Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.12.2011

Активна молодь – майбутнє міста

Під такою назвою у залі засідань Хмільницької міської ради 30 листопада 2011 року відбувся молодіжний форум. Його метою було об’єднання зусиль у вирішенні загальних проблем соціального становлення і розвитку молоді в місті, обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики та вироблення міського плану дій на 2012 рік.

Розпочав роботу форуму перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков. Перед учасниками заходу виступили начальник відділу у справах сім’ї та молоді Інга Степанюк, головний спеціаліст управління освіти міської ради Наталія Мурзанівська, директор міськрайонного центру зайнятості Сергій Каленіченко, начальник управління економіки та євроінтеграції міської ради Світлана Васєнкова, директор дитячо-юнацької спортивної школи Микола Бабюк, член постійної комісії з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту Дмитро Луков.

Також на форум була запрошена обласна правозахисна організація «Джерело надії», представники якої провели заходи щодо протидії торгівлі людьми в рамках Національного автопробігу «Тільки машини – на запчастини!».

Учасники зібрання працювали в комітетах, самостійно визначали проблеми і пріоритети молодіжної політики, шляхи їх вирішення, а також розробили проекти заходів, що необхідних, на їх переконання, для поліпшення життя молоді в місті.

Відділ у справах сім’ї та молоді Хмільницької міської ради

Джерело: Офіційний сайт міста Хмільника

6 Comments on “Активна молодь – майбутнє міста

Віталій
03.12.2011 at 12:45

І як пройшов форум? Хтось може розповісти?

Віктор
03.12.2011 at 13:30

Це може зробити той, хто був туди запрошений!

Паштет
03.12.2011 at 13:49

Залізна логіка.

Віталій
03.12.2011 at 15:42

А хіба комусь було заборонено приходити? Чи когось вигнали?))) Як на мене, то єдиний недолік форуму в тому, що він проводився в будень і багато тих, хто хотів прийти, не змогли відірватися з основного місця роботи… 

Волошка
03.12.2011 at 16:05

До речі, молодь в нашому місті дуже активна! Від щирої душі хочу привітати нашого хмільничанина, талановиту і цікаву людину з перемогою в конкурсі!!!! Молодчина! При зустрічі обовязково привітаю ще раз… тільки не знаю, коли побачу. Віктор Анатолійович! Продовжуйте й надалі так!!! а по цьому посиланню можна ознайомитись з переліком переможців:  http://ukrassociation.eu/2011/11/28/dream_winners/. 

Віталій
03.12.2011 at 16:20

Приєднуюся до привітань! Рипалов молодець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *