Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.08.2016

АКТИВІСТИ ХМІЛЬНИКА МАЮТЬ НАМІР ПІКЕТУВАТИ ОДА

мітингАктивісти Хмільника пікетуватимуть завтра Вінницьку облдержадміністрацію. Причина – нагородження директора санаторію «Поділля» Анатолія Реп’яха ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Про це повідомляє інтернет-видання Vlasno.info.

Як зазначається в матеріалі, активістів обурило й те, що подання для нагородження робили посадовці місцевої влади (на жаль, які саме посадовці – в матеріалі не згадується). В своєму коментарі член виконкому Станіслав Найчук зазначив:

– Я член виконкому і визначення кандидатур, яких заносять на дошку пошани або представляють до відзнак, є нашими повноваженнями. Але через нас це рішення не проходило. Наразі ми готуємо лист-звернення до Президента, голови облдержадміністрації з вимогою розібратися у ситуації.

Анатолію Реп’яху закидають організацію поїздок ті тушок до Києва під час Євромайдану. – Про це знають усі, тільки уповноважені органи нічого не хочуть бачити. За рахунок столової санаторію тоді забезпечували харчування тітушок. У нас свого часу були і номера автобусів, які їх возили. Їздили ті ж працівники санаторію. Це усім відомо, але ніхто цим не займається, – зазначає Станіслав Найчук.

Варто зазначити, що, відповідно до Указу Президента України «Про відзнаку Президента України — ювілейну медаль «25 років незалежності України» висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 138.

В цьому Порядку зазначається, що висунення  кандидатур до відзначення державними нагородами здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності.

Після цього документи мають потрапити до суб’єкта, який вповноважений підготувати відповідне клопотання до Кабінету Міністрів України.

В Указі Президента зазначається, що клопотання про відзначення громадян ювілейною медаллю разом із нагородними листами установленого зразка вносяться обласними, Київською міською державними адміністраціями, іншими державними органами (точно не органами місцевого самоврядування).

Після того, як відповідне клопотання надійде до Кабінету Міністрів України, саме останній готує подання щодо нагородження на розгляд Президента України.

22 Comments on “АКТИВІСТИ ХМІЛЬНИКА МАЮТЬ НАМІР ПІКЕТУВАТИ ОДА

Володимир
29.08.2016 at 09:11

Занятись більше нема чим …

Працівник Поділля
29.08.2016 at 12:01

Всім відомо, що Найчук (…). Тому брєдні білої гарячки, що їздили на антимайдан працівники санаторію залишаються тільки його брєднями.
А то, що лікували людей з Майдана в санаторії Поділля безкоштовно, а потім і воїнів АТО – це знають всі працівники санаторію і по всій Україні.

Іван
29.08.2016 at 13:01

Те що пан Будяк тривалий час розповсюджував на території нашого міста і району “ригіанальну чуму” теж брєдні?

Сергій
29.08.2016 at 13:12

Їздили тітушки, а автобуси відправлялися з “Поділля”. І Реп”ях разом зі своїми ригівськими поплічниками приймав саму активну участь.

УРА
29.08.2016 at 13:16

На фото вже виставили “активістів” – це Когут, що знущався над дєльфінами за сотні тисяч гривень в місяць і його товариші на чолі з Найчуком, що в санаторії за басейном в бісєдці посиденьки устраювали і все, що полагається до цього з подальшими запливами з бідними дельфінами.
А Репях їх шарашкіну контору розігнав, той вони бісяця і не знають, шо вже й придумати на нього.

Сергій
29.08.2016 at 16:28

Від теми – відійшли? За рига, на якому немає де проби ставити, забули?

Степан
29.08.2016 at 16:40

Тут всі в “тємі”, Сергійко. Тому що всі дописувачі форуму — хмілничани. Хмільник — це таке собі велике село де всі про всіх все знають, все бачать. Нічого не приховаєш 🙂

Віктор Ковбасюк
29.08.2016 at 17:37

Нагорода реяха це знак усім патріотам що ще справа Майдану незавершена Борімося і поборемо нам Небесна Сотня і Кобзар помагає !!!

Cтепан
29.08.2016 at 18:04

Віктове можливо ви десь чули чи читали, що “Будь-яку революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами відверті негідники” Томас Карлайл.

Тобто ви що хочете задуривши голову людям своїми дешевими “мемами” типу “Реп’ях вкрав санаторій” (санаторій вкрасти в принципі не можливо. Санаторій — не кишеньковий годинник. Так як не можливо “посадити” пам’ятник 🙂 ) відібрати санторій у Реп’ха і віддати КОМУ, голубе, КОМУ??? От тим алкашам і аферистам Ткачу з Когутом??? Ви що з дуба впали? Яка адекватна людина на це лайно поведеться? Або ви, шановний Вікторе, маєте із цієї афери з претензією на патріотизм якийсь зиск або ви просто…. не ображайтесь тільки, бо той термін, що я зараз застосую — загально вживаний в політиці, а саме нею ви робите потуги зараз займатись… так ось, повторюсь, або ви КОРИСНИЙ ІДІОТ який не розуміє, що чинить і якого банально “пользують”.

333
30.08.2016 at 07:03

Розкажіть,хто знає,як намітенгувалися наші горе-активісти?

Іван
30.08.2016 at 07:41

Степан має зиск з Реп”яха ))), так хвайно захищає ригів. Томаса Карлайла часто цитували в рекламних роликах партії ригів десь в період 2007-2010 роки. А щодо революції, так кожен наступний майдан масштабніший за попередній. Поки всіх ригів і їх поплічників не знищать порядку не буде, тільки дасиш слабинку, та гідра піднімає голову і цитує Карлайла.

Степан
30.08.2016 at 09:02

Іван пропонує геноцид влаштувати. Кишка тонка. Ніхто на те не підпишеться. Слава богу ми не в Сомалі живемо. Ну і зараз не 37-й рік, щоб всім хто не “колєбається с линиєй партіі” кулю в потилицю пускати. Тай й людей таких де ви зараз наберете, щоб на курок натискали??? Такі, як Іван того робити не будуть. Хіба що язиком натискати і то не курок, а щось інше….

Ну а що до “Халтурки біля “Поділля”. Так мій знайомий ото травневе збіговисько Когута-Ткача біля “Поділля” називав. Чоловік бідовий — 200 грн на дорозі не валяються — теж гроші. Студентів же з 20-го училища, правда, “кинули”. Не прийшла заявлена кількість, то оштрафували і заплатили по 100 грн. Та от, що до “халтурки”. Когут зараз без своїх дельфінів як от тойой пацюк якого в глухий кут загнали. На все піде, всіх оббреше, любі гроші платити буде аби знову дали йому шоу з дельфінами робити — з невиліковних калік гроші видурювати. Отож менше за 500 грн не погоджуйтесь і гроші на перед беріть, бо то ще той пройдисвіт, студенти 20-го вже пересвідчились. Ну а якщо комусь запропонують руками помахати чи камінцем у вікно жбурнути. Кримінальний кодекс треба поважати. На території санаторію камер повно навіть у самих несподіванихх місцях стоять. Тай послуги адвоката в Хмільнику що до кримінального провадження від 5000 грн і більше. Меньше ніж на 20 000 грн не погоджуйтесь, треба ж, щоб ще щось і сім’ї лишилось. Когуту що? Не вигорить в Хмільнику сьогодні — завтра звалить на свою “історичєскую родіну” а ви зі своїми проблемами лишитесь сам на сам. Так що панове думайте, зважуйте, вирішуйте … 🙂

Іван
30.08.2016 at 13:04

стьопа, гіменце висохло з часів майдану? ви п***ри тоді обдєлались по повній, зараз гавкаєте бо знаєте що нічого за це не буде))) кулю в потилицю, це дорого, кулі на фронті згодяться, а будячка можна і вилами оприходувати…

Іван
30.08.2016 at 13:07

і ще щодо камер і камінців в санаторій, причому тут працівники санаторію та майно санаторію – завтра воно буде не будячкове, невже ніхто не знає де це падло проживає?

Працівник Поділля
30.08.2016 at 14:01

Такі організатори “мітингів” та деякі коментатори призивають до рейдерства. Невже хотять, щоб розграбили, розтрощили санаторій і може щось перепаде таким, мнімим “патріотам”?
А як же гідність, а як же тих 500 працівників, які тільки зараз нормально працюють і заробляють вчасно зарплати?
А як же ті відпочиваючі в санаторії, що щодня пишуть подяки за покращені умови в санаторії, лікування, харчування?
А як же ті воїни АТО, які з перших днів Революції Гідності лікувалися в Санаторії Поділля – безкоштовно?

Іван
30.08.2016 at 14:57

Ти бач, згадав про вила забули про Карлайла і 2-й майдан почали називати правильно “Революція Гідності”. )))

Степан
30.08.2016 at 15:02

Та про що ви говорите. Яка гідність і повага. Івасик тільки бикувати і годен. Навіть на форумі. Ти що не розумієш, що бикувати тут ну просто смішно 🙂 А що до того хто більший/меньший патріот. А хіба це можна порівняти? Чим виміряти патріотизм. Звичайно, я на Вано питаю. Бо на скільки я розумію Ваня його міряє стограмами — хто більше наллє той і головний революціонер у Ванюші.

А от що до от тої акції БОМЖів біля ОДА. БОМЖ — “без певного місця проживання” розшифровується. Так 11 з 14 чоловіків з тієї акції на пряму зв’язані з “Доктором дельфіном”. Судіть самі. Когут — директор “Доктор дельфін” і його шобло. Ткач — голова благодійного фонду”Доктор дельфін” і його товариші по чарці. От і вся гоп-стоп компанія. А бісяться і до цих пір втихомиритись не можуть. Бо їх за шкірку виштовхали не “надуті” проплочені псевдопатріоти, а розумні патріотичні хлопці. Які вчасно розібрались в ситуації і випередили буквально на тиждень афериста Когута, поламавши його корупційну схему, “культурно вивели” його шобло з приміщення спорткомплексу, евакуювали з аварійного басейну напівживих тварин, за оренду якого він ні копійки останніх пів року не платив. Адже за тиждень мав бути тендер де Когут був єдиним претендентом (видно на перед всім наверх проплатив) . На делльфінотерапію в рік з бюджету йому мало виділятись біля 10 мільйонів гривень на реабілітацію воїнів АТО. Зрозуміло що не всі гроші йшли йому. Десь зверху в нього була добряча волосата лапа. І це я не видумую. Сам Когут на камеру заявив про свій облом з тендером на мільйони гривень.

Але ж тільки подумати 10 мільйонів!!!??? І на що??? В брудному аварійному басейні з облупленою плиткою з напівдохлими дельфінами поплавати???

А може б краще було спитати тих солдат, що на передовій, а їхні сім’ї дома? Так цих грошей якраз вистачить, щоб 1 000 сімей військовослужбовців по 10 000 грн матеріальної допомоги дати. Кожна розсудлива людина (зара я не про Івана) зупиниться на останньому варіанті.

Не вийшло провернути аферу на 10 000 000 в рік у Борі і його кураторів. От і біситься Борис. 🙂 Ну хай ще трішки побіситься — не довго йому лишилось 🙂

Іван
30.08.2016 at 15:36

Ух ти, степанко шикарно строчить, так зачитався коментарів що геть якогось когута сюди приплів. Ппричина пікету ОДА, далі уважно – Причина – нагородження директора санаторію «Поділля» Анатолія Реп’яха ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Питання за що його нагородили і що те падло зробило для незалежності України? Те що тривалий час був головою осередку партії ригів? Чому б тоді янику Героя України не присвоїти? Сотні мужиків з міста і району захищали країну зі зброєю в руках а те падло мидальку получить. Ось це головне питання, а щодо будяка, то будяк скоро буде звалювати з України як і тисячі таких самих гадів. Людям які навчились тримати зброю в руках, а чесно грошей заробити нема де, всякі будяки допоможуть покращити їхнє матеріальне становище…

Степан
30.08.2016 at 15:39

Ваня, зараз напевно комусь має стати страшно 🙂

Степан
30.08.2016 at 16:02

А хочеш я тобі, Вано, доведу що регіонали тут зовсім ні до чого??? І що ті горе пікетувальники, якщо вон тільки через приналежність до конкретної політичної сили в минулому не пускали до нагороди певних осіб, то за Рап’яхом вони прогавили бувшого регіонала на порядок вищого гатунку — обласного, так би мовити, маштабу???

Старый Евгений
02.09.2016 at 12:01

после всех событий произошедших в этом санатории этого г… еще и награждать? есть поговорка лицо и стол ну в поняли

Іван
04.09.2016 at 21:08

Ти не мені доводь, ти громаді міста доведи, що “толя будяк” нормальна людина… мало вас гадів майдан навчив ой мало…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.