Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.01.2010

Аналіз передвиборчої програми «Народного Сюзу «Наша Україна» (результати виконання передвиборчих програм)

Ми  продовжуємо знайомити хмільничан з передвиборчими обіцянками (цяцянками?) наших міських депутатів. Сьогодні на черзі передвиборча програма міської організації «Народного Союзу «Наша Україна»…

…Загалом програма наближення до проблем міста та містить механізми їх вирішення. Нажаль в програмі зовсім не передбачене вирішення проблем екологічної безпеки та дозвілля. Також програма, як і обіцянки багатьох місцьких політичних організацій, містить «загальноукраїнські елементи». Наприклад, бажання ліквідувати на місцевому рівні «зрівнялівку» та дискримінацію у пенсійному забезпечені та спростити дозвільну систему.

Читаючи програму, згадалася передвиборча кампанія з дострокових виборів до Верховної Ради України 2007 року, коли один з лідерів блоку, до якого увійшла партія «Народний Союз «Наша Україна», їздив по всій країні і питав у «Віктора Фйодоровіча», де покращення нашого життя вже сьогодні. Про це варто задуматися і хмільницьким «нашоукраїнцям». Саме це вони обіцяли в своїй програмі на виборах 2006 року.

Критерії  оцінки якості передвиборної програми місцевої організації

“Народний Союз “Наша Україна”

Залучення членів громади  до управління

державою і вирішення  місцевих справ                              2.4

Розвиток міста  та територіальної громади                       2,8

Комунальні послуги                                                            2,2

Соціальний захист і гарантії прав громадян                     2,7

Екологічна безпека, чистота та збереження довкілля     2,0

Дозвілля                                                                               2,0

Загальна  оцінка –                                                              2,4

8 Comments on “Аналіз передвиборчої програми «Народного Сюзу «Наша Україна» (результати виконання передвиборчих програм)

Зайка
22.01.2010 at 18:58

І знову пусті обіцянки… Таке враження, що наші політики тільки те й уміють,що обіцяти…А от коли до діла дійде (якщо звісно дійде) , то одразу кінці в воду…

Віталій
24.01.2010 at 09:58

Цілком згоден. І це є проблемою не тільки якоїсь окремої політичної сили – це проблема актуальна для всіх. Але пригадується один вислів, що народ має таку владу, на яку заслуговує. Можливо певна вина лежить на тих, хто обирає, тобто на нас з вами? Адже ці програми були опубліковані до виборів і кожен міг з ними ознайомитися ще до виборів…

Віктор
28.01.2010 at 11:55

але як показує практику подібні програми бачать, а точніше читають лише ті хто їх переробляв з відповідних обласних програм. поки програми будуть лише частиною документів необхідних для реєстрації кандидатів в депутати – доти нічого не буде виконуватися

Віталій
28.01.2010 at 14:08

А хто ж заважає вісм іншим з цими програмами ознайомитися? Ви переконанні, що “поки програми будуть лише частиною документів необхідних для реєстрації кандидатів в депутати – доти нічого не буде виконуватися”. За яких умов програми можуть стати обовязковим для виконнання документом?

Віктор
28.01.2010 at 15:38

1. Якщо буде звітність депутатів не просто в законі записана, а реально виконуватися.
2. Виконання 1 пункту можливо за умови обирання депутатів на мажоритарних округах, де кожен депутат відповідальний за конкретний участок роботи, а не так як БюТ розприділило депутатів… чим вони користувалися я і досі не зрозумів. можливо де хто більше родичів має, чи інтересів…
3. Програми мають бути реальними і містити реальні речі, а не популіські вислови. Наприклад, Екологічна безпека, чистота та збереження довкілля. а що за цим стоїть, хтось знає? я не кажу, що програма саме цієї політичної сили найгірша, просто ще раз наголошую, що вони в принципі всі подібні – багато гасел, мало конкретики

Віктор
28.01.2010 at 15:42

а щодо “покращення нашого життя вже сьогодні”, то, пане Віталію, це дійсно було так, але, як ви вірно зазначили в 2007 році! вищезгадана програма партії була на виборах 2006 року! прошу не путати ці дві дати, бо наче назва майже одна, а люди вже інші були

Віталій
28.01.2010 at 16:07

Погоджуюся, що проведення місцевих виборів за пропорційною системою дещо погіршило комунікації між виборцями та депутатами. Але Ви не врахували один момент – виборча система це лише механізм, який дозволяє тому чи іншому кандидату стати народним обранцем. всього навського. Депутати від БЮТу розподілили себе по округах… Звичайно трішки незрозуміло за яким принципом, звичайно проглядаються популістські мотиви, але чому до них не приєдналися депутати від інших політичних сил? Чому це питання навіть не виносилося на сесію? Можливо проблема в чомусь іншому? Наприклад в політичній свідомості чи відповідальності перед громадою… А ще у байдужості громади… А всі інші “перешкоди”, на мою думку, просто зручна “відмазка”, мовляв – не передбачено, звиняйте…

Віктор
28.01.2010 at 16:39

1. насправді досить влучні “чому”.
2. ви вже, як мені відомо, зустрічалися з такими “перешкодами” особисто…
3. хотілося б прочитати ваші особисті пропозиції щодо усунення цих “чому” та “перешкод”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *