Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.01.2010

Аналіз якості передвиборчої програми 2006 року Хмільницького міського БЮТу

Отже, перша передвиборча програма, яку ми пропонуємо до Ващої уваги – програма Хмільницького міського виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко».

Сама програма починається запевненням, що «Блок Юлії Тимошенко обстоює втілення в життя принципів солідаризму на підставі соціальної гармонії та справедливості». Коментувати не буду. Просто цікаво, скільки виборців, що читали програму, зрозуміли про що йдеться?

Передвиборча програма складається з чотирьох розділів:
духовна сфера;
політична сфера;
справедлива соціальна політика;
економічна сфера.

Розділ «Духовна сфера» передбачає розпочати виховання підростаючого покоління. Склалося враження, що до цих пір ніхто цього, окрім БЮТ навіть і не думав робити. Також планується зупинити пропаганду жорстокості та моральної розбещеності. Цікаво, що мається на увазі? Тобто, де в місті ведеться така пропаганда? Зазвичай, в таких гріхах звинувачують телебачення. Але як на рівні міста можна вплинути на те, що транслюють телеканали?

Далі в розділі «Політична сфера» йде дещо несподівана, а головне, дуже «актуальна» для міста обіцянка: «Провести ефективно виборчу кампанію, щоб в міській раді було якнайбільше депутатів від БЮТ». І все. Це на мою думку досить красномовна та реалістична обіцянка, виконання якої зразу покращила б всі основні сфери суспільного життя міста.

Розділи «Справедлива соціальна політика» та «Економічна сфера» перенасичені обіцянками, які ні практично, ні теоретично неможливо виконати на місцевому рівні. Чого тільки варті обіцянки про гідну заробітну плату (планується збільшити мінімальну, чи що?), проведення системної пенсійної реформи, в якій не буде несправедливої зрівнялівки, повернення заощаджень, скасування ПДВ, зміни в податковій системі.

Далі міський БЮТ пообіцяв «захист від свавілля недобросовісних орендарів тих (напевно, потрібно було написати «тим»), хто здає сільськогосподарські угіддя в оренду». Цікаво, а чи багато на території міста сільськогосподарських угідь, які здаються в оренду?

На завершення міські «бютівці» запевняють, що знають не лише про проблеми міста, а й як їх вирішувати. Це добре. Погано те, що вони зовсім не забажали розказати про це в своїй передвиборчій програмі. Напевно, щоб хтось часом не вкрав їх ідеї…

Аналізуючи програму, склалося враження, що ті хто її розробляв, не зовсім цим обтяжувалися. Вони просто скопіювали в деяких деталях передвиборчу програму БЮТу до Верховної Ради України, не переймаючись, чи реальна для виконання та чи інша обіцянка.

Критерії оцінки якості передвиборної програми місцевої організації

« Блок Юлії Тимошенко»

Ставлення до виборчої системи на місцевому рівні* – —-

Залучення членів громади до управління державою

і вирішення місцевих справ – 2,3

Розвиток міста та територіальної громади – 2,0

Комунальні послуги – 2,0

Соціальний захист і гарантії прав громадян – 2,6

Екологічна безпека, чистота та збереження довкілля – 2,3

Дозвілля – 2,2

5 Comments on “Аналіз якості передвиборчої програми 2006 року Хмільницького міського БЮТу

Зайка
16.01.2010 at 19:58

Не критикуйте так Юлю Володимирівну! Вона ж працює…

Віктор
20.01.2010 at 14:37

краще б вона не працювала!

Віталій
20.01.2010 at 16:31

А я і не збирався критикувати Юлію Володимирівну. Можливо Ви здивуєтеся, але її серед депутатів Хмільницької міської ради 5-го скликання просто немає. І навряд чи вона допомагала цим панам готувати свою передвиборчу програму…

Ester
25.01.2010 at 13:34

Пане Віталій, а Ви на офіційний сайт міста не пропонували це розмістити і в “Життєвих обріях”.

Віктор
28.01.2010 at 13:16

БЮТ сьогодні має фактичну більшість у міській раді і шо? вона працює? я в цьому не впевнений!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *