Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.07.2012

Або платити, або ходити пішки

Таку альтернативу мають мешканці багатоквартирних будинків Хмільника в яких є ліфти. Після затвердження міською радою Положення про участь коштів населення у фінансуванні реконструкції або капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків…. мешканці будуть змушені «скинутися» на ремонт ліфтів. Для багатьох сума, яку необхідно буде сплатити за ремонт, може виявитися просто не підйомною.

Нещодавно відбулися збори мешканців будинку по вулиці Леніна, 13, в якому взяли участь начальник управління ЖКГ та КВ міської ради та начальник ЖЕКу. Вони повідомили мешканцям, що наразі вже виготовлена проектно-кошторисна документація, і для того, щоб провести капітальний ремонт ліфтів в будинку, мешканці змушені будуть зібрати близько 110 000 грн. За іншої умови ремонт проводитися не буде.

Якщо навіть уявити, що всі мешканці будинку (72 квартири) погодяться «скинутися» на ремонт ліфтів, то навантаження на одну квартиру становитиме близько 1500 грн. Але слід зауважити, що мешканці, які проживають на першому та другому поверсі можуть просто відмовитися від оплати ремонту. Тоді фінансове навантаження на інші квартири складе близько 2000 грн.

Також варто взяти до уваги, що в будинку проживають вразливі категорії населення (пенсіонери, інваліди, багатодітні тощо). Яким чином оплачуватимуть капітальний ремонт ліфтів вони?

 

5 Comments on “Або платити, або ходити пішки

Лесь Українець
27.07.2012 at 13:10

А влада що каже??? Чи мовчить???

Віталій
27.07.2012 at 13:24

В якому сенсі, що каже влада??? Так влада ж розробила, затвердила та впроваджує таку ініціативу. Це ж не мешканці самі для себе придумали)))

жора
30.07.2012 at 09:03

міркую краще нові ліфти придбати на 25 років без кап.ремонтів. ніж кожні 4 роки давати якісь фірмі 100000гривень. вони ж падлюки (фірми ремонтники)витратять  на ремонт 10 відсотків решту вкрадуть.

гадина
30.07.2012 at 14:30

тут стоїть питання законності щодо вимагання грошей з мешканців будинку
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *