролі не грає. 
Щодо законодавчої ініціативи: я згоден – це не сильний бік ЮП, але я вважаю, що депутат-мажоритарник в раді в першу чергу має відстоювати інтереси округу, який його обрав до ради. І я впевнений, що якщо на порядку денному стане подібне питання – позиція ЮП буде однозначна і за свій округ він буде стояти до останнього і не важливо, що мотивацією такої позиції будудь бізнес-інтереси, важливо, що від цього виграє наш район. Якщо ж це питання настільки принципове – в кінці-кінців хто заважає ЮП взяти в помічники професіонала, який би викладав усі його або ж небайдужих ініціативних мешканців нашого регіону думки/ідеї на папері у вигляді проектів та подавати їх на розгляд до ВР? Я відповім – нічого. І у разі його перемоги я особисто порекомендую йому так зробити, щоб на наступних виборах вибір людей був очевидний )

Резюме мого опусу наступне: кого і за що обирати – індивідуальна справа кожного. Але:
– сходити на дільницю і проголосувати – це обовязок кожного свідомого громадянина
– вибір має бути зроблено самостійно на підставі тверезого аналізу
– хтоб не пройшов до ради від нашого округу, давайте частіше нагадувати про себе своїми громадянськими ініціативами. Чекати, що “хтось/щось/колись” зробить марно і досвід обрання пана Катеринчука десять років тому від нашого регіону – яскраве тому підтвердження. 

Віталій
22.10.2012 at 13:02

Та хіба я не згоден? От тільки 2 зауваження:
1. Вибір буде ще “тверезішим”, якщо проаналізувати попередню діяльність кандидата на виборних посадах;
2. Катеринчук депутатом від нашого округу був депутатом в період з 2002 по 2006 роки. Після цього (в 2006 та в 2007 роках) вибори до парламенту відбувалися за пропорційною системою. Тобто навіть таке поняття, як “депутат від нашого округу” просто не коректне…

DC_Dent
22.10.2012 at 13:28

Звичайно – це один із аргументів, але наскільки його вага важлива у переліку інших якостей кандидата, кожен вирішує сам. Та і чесно кажучи, що ПЮ, що МК однаково нічого не зробили в законодавчому просторі для нашого округу. Але у одного вже був шанс, а інший його бажає отримати і має на це повне моральне право. А от далі – час покаже.

Насправді, я оцінюю таку відповідальність бути мажоритарним депутатом – як дуже високу і з дивом дивлюсь на тисячі бажаючих кандидатів, серед яких точно більше половини і гадки не мають, наскільки важка ця ноша. Більшість мажоритарщиків плетуться туди аби в кращому випадку тискати на кнопки, причому навіть не за ідею, а тупо за гроші. Таким точно не місце і раді.

Небайдужий
22.10.2012 at 13:30

Я вкотре переконуюся, що інтелектуальний ценз для кандидатів та виборців- необхідна умова порятунку України… Понавибираємо “юрчишиних” в парламент і тоді з цієї країни нормальним людям треба буде тільки тікати… Тут залишаться лише холопи і, вибрані ними, рабовласники 🙁

DC_Dent
22.10.2012 at 14:28

Щодо публічного IQ-тестування для кандидатів – я двома руками “за” )) Але ж це не демократично – утискання прав, чи ні? Нормальність/ненормальність – досить субєктивна оцінка однієї людини іншою. Тікати, звичайно, ніколи не пізно (хтось так і робить – таких багато, особливо серед молоді), але ж набагато важче залишитися і щось змінювати.
Ну а щодо “понавибираємо юрчишиних” – якщо є прізвище кандидата обгрунтовано більш гідного і чесного кандидата, за якого не будемо соромно, – в студію. 

Кьёче
22.10.2012 at 16:06

Інтелект та ерудиція — на мій погляд, ОБОВ”ЯЗКОВІ вимоги до депутата ВР! А “господарників” нам вистачає! Подивіться тільки на наших мера і президента!

DC_Dent
22.10.2012 at 16:28

Яким чином ви збираєтеся їх вимірювати і який рівень вважаєте достатнім для державних посад?
Якщо маєте концепцію – звертайтеся до новообраного депутата від нашого регіону з проханням винести на розгляд цей проект у ВР.

Снєжка
22.10.2012 at 18:54

Цікавий ролик, це щодо зробив-не зробив, пане DC_Dent. Перегляньте…
http://www.youtube.com/watch?v=grswnGyrZaY&feature=youtu.be

Пронира
22.10.2012 at 19:31

Чим менше часу залишається до 28 жовтня, тим сильніше враження, що ми (виборці) в черговий раз просрали Україну на наступниx 5 років. Пардон за песимізм… Вражає також дешевизна як агітаційного, так і компрометуючого матеріалу, відверто орієнтованого на “лоxа”, а практика останніx виборів (президентськиx, місцевиx та ін.) показує, що такого роду виборців в Україні xоч греблю гати. Найбільше бісить вартість ЛОXторального голосу, визначеного кандидатами в депутати для того ж ЛОXторату, що складає 100грн\5років, в той час, коли за послуги “елітниx” проституток, готові викласти від 100$\год (перепрошую за не зовсім коректне порівняння, але це перше, що спадає на думку).

Кьёче
22.10.2012 at 21:12

Тепер будемо ковтати “регіональну” мову, плазування(повсякденне гвалтування)перед Росією, безкінечне падіння економіки, безупинне зростання корупції, суддівський “безпредєл”, нищення(забуття) історичних цінностей, зростання безробіттяі т.д. Агов прихильники чи то симпатики нетрадиційних політичних сил??? В моєму маленькому переліку “Батьківщинно-свободівсько-ударівського”(утрирую, звісно) не так і багато?

DC_Dent
23.10.2012 at 10:58

Цікавий ролик, це щодо зробив-не зробив, пане DC_Dent. Перегляньте…

Чесна пані, рубає правду без кутюр ) Я все це розумію, дійсно сумно, але це реальність.
Давайте її змінювати.

DC_Dent
23.10.2012 at 11:02

Агов прихильники чи то симпатики нетрадиційних політичних сил???

Серед партій я голосуватиму за Свободу, і майже усі мої знайомі теж. В онлайн-голосуванні на іншому всеукраїнському форумі з кількістью користувачів декілька десятків тисяч, де я зареєстрований, Свобода посідає 2-е місце після Удару, а ПР – на 4-ому місці після опозиції..
Тобто освідчена молодь свій вибір зробила, чому є реальність інша?? У мене таке відчуття, що “бабусі з червоними партквитками портять всю малину” ((

Віталій
23.10.2012 at 12:19

А в мене таке враження, що Ви тільки сьогодні долучилися до ччитачів Громадського форуму Хмільниччини…))) Ми тут обговорювали програму Свободи, її варіант змін до конституції… Ви їх не читали?)))

DC_Dent
23.10.2012 at 13:12

Та читав, особливого криміналу не знайшов. Відносно молода партія, є недоліки. Але у кого їх немає. Моя мотивація в даному випадку – максимально оновити обличчя у ВР. Опозиція такими обличчями похвастатися не може, за Кличка і так голосують (попса :)) + є ризик/підозра, що його список вражений хворобою “тушка”.. Тому і обрав Свободу.
Ідеалу і кумирів в політиці не маю – доводиться працювати з тим, що є )) 

Віталій
23.10.2012 at 13:17

Взагалі то мав на увазі ті “демократичні” засади, які ця політична сила декларує…)))

DC_Dent
23.10.2012 at 14:53

Ну взагалі то я ніколи не був прихильником чистої демократії – історія показує, що українці її ніколи не цінували. Я розумію, що це націоналістична сила і мені це певним чином імпонує..

Віталій
23.10.2012 at 14:56

Можна уточнити, а чим саме вона Вам імпонує? Тим, що зовсім недавно рішенням суду, Свободу визнали нацистською організацією?)))

Небайдужий
23.10.2012 at 15:19

Пане ДК_Дент, ви мене вводите в ступор…. Це ж яка каша має бути в голові у виборця, щоб він одночасно голосував за “Свободу” (партію з ідеологічною риторикою) і за безпартійного й аполітичного Юрчишина?… Як можна в одній голові поєднати непоєднуване???? Чи цього “умом нє панять”? 😉

Кьёче
23.10.2012 at 15:29

Ага.Це як Ринат Ахметов став прихильником київського Динамо.

DC_Dent
23.10.2012 at 16:00

Можна уточнити, а чим саме вона Вам імпонує? Тим, що зовсім недавно рішенням суду, Свободу визнали нацистською організацією?)))

Істина завжди десь посередині )    

Снєжка
23.10.2012 at 16:06

Свободу визнали нацистською організацією
Наш суд самий гуманний суд у світі ще й не таке може прийняти. Більшості суддів дай грошей побільше і вони винесуть рішення, що чорне, то зовсім не чорне, а справжнісіньке біле. На жаль, але саме так і є.((

Небайдужий
23.10.2012 at 16:09

Я розумію, що це націоналістична сила і мені це певним чином імпонує..

Ви не розумієте, ви просто так припускаєте. Це зовсім не одне й те ж саме. А насправді ідеологія ВО”Свобода” з українським націоналізмом нічого спільного не має. Тягнибаксівці- українські націонал-соціалісти, або- нацисти, тобто- ліві, тоді як націоналізм- права ідеологія.
Як вище написав Віталій, суд також встановив цей факт своїм рішенням.

Віталій
23.10.2012 at 16:09

))) а хто знає, як називалася політична сила, яка згодом перейменувалася в ВО “Свобода”?)))

DC_Dent
23.10.2012 at 16:14

Чи цього “умом нє панять”?

По перше, безпідставно (навіть непрямо) ображати незнайомих людей – дурний тон, сам так намагаюсь не робити і вам не раджу. Розум у кожного свій і хто яким чином приймає рішення – залежить виключно від його аналітичних здібностей, досвіду і взагалі бажання думати / приймати рішення.
По друге, чого-чого, а каші в голові у мене не так багато, як вам бачиться. Оточуючі навпаки звинувачують мене в черезмірній правильності / розрахунку / послідовності.  В своєму житті я намагався нічого не робити навмання, адже голова людині потрібне не тільки, щоби в неї їсти. Якщо ви не уважно читали мої пости з обгрунтуванням вибору – то виключно ваша особиста проблема.
Ну і по третє, тема не про мене, а про вибори і кандидатів – давайте притримуватися розумних меж.

DC_Dent
23.10.2012 at 16:16

а хто знає, як називалася політична сила, яка згодом перейменувалася в ВО “Свобода”?)))

Чесно – ні. Здивуйте нас, пане Віталій )

Віталій
23.10.2012 at 16:18

Націонал-соціалістична партія України, якщо не помиляюся…))) Не бачите ніяких паралелей?)))

Небайдужий
23.10.2012 at 16:26

Пане ДК_Дент, та не хотів я вас ображати… З чого ви це взяли? Я просто не можу збагнути, як можна одночасно підтримувати потенційного 100% “тушку” Юрчишина та ВО”Свобода”, яка на кожному кроці декларує свою радикальну опозиційність? Не вистачає моїх логічних здібностей, щоб таке пояснити… Якщо ваших вистачає, то будь-ласка поясніть… може і я вашу точку зору прийму? 😉

DC_Dent
23.10.2012 at 16:40

Я не агітатор, щоб когось в чомусь переконувати. Нехай це буде моє власне бачення балансу і компромісу.

DC_Dent
23.10.2012 at 16:45

Націонал-соціалістична партія України, якщо не помиляюся…))) Не бачите ніяких паралелей?)))

Ну, те що вони націоналісти – це ми вже обговорили. А сама назва партії мені ні про що не говорить.

Небайдужий
23.10.2012 at 16:48

Ну, те що вони націоналісти – це ми вже обговорили.

Коли це ми таке обговорили??? Не було тут такого. І з чого це ви взяли, що ВО”Свобода” націоналісти, а не націонал-соціалісти (чи соціал-націоналісти, хоча від перестановки доданків сума не змінюється)?

Небайдужий
23.10.2012 at 16:52

Я не агітатор, щоб когось в чомусь переконувати. Нехай це буде моє власне бачення балансу і компромісу.

Не треба переконувати… Просто поясніть, а не можете то так і скажіть, а то починаєте “відмазки ліпити” 😉 А ще говорите, що у своєму виборі керуєтеся логікою… А воно, як виявилося, зовсім не так 🙂

DC_Dent
23.10.2012 at 16:55

Пробачте, націонал-соціалісти ) Для себе в теперішніх умовах – я особливої різниці не бачу. Що так, що так – це глибока безальтернативна опозиція, чого і прагне моя душа )

Небайдужий
23.10.2012 at 18:22

Пробачте, націонал-соціалісти ) Для себе в теперішніх умовах – я особливої різниці не бачу.

Ааааа… Тоді ясно, чому ви за Юрчишина 😆

Віталій
23.10.2012 at 18:30

Шановний DC_Dent…))) Пригадайте, як називалася партія, яка привела Гітлера до влади…))) Можливо тоді назва партії Вам щось скаже?))) А якщо пригадаєте обговорення на ГФХ проекту конституції, то зможете ще й висновки належні зробити… Якщо справді керуєтеся у своїх доводах та виборі справді логікою…)) )Прошу, посилання на матеріал:

http://pravongo.org/a-scho-svoboda-nam-hotovyt/
http://pravongo.org/a-scho-svoboda-nam-hotovyt-sproba-2/

Небайдужий
23.10.2012 at 18:41

Пригадайте, як називалася партія, яка привела Гітлера до влади…)))
А я знаю, як! Вона називалася ВКП(б) 😉

Віталій
23.10.2012 at 18:44

Ну взагалі то я трішки інше мав на увазі…)))

DC_Dent
24.10.2012 at 11:03

Ааааа… Тоді ясно, чому ви за Юрчишина

Ну, Слава Богу! А то я вже переживати почав. 

DC_Dent
24.10.2012 at 11:10

Пригадайте, як називалася партія, яка привела Гітлера до влади…)))

Взагалі то, це Гітлер привів партію до влади ) А якщо вже пішла за нього мова – абстрагуючись від історичного негативу – як політик він досяг і зробив для своєї країни більше ніж усі наші за весь час незалежності. Але це вже інша тема. Наразі обговорюємо наш 13 округ, який здається вибивається у лідери по кількості бруду та скандалів. Чесно кажучи – я такого не очікував.

Небайдужий
24.10.2012 at 14:28

…як політик він досяг і зробив для своєї країни більше ніж усі наші за весь час незалежності.

А ви спробуйте це німцям сказати. Запевняю вас, що після почутого, вони просто перестануть з вами спілкуватися. Це в найкращому випадку….

Кьёче
24.10.2012 at 17:41

В селі Тараски , коли прийшли гитлерівці подавляюча більшість населення зустрічала німців, як визволителів!!! Шокує? Скажу більше, після голодомору( а в селі вимерло 60 відсотків населення) німців після радянської влади могли зустрічати і так… Ви думаєте, це тільки це одне таке село на Вінниччині? Задумайтесь…

Небайдужий
24.10.2012 at 18:27

Шокує?… Задумайтесь…

Задумались. І зовсім не шокує… Я вам більше скажу. В Хмільнику ВСЕ населення міста (більшість якого складали євреї) радісно вітало гітлерівських “визволителів”, а наступного дня вишикувалося в черги до комендатури, бажаючи працювати на “нову владу”… Хто ж знав тоді, що у німців зовсім інша мета?
Все це пояснюється двома обставинами:
1. Український народ не міг собі уявити, що хтось може бути гіршим за комуняків, тому будь-який їхній ворог сприймався, як визволитель.
2. Гітлерівська Німеччина, аж до 22 червня 1941 року включно, була найкращим другом і ЄДИНИМ союзником СССР. Про Гітлера і його режим радянська пропаганда не говорила людям жодного поганого слова. Імідж німцям створювали якнайпозитивніший. Тому німців радянський народ любив, як братів-пролєтаріїв 🙂
Отже, немає нічого дивного в тому, що люди радісно вітали “німецьке визволення” з совєцького рабства.
Мова зовсім не про це. Результати Гітлерівського керування Німеччиною загальновідомі. А людині з університетською освітою належить їх знати. Німцям і досі соромно перед всім світом за те, що колись допустили фюрера до влади…
Але ми ж говоримо про вибори, а не про історію Німеччини.
ЧАСТИНУ КОМЕНТАРЯ ВИДАЛЕНО НА ПРОХАННЯ КОРИСТУВАЧА…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *