Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.12.2012

«АБО ПАН ЗЕЛІНСЬКИЙ «ЩОСЬ ЗНАЄ», АБО СВІДОМО ХОЧЕ ПІТИ НА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ»

Таким чином відреагувала провладна газета «Я та МІСТО» на закиди депутата обласної ради пана Миколи Зелінського щодо передачі міською владою ділянки під приватну забудову, яка, відповідно до Генерального плану міста Хмільника, визначена, як промислова зона.

В матеріалі, який було розміщено в останньому номері газети йдеться про наступне:

«…Микола Здіславович, напевно, розуміє, що побудова у другій захисній зоні нашого курортополісу будь-якого нового виробництва неможлива, оскільки на сьогодні діє закон «Про визначення території курорту Хмільник землями курорту Державного значення». А це забороняє будівництво будь-якого нового виробництва на цих землях. Або пан Зелінський «щось знає», або свідомо хоче піти на порушення Закону, пролобіювавши «як депутат облради» подібний проект».

Коментар громадської організації «ПРАВО»: Варто зазначити, що питання належності земель, про які йде мова, до другої зони санітарної охорони курорту є досить спірним. Свого часу громадська організація «ПРАВО» проводила моніторинг реалізації Концепції розвитку курорту Хмільник, в рамках якого було надіслано запит, з проханням надати карту-схему зон санітарної охорони курорту Хмільник. Інформацію було надано. Карту було переведено в електронний вигляд і виконано в кольорі. Пропонуємо її вашій увазі:

Червоним кольором позначені перші зони санітарної охорони;

Жовтим кольором позначені другі зони санітарної охорони;

Зеленим кольором позначена третя зона санітарної охорони, яка збігається з межами курорту…

До того ж варто зазначити, що закон про оголошення Хмільника курортом державного значення жодним чином не ввів жодних обмежень для будівництва будь-яких об’єктів. Він визначив лише межі курорту. Які, фактично, були визначенні ще раніше, коли Хмільник не був Державним курортом, а курортом місцевого значення.

Обмеження щодо будівництва встановленні Законом України «Про курорти». І ці обмеження існували з моменту набрання тим законом чинності, тобто з жовтня 2000 року.

В будь-якому випадку варто зазначити, що цінною є лише офіційна інформація, тому нами було вирішено звернутися з запитом на інформації на ім’я міського голови, з проханням прояснити ситуацію про те, чи належить земля, яку роздали під забудову, до другої зони санітарної охорони курорту…

29 Comments on “«АБО ПАН ЗЕЛІНСЬКИЙ «ЩОСЬ ЗНАЄ», АБО СВІДОМО ХОЧЕ ПІТИ НА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ»

Пронира
22.12.2012 at 00:11

Жалкую. що не передплатив чудо-газету))))

джордж
22.12.2012 at 18:46

що можна прочитати,а тим  більше розумного коли це газета ПЕТІ та васьки.? 

Гадина
23.12.2012 at 12:52

Я думаю що тут  варто закзначити, як елегантно Панаскевич використав ситуацію з Зелінським. Зрозуміло що депутат облради раніше не проявляв великого інтересу до сесій міської ради, і тим більше публічно не висловлювався в такому руслі. Ті хто володіють ситуацією розуміють що Зелінський відстоює свій інтерес, використовуючи при цьому генеральний план міста і так далі. Хоча інтерес інтересом, але депутат правий. Генплан то серйозний документ, і його порушення та порушення Конституції та законів України тягне за собою відповідальність як Держенкова з
Грушком так і депутатів в тому числі і кримінальну. Але повернусь до поноскевича, те що він видав в останньому номері називається істерика, конвульсія, кому як підходе. Панаскевич  ви ж тіпа журналіст, тому я тебе розумію що писати приходиться тіпа статті, і тіпа актуальні. Люди вже давно дали вам оцінку і газетьонкі твоїй  приватній як ти говориш, але фінансованій за рахунок бюджету. Будь мужиком відмовся від фінансування докажи сам собі що ти щось вартий в Хмільнику. Ви говорите про те що ви з газетою  й надалі  будеш розвивати направлення журналістських розслідувань і глибоко вивчати  актуальні проблеми міста на відміну від інших, які лише опираються на викривлені, спотворені але гучні назви, та вирвані з контексту факти. Я наприклад активно читаю твою газету та слідкую за громадським форумом. Результат цікавий. Два ресурси зайиаються однією справою, інформують громаду про життя міста, але  результати та методи різні. Чомусь виходить так що ГФХ поганий а Я та місто класні.ГфХ не навязує свою інформацію людям, хто бажає той читає, а Вашу газетку змушують виписувати, всі про це знають, при чому задіюється адмінресурс, томущо основні ваші передплатники працівники бюджетної сфери. За два роки я не прочитав з шпальт вашої газети жодної статті яка б підняла проблемне питання в місті, у вас все виходить класно , таке враження що ми живемо десь в Чехії чи Австрії. Доречі подивившись форум з перших сторінок зрозумів що ГФХ критикував не тільки Грушка а й Мельничука свого часу, таму говорити що ГФХ ворог Грушка то є марна справа. Я думаю що якщо буде за що схвально відгукнутись про  Грушка ГФХ обовязково напише. На сьогоднішній день в місті є кілька важливих питань  висвітліть їх як професійний журналіст. Перша це продовження оптимізації в школах, зокрема в одній з шкіл знову збираються обєднати один з класів, причому деякі держслужбовці вимагають від керівників шкіл чи вчителів списки батьків  та місця їх роботи які проти цієї процедури, як ви думаєте нащо, напевно що б тиснути на них. Друга проблема, ліфти міста, скільки їх вже відключено, проведіть розслідування.  І на останок раджу все ж таки обєктивно а не однобоко ставитись до висвітлення матеріалів.

Пронира
23.12.2012 at 13:08

А xто може надати інформацію про кількість передплатників цього видання??

Небайдужий
23.12.2012 at 13:19

А xто може надати інформацію про кількість передплатників цього видання??

Десь близько сотні людей…. Я так думаю 😉

Ваван
23.12.2012 at 17:38

Десь близько сотні людей…. Я так думаю 
Причому більшу половину змусили підписатися 

Віталій
23.12.2012 at 17:52

Не думаю, що аж так невтішно… Мені казали, що точно понад 300 передплатників. Але то було кілька тижнів тому. До того ж не певен в достовірності інформації…))) Але правда в тому, що переважна кількість підписчиків – то бюджетники…

Віталій
23.12.2012 at 17:58

До речі, я знаю, що ГФХ читають і фахівці, які мають пряме відношення до радонових вод і зон санітарної охорони. Можливо хтось дасть фаховий коментар щодо публікації в “Я та МІСТО”?

жора
23.12.2012 at 23:20

особисто мене примусили підписати декілька примірників тієї  клятої газети. а те що петя нікого не примушує, то це те саме як на громадських слуханнях без записок хотіли почути щось погане про ваську.

Валерій
24.12.2012 at 11:35

Можливо хтось дасть фаховий коментар щодо публікації в “Я та МІСТО”? Тоді і запитаємо. “Чия земля?”

Віталій
24.12.2012 at 12:46

Сьогодні буде надіслано офіційний запит з проханням розяснити, до якої зони санітарної охорони належить “спірна земля”…

Вознюк Олександр
24.12.2012 at 16:11

Якщо когось цікавить відповідь , то відповім що зазначена земля розташована в межах третьої зони санітарної охорони. Так що Панаскевич помиляється, від того що нен володіє інформацією, або робить це свідомо. Технологічний майданчик “Хмільниксільмаш” розташований набагато ближче до другої зони санітарної охорони ніж земельні ділянки про які йдеться в матеріалі газети. Так що, що б вам не відповіла міська рада, зазначені ділянки не попадають в другу зону. В свій час Хмільниксільмаш для того й переніс частину своєї території за швейну фабрику, щоб збудувати нове ливарне виробництво за межами другої зони. А друга та третя зони це різні речі, так що не вводьте в оману людей Панаскевич

Віталій
24.12.2012 at 17:23

Все одно запит буде надіслано… Хочеться володіти офіційною інформацією. Просто подібні заяви в ЗМІ, які незрозуміло на чому базуються. просто так робити не можна…

Віктор
24.12.2012 at 22:28

Віталій, а якщо виявиться, що подібні заяви в ЗМІ було зроблено не зрозуміло на що, то що??? Твоїі дії??? Адже “просто так робити не можна…”  

Віталій
25.12.2012 at 02:51

Відверто кажучи я не зрозумів питання… А яких ти від мене чекаєш дій?))) Я роблю запит і порівнюю відповідь з інформацією, яку було опубліковано в “Я та МІСТО”. Результати оприлюднемо на ГФХ…

Пронира
25.12.2012 at 10:21

Вітя ти, мабуть, вирішив коментарів настрочити, оскільки давненько не з”являвся… трішки ясніше вибудовуй свої питання, а то я вночі намагався збагнути про що ти написав, так і не допер… думав, у вас з Віталієм якісь свої шифровки, але бачу, що він теж злегка здивований польотом думки)))

Віктор
25.12.2012 at 10:22

Дякую, відповідь ти вже дав)))))

Віктор
25.12.2012 at 10:25

Пронира, у своєму коментарі Віталій заначив: “Просто подібні заяви в ЗМІ, які незрозуміло на чому базуються. просто так робити не можна…” Далі він надійшле запит щоб володіти офіційною інформацією. От я його і запитав коли відповідь буде в нього на руках і, можливо, виявиться що в ЗМІ не достовірна інформація щодо спірної землі, то що вчинить він як громадянин!!! От і все))))

Пронира
25.12.2012 at 10:40

Я за тебе xвилююся, Вітя… Прочитає чудо-редактор чудо-газети твій коментар (але ж він не читає ГФX))) і подумає, що ти “ценний xваxівець” тай почне тебе вербувати)))

Віктор
25.12.2012 at 10:45

Бєда. І що тепер робить??? )))))

Пронира
25.12.2012 at 10:56

Внедряться…)))))

Валерій
25.12.2012 at 11:39

І то швидко, щоб не передумав чудо-редактор. Свой человек в логове чудо-газеты скорее поможет ее развалить.

Небайдужий
25.12.2012 at 11:57

А навіщо її розвалювати? Хай собі виходить. Фантастика людям теж інколи потрібна 😉

Пронира
25.12.2012 at 13:37

Отже, Вітя, на тебе вся надія)))

Гадина
25.12.2012 at 15:52

А навіщо газету розвалювати вона сама розвалиться. Поки Грушко доти і газета.

Гадина
25.12.2012 at 15:58

 Громадянин Панаскевич розкажіть краще людям що ви зробили з каналом Вік-інтер, був канал а став анал, да і сайт ваш теж в одному місці.

Віктор
25.12.2012 at 17:19

Схаменіться!!! Яж вам не деверсант))))))

Пронира
25.12.2012 at 19:49

Вітя, у Максима Ісаєва теж були сумніви…)))

Віктор
25.12.2012 at 22:01

))))))))))))))))))))))))
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *