Про нас

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» створена 09.04.2005 року. Зареєстрована Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції 29.04.2005 року. Громадська організація «ПРАВО» є недержавною неприбутковою громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах активних громадян України, створена для задоволення та захисту законних, творчих, національно-культурних прав членів організації та інших спільних інтересів.

Метою діяльності громадської організації «ПРАВО» є задоволення та захист соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів організації, а також проведення громадських заходів в галузі освіти, екології, культури та мистецтва.

Ми – громадська організація "ПРАВО"

Ми ті, хто навчає громадян розуміти і захищати свої права та супроводжує розвиток територіальних громад.

Напрямки роботи:

Про нас — Фото 1
Захист прав людини
Про нас — Фото 2
Розвиток територіальних громад
Про нас — Фото 3
Інтеграція внутрішньо переміщених осіб
Про нас — Фото 4
Про нас — Фото 5

Активних проєктів:

350
Про нас — Фото 6

Проведено правових консультацій:

1500
Про нас — Фото 7

Надано допомоги ВПО:

4000

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО», створена 9 квітня 2005 року та зареєстрована Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції 29 квітня 2005 року, є недержавною неприбутковою організацією, яка об’єднує на добровільних засадах активних громадян України. Метою організації є задоволення та захист законних, творчих, національно-культурних прав членів організації та інших спільних інтересів. Вона працює над підвищенням соціальної, економічної та культурної спроможності громад, забезпечуючи стійкість демократичних інститутів, верховенство права і підтримку принципів вільного ринку на місцевому рівні, а також активно інтегрує внутрішньо переміщених осіб.