Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» створена 09.04.2005 року. Зареєстрована Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції 29.04.2005 року. Громадська організація «ПРАВО» є недержавною неприбутковою громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах активних громадян України, створена для задоволення та захисту законних, творчих, національно-культурних прав членів організації та інших спільних інтересів.
Метою діяльності громадської організації «ПРАВО» є задоволення та захист соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів організації, а також проведення громадських заходів в галузі освіти, екології, культури та мистецтва.
Ми – громадська організація "ПРАВО"
Ми ті, хто навчає громадян розуміти і захищати свої права та супроводжує розвиток територіальних громад.
Напрямки роботи:
![Про нас — Фото 4](/sites/default/files/styles/1584x/public/2024-03/%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8%20%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%20%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.jpg?itok=6mQ-Iztw)
Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»
Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО», створена 9 квітня 2005 року та зареєстрована Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції 29 квітня 2005 року, є недержавною неприбутковою організацією, яка об’єднує на добровільних засадах активних громадян України. Метою організації є задоволення та захист законних, творчих, національно-культурних прав членів організації та інших спільних інтересів. Вона працює над підвищенням соціальної, економічної та культурної спроможності громад, забезпечуючи стійкість демократичних інститутів, верховенство права і підтримку принципів вільного ринку на місцевому рівні, а також активно інтегрує внутрішньо переміщених осіб.